Taktyka....

 Dynek1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2013
Skąd: Września
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013, 11:10    #1
FM 14 to jest chyba jakiś żart... Gram od 10 w FM i chyba ta jest najgorsza... Jak do tej pory w 14 grałem: Lechem, Milanem i Chelsea oraz reprezentacją Polski. O ile Lechem i reprezentacją mi jakoś idzie to reszta to jest kompletne dno... Po pierwsze bramkarze: większość z nich gra lepiej niż sam Casillas, przykładowy mecz Chelsea 36 strzałów na bramka i jedna bramka w ostatnich minutach meczu i tak prawie w każdym meczu jest a bramkarz rywala ocena po 9.5... Po drugie skrzydłowi: Hazard i Mata w Chelsea wgl prawie nie strzelają bramek... Po trzecie gra obrony to także tragedia przykład: ustawione wąskie pole gry a większość bramek dostaje środkiem takim obrońcą jak Luiz i Terry... A asystent pokazuje mi że mam ustawić wąskie pole gry bo grają środkiem... Jedyne co można pochwalić w tym FM to to że zawodnicy zaczęli reagować na zmianę poleceni taktycznych. W Lechu Wołąkiewicz potrafił strzelić bo 10 bramek na sezon w rzutów rożnych a w Chelsea Luiz po kilkunastu meczach 0 bramek... Zastanawiam się czy taktyka w tej grze ma jakiś znaczenie???? Może Wy mi pomożecie jakoś to ustawić i poukładać?

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:16    #2
Ja mam to samo w Barcelonie, Messi tragedia a Neymar jeszcze gorzej i co bym nie zmienial czy styl podan czy szerokosc gry itp. to mam te same objawy co ty. Strzaly po 30-40 w meczu posiadanie 55-65% a bramek jak na lekarstwo. Napastnik i skrzydlowi to jakas kpina. Rywale 3 strzaly w meczu i wala brame, a ze stalych fragmentow to juz masakra w ostatnich 5 meczach to stracilem po stalych chyba ze 7 bramek nawet przygotowania do meczu ustawie trenowac ten element i dupa. Co nie kaze im grac zeby nie strzelali z dystansu to i tak wala jak chca, raz to mialem 17 strzalow z dystansu w meczu !!! Swojej 2 letniej corce albo psu powiem nie ruszaj tego to nie ruszy , a im co nie ustawie to i tak wala skad chca -tregedia. Jakos sie łudze ze to moze pierwszy sezon tak bedzie, mam juz koncowke lutego, w nastepnym dojdzie Lewy do napadu przesune Messiego na ofensywnego lub na skrzydlo moze bedzie lepiej, albo po prostu taka skopana jest ta gra tylko ze kazdy co innego pisze jedni ze tragedia inni ze rewelacja no i kogo sluchac ;)

 rafatssrk Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Skąd: Ostroda
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:48    #3
Witam, kogo polecacie (kogo mam powołać do Reprezentacji Polski)? szukam zawodników typu Wszołek, Milik, itp. Chodzi mi głównie o to, żeby zrobić jak Nawałka, który powołał Leszczyńskiego. wg mnie dobry bramkarz z duzym potencjalem. chcialbym powolac mlodych ktorzy pozniej by byli siłą Reprezentacji :D

 Dynek1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2013
Skąd: Września
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:50    #4
Nie chce psuć Twojego optymizmu że następny sezon będzie lepszy bo odkąd gram zawsze 2 sezon był trudniejszy i gorszy niż poprzedni a Ja gram drugi Lechem i jak narazie albo remisy albo porażki... Myślę i z tego co czytałem to większości się raczej gra nie podoba przynajmniej tych co już troche pograli. A kolejnym mankamentem o którym zapomniałem napisać są rozmowy z piłkarzami. Większość z nim gdy tylko ukarzesz albo skrytykujesz walnie focha i od razu morale spadają do "tragicznych"... A potem jak go wystawisz w składzie to nic nie gra...

 Dynek1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2013
Skąd: Września
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:54    #5
Jako że gram Lechem a w reprezentacji takowych zawodników na przyszłość nie szukałem to polecam Linettiego, Kamińskiego i Kędziore bo oni rozwijają swoje umiejętność a Kamyk z Glikiem u mnie całkiem nieźle grali na środku :) poza tym myślę że Furman z Legi i możesz wypróbować Wolskiego bo on na pewno się rozwinie tylko musiałby grać w klubie :)

 Dynek1996 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2013
Skąd: Września
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 12:58    #6
Polecam też "Judasza" Bereszyńskiego :D i świetnie w drugim sezonie wygląda Łukasik może poza tym że "wytrzymałość" na jego pozycji ma bardzo niską :/

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 14:45    #7
Może Chrapka powołaj?

 janas123 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 15:14    #8
Ja rowniez zaczelem Barcelona, choc liga Angielska jest najbardziej wymagajaca i wyrownana. Dawalem CV do Man Utd, Chelsea czy Arsenalu bo byli zagrozeni ale odrzucali od razu ;D. Pierwszy sezon i 2 puchary wgralem, 2 sezon kompletne zero na wszystkich frontach w pizde. Zaczynam 3 sezon z nowa zupelnie taktyka i nowymi nadziejami choc w tym klubie jest krucho z kasa na transfery jak w Polsce z pensja :)
http://image(...)k3h3.jpg
Dałem Fabregasa jako cofnietego rozgrywajacego i narazie idzie niezle w lidze. 4/4 wygrane i 15-0 w bramkach :)

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 17:48    #9
No ja najgorszy problem mam z defensywnymi rzutami rożymi, walą mi bramki praktycznie co mecz z rożnych... :/

 emelku Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013 15:12    #10
proponuje konsekwentnie stawiać na Formellę z Lecha. Nie przyglądam się cyferkom i może dlatego nim gram. Ma to coś w drugim sezonie będzie królem strzelców - połowa listopada 2014-2015 a on ma już 17 bramek

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution