Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2017 20:12    #581
A tak z ciekawości jestem ciekawy czy jakby rozegrać w grze np 20 meczów Manchester City - Lech to czy chociaż raz udałoby się go nie przegrać. Ja z racji swoich nerwów nigdy takiego eksperymentu nie przeprowadzę. Ale właśnie przegrałem z nimi 4-0. W strzałach 19 - 2, celnych 11-1 :) Myślę, że 20 meczów by nie starczyło by ugrać cokolwiek.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2017 21:37    #582
FM16 i zajebiste odwzorowanie.
Chujomecz z Empoli na wyjeździe. Prowadzone przeze mnie AC Milan prowadzi po 21 kolejkach (18-3-0). Nie gram porywająco, ale piłkarze kumają taktykę i generalnie raczej sobie radzą.

Ale nie, chuj, 2-5. Jakaś jebana pizda, konus zapierdolony 170 cm wzrostu jebie cie z kornera, 2 asysty z pizdy, typowy mecz życia, może do tego walić gruchę do końca swojego zjebanego żywota.
Ty z kolei - 2 akcje na krzyż, 2x Menez, Luis Adriano po raz kolejny gra takie spierdolenie, że aż się prosi o skasowanie tej kurwy z bazy danych (nie możesz go sprzedać, bo dopiero go kupili, dosrali mu 5 mln kontraktu, a facet jest żałosny), Bacca się zestresował, murzyn orzygang-niang się zestresował, chuja ugrasz. Diego Lopez Cipez przepuszcza 5 goli? Ocena 6.8, więc nawet chujowi nie możesz tygodniówki ukraść i przechlać. Rodrigo Ely to w ogóle, pizda primastorte - co wpada w meczu, gdy on jest na boisku, w co najmniej 50% przypadków wynika z jego fantastycznej umiejętności spierdalania tego, czego zjebać się pozornie nie da. Do tego wóz Mexes, chujowy Montolivo, rozjechany na 6 m-cy Prince.

ALE JAK KURWA PÓJDE NA URLOP I DAM, ŻEBY SOBIE KOMPUTEREK SAM POMYŚLAŁ NAD WYNIKIEM, TO 3-0 i czerwona dla rywala w 12 minucie. WTF!?!?!
Albo mecz wcześniej - rozjeżdżam Romę na wyjeździe 5:1. Przychodzi mecz z Fiorentiną w domu, wystawiam podobny skład i ... 1:5 w dupę. To jest taki jebany random...

A, no i na sam koniec - zjebana klauzula 12 mln euro za Szarawego, wartego 20, siedzącego w tej psiej szczynie, Romie. Bo PO CHUJ CI SĄ LEWI OFENSYWNI POMOCNICY KURWO?!

Skończyć ten zasrany sezon i obowiązkowo na jakieś duże zakupy, bo przecież mnie kurwica zabije przed tym komputerem.
Jeśli za dużo bluzgów, warna biorę na klatę - musiałem. Cała 16 jest tak spierdolona pod względem jeszcze większego randoma, że to aż boli. Czasami czuje, że gra sama nie wie, co chce przekazać, więc sra losowy wynik bez jakieś powtarzalności.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.02.2017 o godz. 21:40

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2017 21:42    #583
a, plus na marginesie - każdy mecz, który rozgrywa komputer na urlopie - ofensywni zawodnicy mają super oceny, asysty, brameczki. Jak patrzysz - jak jeden gość strzeli 2 gole w 1 meczu, to uhuhuhuh, święto. A dwie asysty to na jedno spotkanie potrafi tylko De Scigilio/Abate zrobić. Nosz kurwa

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2017 23:34    #584
[quote="vicomino"]A tak z ciekawości jestem ciekawy czy jakby rozegrać w grze np 20 meczów Manchester City - Lech to czy chociaż raz udałoby się go nie przegrać. Ja z racji swoich nerwów nigdy takiego eksperymentu nie przeprowadzę. Ale właśnie przegrałem z nimi 4-0. W strzałach 19 - 2, celnych 11-1 :) Myślę, że 20 meczów by nie starczyło by ugrać cokolwiek.[/quote]

Znowu muszę odszczekać swoje słowa, ostatni mecz w lidze mistrzów Lech - Barca 2-2. Miałem trochę szczęścia, a remis trochę podobny do Legia - Real 3-3

https://zapod(...)png.html

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
16.02.2017 05:12    #585
[quote="buczek93"]FM16 i zajebiste odwzorowanie.
Chujomecz z Empoli na wyjeździe. Prowadzone przeze mnie AC Milan prowadzi po 21 kolejkach (18-3-0). Nie gram porywająco, ale piłkarze kumają taktykę i generalnie raczej sobie radzą.

