Frankly, I don't give a damn
Klikasz słabe, kolego? Napisz w komentarzu, co Ci się nie podobało.
Jeżeli tak sypia człowiek z pracą, to ja jednak wolałbym wrócić do zasiłku. A jeszcze chętniej wróciłbym do świata, w którym prezes nie zwolnił wszystkich...