Strona

Polska Scena FM

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 14:17    #41
[quote="robal15"]Tylko że to też Ci nie gwarantuje zwycięstwa. Jedynie zwiększa prawdopodobieństwo trafienia gola z autu.[/quote]
Mecz bez autu (nawet w FMie) kiedyś był? ;D
http://i.imgur.com/3hjUbjO.jpg
Zobacz na screena i powiedz mi czy aby ten procent nie jest odrobinę za duży (tylko odrobinę?)?
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 14:27    #42
Nie widzę w tym nic dziwnego. Użyj edytora, aby mieć takich samych graczy jak on i też będziesz tak wygrywał. Przecież on wykupił sobie najlepszych graczy na świecie z każdego klubu. Jeśli dobrze pamiętam, to on tam miał między innymi: Lewego, neymara, messiego, ronaldo i dogbę. Z takimi graczami też być tak klepał każdego.
Każdy jego zawodnik w podstawowym składzie miał co najmniej 180CA, gdzie u rywala wynosi to 150-160CA.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2016 o godz. 14:32

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 16:47    #43
[quote="robal15"]Nie widzę w tym nic dziwnego. Użyj edytora, aby mieć takich samych graczy jak on i też będziesz tak wygrywał. Przecież on wykupił sobie najlepszych graczy na świecie z każdego klubu. Jeśli dobrze pamiętam, to on tam miał między innymi: Lewego, neymara, messiego, ronaldo i dogbę. Z takimi graczami też być tak klepał każdego.
Każdy jego zawodnik w podstawowym składzie miał co najmniej 180CA, gdzie u rywala wynosi to 150-160CA.[/quote]

Nie zmienia to faktu, że samo CA meczu nie wygrywa, w FM 15 i 16 jest tak, że nawet najlepsi mogą grać przez kilka spotkań kompletny piach i przegrać z "teoretycznie" słabszym przeciwnikiem. Tu pomaga bug z autami. Nie da się w tej grze osiągać takich wyników bez pomocy czegoś (prawdopodobnie autów) - 14 bramek z Bayernem w ćwierćfinale LM? 10 bramek z Atletico w półfinale? To podobno symulator piłkarski, a nie fantasy ;)

I tylko to mnie ciekawi - nie jest to zakazane, mimo że to bug. Wyniki zdają się to potwierdzać, jak i Michellaga (wierzę mu, sam o tym bugu usłyszałem dopiero od niego..). Mnie tylko ciekawi jedna kwestia - co zrobią w turnieju finałowym? Ustawią tak samo i pokażą Mahdiemu jak dostali się do finału? Byłby dym jakich mało :)

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 16:52    #44
[quote="Brudas"]Ale sam wiesz jaka jest idea serwisu xD[/quote]

Moim zdaniem ideą serwisu jest wypaczanie idei serwisu nową ideą serwisu, która wypacza tę, która była wypaczona tuż przed nią.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 17:07    #45
Tylko jaka jest skuteczność tych autów? Zrozumiałbym zadymę, gdyby to ustawienie umożliwiało 3-5 bramek w meczu, ale jakoś nie chcę w to uwierzyć. Według mnie to nawet nie gwarantuje jednego gola w meczu. Ktoś by musiał to przetestować.

[quote="SuperZiemniak"]Nie zmienia to faktu, że samo CA meczu nie wygrywa, w FM 15 i 16 jest tak, że nawet najlepsi mogą grać przez kilka spotkań kompletny piach i przegrać z "teoretycznie" słabszym przeciwnikiem. [/quote]

Wtedy na ratunek przychodzi S&L :DDD
Niektórym tam cały sezon zajął 8h, więc przesimowanie miesiąca pewnie im zajmuje 20 minut? Co to za problem odpalić grę jeszcze raz :D

E:Ziemniak, może zrobić oddzielny temat i przeniesiesz nasze posty, bo w sumie gadamy nie na temat:p

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 12.01.2016 o godz. 17:10

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 18:05    #46
Ufff, dobrze że o bugach a nie o korzystaniu z gotowca :-)