Ale nie, chuj, 2-5. Jakaś jebana pizda, konus zapierdolony 170 cm wzrostu jebie cie z kornera, 2 asysty z pizdy, typowy mecz życia, może do tego walić gruchę do końca swojego zjebanego żywota.
Ty z kolei - 2 akcje na krzyż, 2x Menez, Luis Adriano po raz kolejny gra takie spierdolenie, że aż się prosi o skasowanie tej kurwy z bazy danych (nie możesz go sprzedać, bo dopiero go kupili, dosrali mu 5 mln kontraktu, a facet jest żałosny), Bacca się zestresował, murzyn orzygang-niang się zestresował, chuja ugrasz. Diego Lopez Cipez przepuszcza 5 goli? Ocena 6.8, więc nawet chujowi nie możesz tygodniówki ukraść i przechlać. Rodrigo Ely to w ogóle, pizda primastorte - co wpada w meczu, gdy on jest na boisku, w co najmniej 50% przypadków wynika z jego fantastycznej umiejętności spierdalania tego, czego zjebać się pozornie nie da. Do tego wóz Mexes, chujowy Montolivo, rozjechany na 6 m-cy Prince.

ALE JAK KURWA PÓJDE NA URLOP I DAM, ŻEBY SOBIE KOMPUTEREK SAM POMYŚLAŁ NAD WYNIKIEM, TO 3-0 i czerwona dla rywala w 12 minucie. WTF!?!?!
Albo mecz wcześniej - rozjeżdżam Romę na wyjeździe 5:1. Przychodzi mecz z Fiorentiną w domu, wystawiam podobny skład i ... 1:5 w dupę. To jest taki jebany random...

A, no i na sam koniec - zjebana klauzula 12 mln euro za Szarawego, wartego 20, siedzącego w tej psiej szczynie, Romie. Bo PO CHUJ CI SĄ LEWI OFENSYWNI POMOCNICY KURWO?!

Skończyć ten zasrany sezon i obowiązkowo na jakieś duże zakupy, bo przecież mnie kurwica zabije przed tym komputerem.
Jeśli za dużo bluzgów, warna biorę na klatę - musiałem. Cała 16 jest tak spierdolona pod względem jeszcze większego randoma, że to aż boli. Czasami czuje, że gra sama nie wie, co chce przekazać, więc sra losowy
wynik bez jakieś powtarzalności.[/quote]

Warna? Takie posty na bana zasługują.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
1
16.02.2017 06:50    #586
Nie zasługą, bo tutaj można przeklinać.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Equi Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2017
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2017 15:15    #587
Piszesz o takim samym składzie na mecz z Romą i Fiorentiną. Ok, ale zmieniasz taktyki pod dany mecz czy jedziesz na tym samym? Jak jedziesz na tej samej taktyce do każdego przeciwnika to nie dziw się, że w jednym meczu przeciwnika rozpierdolisz w pył, a w drugim Cię ojebie kilkoma bramkami.

[quote="buczek93"]FM16 i zajebiste odwzorowanie.
Chujomecz z Empoli na wyjeździe. Prowadzone przeze mnie AC Milan prowadzi po 21 kolejkach (18-3-0). Nie gram porywająco, ale piłkarze kumają taktykę i generalnie raczej sobie radzą.

Ale nie, chuj, 2-5. Jakaś jebana pizda, konus zapierdolony 170 cm wzrostu jebie cie z kornera, 2 asysty z pizdy, typowy mecz życia, może do tego walić gruchę do końca swojego zjebanego żywota.
Ty z kolei - 2 akcje na krzyż, 2x Menez, Luis Adriano po raz kolejny gra takie spierdolenie, że aż się prosi o skasowanie tej kurwy z bazy danych (nie możesz go sprzedać, bo dopiero go kupili, dosrali mu 5 mln kontraktu, a facet jest żałosny), Bacca się zestresował, murzyn orzygang-niang się zestresował, chuja ugrasz. Diego Lopez Cipez przepuszcza 5 goli? Ocena 6.8, więc nawet chujowi nie możesz tygodniówki ukraść i przechlać. Rodrigo Ely to w ogóle, pizda primastorte - co wpada w meczu, gdy on jest na boisku, w co najmniej 50% przypadków wynika z jego fantastycznej umiejętności spierdalania tego, czego zjebać się pozornie nie da. Do tego wóz Mexes, chujowy Montolivo, rozjechany na 6 m-cy Prince.

