Strona

Polska Scena FM

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 22:05    #71
mozecie nie ciągnąć tu tego gównianego tematu? :)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 01:02    #72
mahdi genialny? Znam co najmniej dwóch graczy lepszych od niego.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 10:49    #73
Spełniły się marzenia, ponieważ do wydawcy strony internetowej o FM-ie przyjechał jego redaktor naczelny i jeden z użytkowników, żeby zagrać w grę za jego pieniądze. Zaproście dwóch kolegów i zagrajcie w FM-a - może też przeżyjecie takie emocje i nie trzeba będzie nawet płacić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2016 o godz. 10:50

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 10:57    #74
[quote="Pucek"]Spełniły się marzenia, ponieważ do wydawcy strony internetowej o FM-ie przyjechał jego redaktor naczelny i jeden z użytkowników, żeby zagrać w grę za jego pieniądze. Zaproście dwóch kolegów i zagrajcie w FM-a - może też przeżyjecie takie emocje i nie trzeba będzie nawet płacić.[/quote]

Żeby już doprecyzować, to jego redaktor naczelny i główny matematyk turnieju. Nie wiem czy taki turniej jest w stanie wyłonić najlepszego polskiego gracza FM, zobaczymy za rok.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2016 o godz. 10:59

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:05    #75
[quote="Pucek"]Spełniły się marzenia, ponieważ do wydawcy strony internetowej o FM-ie przyjechał jego redaktor naczelny i jeden z użytkowników, żeby zagrać w grę za jego pieniądze. Zaproście dwóch kolegów i zagrajcie w FM-a - może też przeżyjecie takie emocje i nie trzeba będzie nawet płacić.[/quote]

Wow... to ja nie wiedziałem, że u mnie odbywały się mistrzostwa w Tekkenie, GTA, Burnout itd. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2016 o godz. 11:06

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:06    #76
[quote="kondi192"][quote="Pucek"]Spełniły się marzenia, ponieważ do wydawcy strony internetowej o FM-ie przyjechał jego redaktor naczelny i jeden z użytkowników, żeby zagrać w grę za jego pieniądze. Zaproście dwóch kolegów i zagrajcie w FM-a - może też przeżyjecie takie emocje i nie trzeba będzie nawet płacić.[/quote]

Wow... to ja nie wiedziałem, że u mnie odbywały się mistrzostwa w Tekkenie, GTA, Burnout itd. :))[/quote]
U mnie nawet loty narciarskie w DSJ.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:30    #77
Zazdrość was zżera :)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:35    #78
A tam, myślę, że w odpowiednim czasie doczekamy się profesjonalnego turnieju online, w którym będzie znacznie więcej uczestników i otoczka, treść, jakość mówienia o tej rozgrywce będzie na znacznie wyższym poziomie.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:37    #79
[quote="Pucek"]A tam, myślę, że w odpowiednim czasie doczekamy się profesjonalnego turnieju online, w którym będzie znacznie więcej uczestników i otoczka, treść, jakość mówienia o tej rozgrywce będzie na znacznie wyższym poziomie.[/quote]

Ale że co Ci się nie podoba? Że w każdej informacji o turnieju jest wspominka o nas? żale, oskarżenia? Przecież każdy tak ro.......a nie wait mali ludzie tak robią :D

Czyli wszystko by się zgadzało :D

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2016 11:43    #80
[quote="Brudas"][quote="Pucek"]A tam, myślę, że w odpowiednim czasie doczekamy się profesjonalnego turnieju online, w którym będzie znacznie więcej uczestników i otoczka, treść, jakość mówienia o tej rozgrywce będzie na znacznie wyższym poziomie.[/quote]

Ale że co Ci się nie podoba? Że w każdej informacji o turnieju jest wspominka o nas? żale, oskarżenia? Przecież każdy tak ro.......a nie wait mali ludzie tak robią :D

Czyli wszystko by się zgadzało :D[/quote]
To też, bo za często relacja z turnieju miesza się z jakby relacją z domu wariatów :-), gdzie wprost wyrażony odwet jest jedną z głównych motywacji działania.

Wolałbym przede wszystkim, żeby mecze odbywały się między uczestnikami i na innych zasadach, z lepszą otoczką, reklamą i informacją na znacznie wyższym poziomie, przy wsparciu partnerów, ale wiadomo, że w różnych miejscach pojawiało się wiele różnych koncepcji takiego turnieju.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.