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 20:16    #47
Zgodnie z tym co kiedyś chyba napisałem, miałem tutaj nie zaglądać. Zrobiłem jednak wyjątek bo dużo jest tutaj o mnie. Nie opuściłem rev dlatego że strona przestała mi pasować, broń Boże. To ja nagle przestałem pasować niektórym osobom z nią związanym, podobnie jak reszta, jak nas zwą, "marionetek Mahdiego". Gdzie te czasy gdy w skrzynce lądowały miłe wiadomości od Bolsona czy romantico... To se ne vrati. Ciekawa rzecz, że tuż przed finałem RM niektórzy wyciągają na wierzch brednie o bugach i edytorach... Jakoś gdy otwarcie rozmawiałem w komentarzach z Michellagą o wykorzystaniu stałych fragmentów gry, nikt nie podnosił larum. Ale hej, przed finałem trzeba zrobić zadymę. Odnośnie linku do strikerless - nie gram z długimi autami. Ja skupiam się na utrzymaniu piłki, zamiast rzucaniu na oślep jak Chellini czy wspomniany tam Delap. Nie sądzę żeby to działało w praktyce, ale co ja tam wiem. Moje auty są krótkie i celne, czasem dają gola albo rozwijają akcję w dobrym kierunku. Nic odkrywczego. Dalej pojawia się temat taktyk z internetu... W kolejnym poście dam kilka screenów, w tym z taktyką, która dała mi 200 goli w lidze. Nie użyję jej w finale, więc nie ma powodu żebym ją ukrywał. Dobi pewnie swoją też się podzieli po finale. Życzę powodzenia w szukaniu czegoś chociaż delikatnie podobnego. Naprawdę. Spędziłem przy tej grze 2500 godzin, dbałości o detale mi do cholery nie odbierzecie. Jak już w temacie godzin jesteśmy - ktoś pisał o "braniu gotowych taktyk i rozgrywaniu sezonu w 8h". Drugi screen będzie z ilością godzin poświęconą na te 10 sezonów. Uprzedzając fakty - to jest pieprzone 30 dni i 13h (733 godziny dla tych którzy wolniej liczą). 73 godziny na jeden sezon. Mało? Oczywiście robiłem wtedy wiele rzeczy w tle, ale przez tyle czasu naprawdę można wiele wariantów przetestować. Nie trzeba szukać w sieci, do wszystkiego można dojść. Na koniec dwie rzeczy. Pierwsza to sprawa nagrody dla Michellagi. Sam dobrowolnie z niej zrezygnował, więc w czym problem dla niektórych? Co mieliśmy zrobić? Wcisnąć mu na siłę? Oddać Owsiakowi na WOŚP? Bądźmy poważni. Druga, to wiadomość od romantico z maja 2015 roku, pokazująca jak zmiennym jest człowiekiem (ciśnie się na usta/palce słowo "dwulicowy", ale nie znam go osobiście, więc go nie użyję). Oto i ona - jak ktoś nie uwierzy, dam screena. Odnosiło się to do dobrowolnego przerwania przeze mnie kariery Romą (całkiem dobrej, LE w 1 sezonie, LM w drugim), z powodu shitstormu tutaj na mój temat. Miałem wtedy dość i mam też teraz. Oto i cytat: [quote]opelu szacun - mahdi powinien Cie na takich zasadach puścic bez tej karencji. To sie nazywa gra Fair Play. Mysle ze powinienes szybko go opublikowac by sie ciebie nie czepiali i nie mieli cie za przyklad, chociaz Ty sie szybko w tym opamietales.
Wielki Szacun.[/quote]
Dziękuję za uwagę. Screeny za chwilę.

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 20:22    #48
Pod spodem odnośniki do pełnych wersji (lenistwo, nie chciało mi się kombinować z bbcodami).


http://i.imgur.com/fOQIEay.jpg


http://i.imgur.com/2Z9xx2l.png

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 20:52    #49
Bonus? To wynikało z niedoprecyzowania regulaminu. Takie uroki pierwszych edycji, że niektóre rzeczy wychodzą po czasie. W drugiej takich jaj nie będzie. Dwulicowość to przesada, więc nie użyłem tego słowa. Chodzi mi o to że tamtym komentarzem dajesz jakieś poparcie, kredyt zaufania, po to żeby potem jechać po nas, podejrzewać że używamy edytorów, bugów i niewiadomo czego jeszcze, nazywanie tego manipulacją tylko temu, że w trakcie trwania turnieju stałem się częścią dowodzących a potem redakcji. Zaczynałem nie znając Mahdiego absolutnie wcale i jak przypominam, nie było wtedy żadnych nagród pieniężnych. Takie rzucanie podejrzeniami czy oskarżeniami naprawdę nie jest w porządku. Tylko o to mi chodzi - nie mam nic do Ciebie, ale Twoje zachowanie to często przesada.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 21:08    #50
Ja napisałem, że mam wrażenie, że te wyniki są trochę z kosmosu, a jeszcze, że obaj z Dobim się znacie, to że służyliście sobie (ty jemu?) radą lub pomocą. Wnioski wyciągnąłem na podstawie podobnie "kosmicznych" wyników (które ja osiągałem w starszych edycjach, które nie oszukujmy się, były "łatwiejsze";) i podobieństw, które wymieniłem wcześniej oraz komentarza Michellagi. Ja tam nie znam się, nie wiem jak rozpoznać, czy używałeś tych autów, czy nie - i tak nie jest to zakazane.
O taktyce mogę napisać tylko tyle, że jest ciekawa, ja lubię symetrię, ale gram podobną taktyką (z wyglądu i ról). Sporo też poleceń masz wydanych, bo ja uważam, że moje 8 to już przegięcie.
Napisałem to teraz, nie dlatego, żeby wywołać "shitstorm", czy zdyskredytować turniej - przysięgam na Scenę! Po prostu miałem tę wątpliwości już dawno, ale gdy tylko wspomniałem o nich "wiadomo-komu", to zagroził mi banem, jeżeli nie podam dowodów. I tak wszystko wyjdzie w praniu już w ciągu kilku dni.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.