ALE JAK KURWA PÓJDE NA URLOP I DAM, ŻEBY SOBIE KOMPUTEREK SAM POMYŚLAŁ NAD WYNIKIEM, TO 3-0 i czerwona dla rywala w 12 minucie. WTF!?!?!
Albo mecz wcześniej - rozjeżdżam Romę na wyjeździe 5:1. Przychodzi mecz z Fiorentiną w domu, wystawiam podobny skład i ... 1:5 w dupę. To jest taki jebany random...

A, no i na sam koniec - zjebana klauzula 12 mln euro za Szarawego, wartego 20, siedzącego w tej psiej szczynie, Romie. Bo PO CHUJ CI SĄ LEWI OFENSYWNI POMOCNICY KURWO?!

Skończyć ten zasrany sezon i obowiązkowo na jakieś duże zakupy, bo przecież mnie kurwica zabije przed tym komputerem.
Jeśli za dużo bluzgów, warna biorę na klatę - musiałem. Cała 16 jest tak spierdolona pod względem jeszcze większego randoma, że to aż boli. Czasami czuje, że gra sama nie wie, co chce przekazać, więc sra losowy wynik bez jakieś powtarzalności.[/quote]

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2017 16:42    #588
@Equi

No...tak. Czemu miałbym zmieniać taktykę, tym bardziej, że gram sezon w plecy (od 15/16) z aktualnymi (na 16/17) składami? Po co mam uczyć się taktyki rywala, skoro i tak 80% z nich ulegnie ostrym roszadom po sezonie? Inna sprawa, że te obsrane wypożyczenia, jakieś drewniaki Luki Tonie i inne Antonie Cassano buldupano w klubach, które na lajcie się klepie. Z resztą - mogę zmienić asystenta na Króla Tassotiego, ale jak czasami widzę "porady" taktyczne w stylu "cofnijmy się do obrony w meczu z zespołem z Serie C, na pewno da nam to lepszy wynik", no to za takie crapy dziękuje.
Inna sprawa, że ja kopałem się z koniem do listopada/grudnia o to, żeby W OGÓLE MIEĆ SKRZYDŁA w Milanie. Bo sorry, ale Honda to nie skrzydłowy, Bacca to samo, Adriano to w ogóle nic (XD), Niang w niczym nie przypomina ultra-talented mokebe z FM12. Udało mi się kupić Barbosę (z czego jestem bardzo rad, ale mój budżet płacze), na wypożyczenie trafił Rodrigo (Valencia to ostre ćwoki, że nim nie grają, no ale - co ja tam wiem), ale to tyle, po lewej stronie wciąż gra Menez (idzie mu bardzo dobrze, ale poskładali go dopiero w listopadzie).

Poza tym, we Włoszech i tak hołduje się śmiecio-stylowi 5-3-2, gdzie w środku masz 500 drewniaków z 2 dobrymi atrybutami (dlaczego najczęściej to są jakieś mokebe i jest to szybkość) + 1/2 napastników. Więc co w takiej taktyce do klepania? Szybka na skrzydło, centra do jakiegoś przytomnego, rozumnego napastnika (czyli wiadomo - nie Adriano, drewniak cholerny, muszę do sprzedać) i właściwie tyle, przytrzymać piłkę w środku jakimś fajnym, krótkim zagraniem (a do tego skład jest).

Inna sprawa, że to FM, a nie prawdziwy test na managera i zwyczajnie nie chce mi się nad tym wszystkim dłubać godzinami. Dziś wreszcie skończyłem sesje i chciałem dać sobie szanse na zejście nerwów, ale czasami mam cholerne wrażenie, że wybrałem bardzo złą grę do tego. Ja rozumiem dyspozycję dnia etc, ale prosty, dzisiejszy przykład. Gram z Torino mecz domowy. Gdy gram ja - przegrywam 0:1, mimo całkiem dobrego składu, jakieś rozumnej obrony (czyli nie starzejący się Mexes i Ely, który poleci z klubu). Rywal ma absolutną kontrolę, bo w środku pola jakiś afryje mokebe przestał kopać mu się po czole w tym jednym jedynym przypadku. Drugie podejście, tym razem na urlopie - 2:1, tym razem - Milan przewodzi grze.

No sami powiedzcie, czy ma to sens?

