Liga Mistrzów

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 16:53    #331
[quote="mj1988"]SuperMario lubi mecze o najwyższą stawkę (pamiętam półfinał Euro 2012 i mecz Włochów z Niemcami ) kiedy wszyscy na niego patrzą i wtedy zawsze gra najlepiej, więc trzeba się spodziewać dzisiaj jego gola :)[/quote]
Masz jeszcze jakieś inne mecze na potwierdzenie tego, czy tylko ten Włochy - Niemcy? Pytam, bo ja mam odwrotne zdanie na ten temat.

Co do meczu, to teoretycznie nie widzę żadnych szans dla Milanu, ale z drugiej strony, Milan właśnie w takich momentach potrafi zagrać mecz sezonu, więc liczę na pozytywny wynik :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 17:01    #332
Zacznijmy od tego, że Balo bardzo rzadko gra na miarę swoich możliwości.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 09:28    #333
Kolejne szpile już za nami. Milan przegrał z Atletico o samym spotkaniu nie będę się wypowiadał, bo oglądałem tylko skróty.

Mecz w Londynie był taki trochę dziwny. Na początku meczu Arsenal miał karny, ale Ozil kopnął sobie jak trampkarz. Następnie Szczęsny otrzymał czerwień, a Alaba nie chcąc być lepszym od Ozila trafił w słupek. Summa summarum skończyło się 2-0 dla Bayernu który wymienił milion pięćset podań i powoli mnie taki styl męczy, co nie znaczy, że nie jest skuteczny. Wole jednak oglądać spotkanie gdzie jest akcja za akcją a nie 10 minut wymieniać podania niczym w NHL.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 mj1988 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2014 09:38    #334
Ja pamiętam Mario jak grał jeszcze w Interze i wtedy pokazywał wielki talent, ale po przejściu do City już trochę mu woda sodowa odbiła.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 08:25    #335
Kolejne spotkania za nami.

Real rozgromił Schalke 6-1 i chyba w Madrycie może wystawić juniorów.

Manchester w tym sezonie nie zdobędzie chyba nic i już wkrótce sezon będzie stracony, a ciężko może być o CL w przyszłym sezonie.

Dortmund ma doskonałą sytuację przed rewanżem, Zenit musi wygrać różnicą 3 bramek.

Galatasaray z Chelsea na remis.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2014 09:09    #336
Faworyci nie zawiedli, pozostaje czekać na losowanie i może emocje dopiero się zaczną :) Tak nudnego wtorku i środy jak w tym tygodniu z LM jeszcze nie było.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 18:25    #337
Barcelona - Atlético Madryt

PSG - Chelsea

Manchester United - Bayern Monachium
Real Madryt – Borussia Dortmund

dzisiejsze losowanie jako kibic Realu mam nadzieje w tym sezonie rozjadą Kloppa i dadzą mu Klapsa takiego zajebistego

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2014 o godz. 18:26

Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2014 21:25    #338
[quote="piotrp504"]Barcelona - Atlético Madryt

PSG - Chelsea

Manchester United - Bayern Monachium
Real Madryt – Borussia Dortmund

dzisiejsze losowanie jako kibic Realu mam nadzieje w tym sezonie rozjadą Kloppa i dadzą mu Klapsa takiego zajebistego[/quote]

Grunt, że będzie wreszcie ciekawie. Szkoda, że już nie losują drabinki do finału.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 08:54    #339
Już po 1 meczach a w temacie nic się nie dzieje.

Barcelona- Atletico 1:1

Cóż, fajny mecz, emocje do końca. Rewanż będzie chyba jeszcze ciekawszy

Man Utd- Bayern 1:1

Spodziewałem się, że Bayern lekko pojedzie Diabły, ale jak widać myliłem się. W rewanżu nie daję większych szans MU, pomimo, że nie zagra Schweinsteiger

Real- Borussia 3:0

Chyba powoli Dortmund się kończy, kontuzje jak i wyprzedaż składu robią swoje. W tym meczu było widać ile dla BVB znaczy Lewandowski.

PSG- Chelsea 3-1 Tutaj nie widziałem, ani spotkania, ani skrótów więc się nie wypowiadam. Widziałem tylko jak Pastore wjechał w obronę Chelsea

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2014 11:06    #340
Pastore zmiótł system.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.