Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
2
05.02.2017 15:10    #551
Oooo Makaronik się udziela :D
Przestańcie z tym człowiekiem dyskutować, bo to nie ma sensu. Gość udaje inteligentnego, a gra w tą "losową" grę już ładnych parę lat :D Który inteligentny człowiek tak robi i tylko narzeka?

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
1
05.02.2017 18:00    #552
Dodawanie zawodników do bazy danych, przy tworzeniu nowej gry, w miarę, jak zwiększa się ich liczba, to dramat... We wcześniejszych wersjach tego nie było. Poza tym: zawodnik był na wypożyczeniu w innym klubie, dopadła go kontuzją, więc go ściągnąłem do macierzystego klubu. I co? I płacze, dlaczego gnoja pominąłem go przy rejestracji zawodników! Idiotyzm do potęgi!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
06.02.2017 05:57    #553
[quote="pooh77"]Dodawanie zawodników do bazy danych, przy tworzeniu nowej gry, w miarę, jak zwiększa się ich liczba, to dramat... We wcześniejszych wersjach tego nie było. Poza tym: zawodnik był na wypożyczeniu w innym klubie, dopadła go kontuzją, więc go ściągnąłem do macierzystego klubu. I co? I płacze, dlaczego gnoja pominąłem go przy rejestracji zawodników! Idiotyzm do potęgi![/quote]

Pominąłeś kontuzjowanego zawodnika przy rejestracji i to nazywasz idiotyzmem? Może kontuzja nie była zbyt długa i po jej wyleczeniu by grał i dlatego płacze.....ten aspekt jest dobrze odworowany - wiele rzeczywistych klubów rejestruje kontuzjowanych graczy, bo wiedzą, że moga się przyadać w późniejszych fazach.
Nie rozumiem co ma rozmiar bazy do ilości dodawanych graczy?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2017 08:58    #554
Ja mam inny problem, wypożyczyłem do Pogoni Szczecin Kownackiego, po powrocie w nowym sezonie okazało się że nie mogę zgłosić go do europejskich pucharów bo... zagrał już w kuźwa 1 rundzie wstępnej w barwach Pogoni!

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2017 12:47    #555
[quote="ag-25"]Oooo Makaronik się udziela :D
Przestańcie z tym człowiekiem dyskutować, bo to nie ma sensu. Gość udaje inteligentnego, a gra w tą "losową" grę już ładnych parę lat :D Który inteligentny człowiek tak robi i tylko narzeka?[/quote]

Zawsze możesz swoje mądrości udowodnić. Zagrasz Legią i Polską,a ja tam nie wiem czym i udowodnisz jak się awansuje do ligi mistrzów i wychodzi z grupy,oraz awansuje Polską do mistrzostw świata i tez wychodzi z grupy. Nie mam czasu na więcej niż dwa sezony, ale w tym czasie można bez problemu udowodnić symetrię gry. Tylko nie pisz ,że nie masz czasu, bo większość piszących takie durne posty i twierdzących,że umie grac na to czasu nie ma. Udowodnij gościu symetrię gry ,albo spadaj na bambus. A i nie pisz mi o szczęściu,bo umiejętność to powtarzalność,a tej powtarzalności jak i wspomnianej symetrii w tej losowej grze nie ma..Prawdopodobieństwo zdobycia Legią nawet półfinału LE jest bliskie zera,tak samo jak i medal Polski w MŚ i ME.
No to czekam na nazwę gry i serwera i codziennie od 20 do 22 mogę pyknąć. Dwie trzy ligi będzie szybko chodzić. Tylko mówię,nie żadne ligi Hiszpańskie Włoskie Francuskie i inne tam takie, tylko Polska.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2017 20:40    #556
Tak Makaron, masz pełna rację - udowodniłeś, że ta gra ma pełna symetrię (głaszcze po główce). Teraz Twoja rola życia - wysłać CV do SI... i zrobić wszystko by inny Makaron, gdy już będziesz w teamie nie zarzucił, że gra także ma symetrię :)

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2017 20:43    #557
Przypominam, że to miejsce wylewania frustracji na grę, a nie na wzajemne przytyki pomiędzy użytkownikami FMRev.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2017 06:24    #558
[quote="romantico"]Tak Makaron, masz pełna rację - udowodniłeś, że ta gra ma pełna symetrię (głaszcze po główce). Teraz Twoja rola życia - wysłać CV do SI... i zrobić wszystko by inny Makaron, gdy już będziesz w teamie nie zarzucił, że gra także ma symetrię :)[/quote]
Nie wiem o co Ci chodzi,ale to tak na marginesie. Możesz swoje racje udowodnić bardzo prosto. . Zadanie jest proste. Awansować Polską do 1/16 MŚ i Legią wyjść z grupy na trzecim miejscu do Ligi Europy. Poproszę tylko nazwę serwera i hasło i dołączę się tak koło 20. Wprawdzie można by podnieść wymagania i jako cel postawić medal dla Polski,no bo przecież Austria i Egipt są dużo słabsze, ale myślę,że ten cel jest nierealny.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2017 09:02    #559
Makaron i te zadanie co ma udowodnić?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2017 10:33    #560
Proszę to sobie wyjaśnić w donosach.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.