Plus, delikatny OT - czy da się to okienko odpowiedzi zrobić nieco większe, niż 3 linijki? Czy ja nie umiem w obsługę przeglądarki (no o FM nie mówię, bo skoro nie chce mi się robić analyzy rywala co mecz, to pewnie dla niektórych purystów jestem gunwo na jezdni i należy je do śmieciarki), czy to tak po prostu jest?

Na pocieszenie - po wypożyczeniu Rodrigo i Jeff'a Reine-Adelaide'a moja gra ofensywna zaczyna się układać (wraz ze skumaniem taktyki na 100%). Awansowałem do finału TIM Cup (ale Juventus, to pewnie mnie w dupsko wyrobi na ostro), cały czas trzymam jakąś rozsądną przewagę nad...Juventusem w lidze (chociaż nie jestem pewien, czy mierzę AŻ W ZWYCIĘSTWO w debiutanckim, jeszcze takim-se składem), szkoda tylko braku rozgrywek kontynentalnych. Ogarnąć jakoś finanse (pewnie o to będzie znowu ból, nie mam w sumie kogo sprzedać, aby mieć nagle $$$) i może przestane ten wątek odwiedzać.

I bardzo dobrze, że takie miejsce jest, bo czasami aż korci. A jak człowiek to z siebie wyrzuci, zamiast robić obtłukiwanie biurka, to długofalowo pomaga, a biurko dalej proste.

 9Anubis3 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2017
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2017 00:51    #589
Kurwa! I kolejny raz to samo! https://zapod(...)jpg.html W lidze cisnę wszystko co się da, z nimi wygrałem 2 mecze w lidze do 0! A w pucharze? Wygrywasz 1-0 do połowy i myślisz "a wezmę będę kontrolował mecz, ustawię ich standardowo niech klepią, zobaczymy." Ale taki chuj! Wpierdalają Ci w 89 minucie bramkę i dogrywka, znów dajesz taktykę "killer-machine" i jazda, no ale komputer wie lepiej co odjebać, 117 minuta dogrywki myślę zaraz coś wpadnie, owszem, nie myliłem się, wpadło, dla rywali, kurwa! Mój snajper 20 bramek w 23 meczach (król ligi) i skrzydłowy 13 bramek oraz 16 asyst w 22(4) meczach (król ligi), a w tym meczu nic nie grają (w lidze mistrzów i EURO było podobnie). Połowę moje składu chce kupić zachód, zwłaszcza muslimska Francja i Niemcy, ale kurwa po chuj jak oni nie potrafią wygrać w pucharze z 12 drużyną ligi?! Żal kurwa FM'ie! Wstydź się kurwa! (Mam cichą nadzieję, że naprawią ten silnik w defensywie, będzie się dało ustawić taktykę od razu na atak jak jesteś przy piłce i w trakcie, gdy ją tracisz przechodzi AUTOMATYCZNIE na tę def... Bez żadnego bawienia się w klikanie!) Ufff, do następnego!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2017 o godz. 00:51

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2017 03:05    #590
^
Oj tak, to boli. Gra niestety (chyba) nie lubi historii "od zera do bohatera" z mniejszych lig (typu właśnie Czechy, Irlandia, Szwajcaria, itd.).
Oby brytole to zmienili, bo ileż można patrzeć na przepakowane angielskie kluby, którym NIE KOŃCZY się hajs?

Co do uwagi - w pełni podzielam, ale pewnie będzie to trudne do zrobienia ze względu choćby na tempo gry (różni gracze grają na różnej).

Mnie przynajmniej coś zaczyna iść, ale od Juventusu u siebie...dostałem w dupsko 0:2. Nieważne, że skład przemęczony - Alex Sandro, czekoladowy śmieć + kuardado + Khedira sobie pokopali, 2 bramki wbili i z odskoku poza zasięg zrobiło się 10 pkt. A w kalendarzu 2 mecze z walczącymi o utrzymanie, Sampdorią, Romą, Carpi i coś jeszcze. Plus - standardowo, Ely mecz życia i ocena 6.0, Bacca bez formy (jakim sposobem gość dalej liderem strzelców jest - nie mam pojęcia).

Tyle dobrze, że Sivlio sypnął hajsem, kupiłem paru zdolniachów, teraz jeszcze się wyszarpać z Juventusem o Zivkovicia (dupki zgarnęły mi go sprzed nosa), płacąc potężną kasę, dokołować jakiegoś napastnika (sam Bacca nie pociągnie), udanie sprzedać połowę drewien z zespołu i można się bić w Europie. LM czeka, oby był drugi koszyk (chociaż to wszystko na styk).

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.