Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2017 17:38    #561
Napiszcie mi proszę wszyscy ci, którzy zdobywają mistrzostwo i puchar Polski Sandencją, Wisłą, Śląskiem, jakim sposobem???
Drugi sezon w Lechu, 8 kolejek za nami. 8 meczów, 8 razy byłem dużo lepszy lub przynajmniej miałem lekką przewagę, 4 udało się wygrać ale 4 nie:
https://zapod(...)png.html https://zapod(...)png.html https://zapod(...)png.html https://zapod(...)png.html
I co z tego? Albo nie wpada, albo czerwone kartki i kontuzje, zawsze coś byle nie wygrać!
I nie piszcie, że w życiu też tak jest, nie zawsze wygrywa lepszy itp, itd. W tej grze 95% przypadków pecha to pech mojej drużyny!

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2017 22:43    #562
[quote="vicomino"]W tej grze 95% przypadków pecha to pech mojej drużyny![/quote]

Podajmy sobie ręce.Ja mam ostatnio serię słupków+ "fantastyczne" wykonania karnych.Coraz bardziej mnie ta gra frustruje i żywcem nie wiem gdzie popełniam błąd.Tak czy inaczej zdobywcom mistrza świata czy Europy którzy grają jakąś trzecią ligą kłaniam się w pas i gratuluję umiejętności.

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2017 00:33    #563
Ja gram ósmy sezon Auxerre i do "wielkiej trójki " tzn. PSG, Monaco, Lyon na razie nikt nie ma podjazdu. Dwa razy miałem czwarte miejsce,raz piąte. Teraz też na osiem kolejek do konca jestem czwarty. Mam sześć punktow strarty do Lyonu. Juz myslalem, że w końcu sie uda wejść na podium,ale znów przydarzyła się seria trzech remisów z zespolami z dolnej części tabeli...Chyba nigdy nie zagram w LM.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2017 07:58    #564
Ja grając OM poległem wczoraj 3:4 na rzecz Brest.Prowadząc już 3:0 lekko zmieniłem taktykę na standardową (z kontroli)-trochę cofnąłem pomocników i wpakowali mi 4 klopsy-żenada.Obiektywnie skład miałem dużo silniejszy i co z tego?Dobrze że akurat żony nie było w domu bo przed monitorem sypały się takie kurwy że hej :(

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2017 16:52    #565
Kurde co jest z tą frekwencją?! Prowadzę Pogoń Szczecin, jest 2022 rok. Mecz z Tottenhamem (rewanż po wyjazdowym 2:2) w 1/8 LM. Ludzi na trybunach? 14 865. Niedługo później ligowy mecz z Lechem, który wtedy tracił do nas jakieś 15 punktów w ligowej tabeli i był skazany na porażkę. Kibiców na trybunach 18 000 z niewielkim haczykiem. Ok. dwa tygodnie po kolejorzu na stadion Floriana Krygiera przyjeżdża Arsenal, ćwierćfinał LM, w pierwszym wyjazdowym meczu zremisowaliśmy 1:1, ale mieliśmy wyraźną przewagę nad kanonierami (trzykrotnie nasi trafiali w "pręty" :/). I wiecie ile było ludzi? 17 000... jak patologicznie jest napisany skrypt odpowiedzialny za oszacowanie frekwencji, że więcej ludzi przychodzi na mecz z jakimś ligowym kmiotkiem (dla mnie wszyscy w ekstraklasie na rok 2022 są już tylko jakimiś ogórkami których ogrywamy po 5:0), niż na spotkania w fazie pucharowej LM, gdzie wiadomo że pomimo tego, iż nie jesteśmy faworytami możemy sprawić wielką niespodziankę, bo już nie raz sprawialiśmy. Już w ogóle bez komentarza fakt, że na mecz fazy grupowej LM z Monaco przyszło mniej kibiców, niż na spotkanie ligowe z Zagłębiem Sosnowiec, a na starciu z Cracovią, która jest beniaminkiem było z półtorej tysiąca ludzi więcej niż na spotkaniu fazy grupowej z Atletico Madryt. I to nie kwestia tego, że naszych było tyle samo, a gości wyraźnie mniej, bo z Krakowa przyjechało 100 osób więcej niż z Madrytu. W Szczecinie ludzie są aż tak biedni, że bilety na LM są dla nich za drogie, czy co? >.<

 9Anubis3 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2017
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2017 00:23    #566
Kurwwwwaaaa! Ty jebana gro! Jak możesz mnie tak wkurwiać?! Wcześniej sobie z tym jakoś radziłem, ale teraz to już przesadziłaś! https://zapod(...)jpg.html Jak można cisnąć zespół przez całe 90 pierdolonych minut, nic moi zawodnicy nie strzelają, a w doliczonym czasie gry dajesz tym farfoclą pierdolonego karnego, przez którego odpadam z pucharu lewackiej Szwecji?! Czemu?! Za co?!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.02.2017 o godz. 00:23

 Illuminati Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2016
Skąd: Babilon
Poziom ostrzeżeń: 0
1
14.02.2017 06:56    #567
klasyk ^^
Pierwszy celny strzał. I od x wersji nic z tym nie robią.

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2017 07:07    #568
Ja już dałem sobie z tą grą spokój właśnie przez podejście SI do graczy. Przed premierą szczycili się że defensywa myśli 2 razy więcej i 2 razy szybciej ale chyba o głupotach bo akurat defensywa wygląda według mnie najgorzej z całej serii. Poza tym jak dostrzegam to od 2 miesięcy nie wyszedł większy patch, chyba SI uważa że ich produkt jest tak doskonały że nie wymaga poprawy. Pewnie w marcu jakiś wyjdzie który i tak nic nie zmieni co najwyżej uaktualni składy. Tak olewcze podejście do graczy mało które studio przejawia.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2017 08:08    #569
Pierwszy celny strzał - właśnie to kocham w tym fmie iks kurwa de Kappa
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2017 11:22    #570
[quote="Konradbis"]o akurat defensywa wygląda według mnie najgorzej z całej serii[/quote]

Dokładnie!!! Defensywa leży i kwiczy a najbardziej krycie-choćby skały srały i choćbyś nie wiem jak poustawiał taktykę i pozycje t zawsze są kilometrowe dziury.Podanie na wolne pole-debile defensorzy mimo że mają być głębiej pilnują środkowego koła,przeciwnik wrzuca piłkę w pole karne i gol.Oczywiście-KURWA-nie nasz tylko komputera.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.