Zmiana koloru menu

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2016, 20:32    #1
Witam. Dawno tutaj nie pisałem, także jeśli zły dział to przepraszam.

Wracając do problemu. Właśnie w FM16 przeszedłem do Sevilli jako nowy manager i jeśli chodzi o poprzedni klub (tworzyłem własny) to menu z wszystkimi opcjami typu taktyka, skład, itp miało kolor ciemnozielony z białymi napisami. Teraz jest to czerwień z białymi napisami. Moje pytanie brzmi: jak mogę to zmienić, bo te kolory cholernie męczą oczy... :D

Z góry dziękuję za pomoc

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2016 20:48    #2
Kolor zależy od prowadzonego zespołu. Jedyny sposób to zmiana skórki na taką, która nie uwzględnia zmiany kolorów (np. Elegance).
twitter.com/Ceyvol

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2016 20:54    #3
Ehh. Czyli to co myślałem, a chciałem uniknąć (bo podstawowa skóra nie jest zła). Ale no nic, dzięki Ceyvol.

 HotShotCharlie Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2016 21:23    #4
A nie dało by się jakoś zmienić w pliku jakiejś linijki, żeby podstawową zmienić? Bo oglądam te skórki i jakoś do mnie nie przemawiają, wszystkie ciemne, a jak się jaśniejsza trafi to też coś nie przypasuje :/

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2016 21:24    #5
Idzie zmienić ale byłoby tego tyle, że raczej nie jest to warte zachodu.
.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.