Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 21:07    #101
To jest organizacyjna klapa pod wieloma względami i jednocześnie dobry przykład jak nie brać się za organizację takich rozgrywek.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 21:15    #102
paweldemon : przecież jak klikniesz w ostrzeżenia to się wyświetla powód.
Krzysztof za spam
Wojciech za dubelkonto

Pozdrówka.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 21:26    #103
[quote="Lucas."]Nie żebym się martwił... choć tak, trochę się martwię. Ale nie o siebie, tylko o wieszcza. Ponieważ bana dostałem za to, że jego odpowiedź skwitowałem jako głupią, a jego zachowanie jako śmieszne. Nie wiem, jaki punkt regulaminu na mnie znalazł, ale jeżeli takowy istnieje, to u tego pana pod sufitem naprawdę musi być ciekawie. Ale co ja tam wiem, jestem przecież pozbawiony obyczajów.[/quote]
Nie bój żabki. Ja natomiast bana dostałem za to, że broniłem mahdiego :DDD
A tak na serio, to Ziemniak mnie zdradził i dostałem bana za nicka...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 21:36    #104
Acha, dzięki nawet nie wiedziałem. Za spam wroga ludu?? czy kilkukrotny spam?? ;P

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 21:43    #105
Za umieszczenie linku do MFM. Krzysztof Tyniec jednak wróci, spokojnie.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 22:02    #106
Przepraszam robalu, ale napisałem to tutaj i nie wprost, bo jak pamiętam wymieniłem kilka osób w kolejce po ban(ana). Przykro mi, że właściciel serwisu MFM jest uprzedzony do Twej osoby, a także regularnie śledzi temat na hejtowanej przez niego stronie.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 13:02    #107
nie chciałbym tego tematu poruszać, ale aż żal patrzeć na komentarze dwóch użytkowników na stronie Mahdiego. Ogólnie fajna akcji i spoko, spotkali się, pograli, będą jakieś nagrody. Wyłonili sobie mistrza Polski na swoich warunkach (choć nie uważam, że jest to dobra forma do przyznawania tego tytułu), i wszystko fajnie i pięknie, gdyby nie dwójka ludzi w komentarzach, którzy znów tylko hejtują. Nikt się tutaj ich nie czepia, nikt nic złego nie piszę (ba nikt nic nie piszę na ten temat), a oni za punkt honoru przyjeli sobie hejtowanie tej strony, mimo, że w ogóle nie to było celem tamtego artykułu. Jeżli ktokolwiek jest tutaj toksyczny w środowisku to na pewno Ci dwa panowie, szkoda, bo ponoć są dorosłymi meżczyznami. Ja jakoś tego nie widzę.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 14:40    #108
prygnębiające że macie wyj... na ten turniejik a śledzicie i komentujecie na okrągło :(

Cholera, tak trudno co niektórym wykropkować co grubsze określenia? Szkoda mi czasu na edycję, więc chyba zacznę trzaskać warny ;). Pzdr, zachi

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 14:43

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 14:48    #109
ja nie mam wyj...e na ten turniej, bo uważam, że każda taka incijatywa jest godna pochwały i szanuję trud w to włożony, choć nie do końca zgadzam się z formą eliminacji to i tak uważam, że jest to duże przedsięwziecie, ale drażni mnie bezpodstawny hejt i ciągłe pisanie o cmrev, jako o "tamtej stronie", "tej stronie" i wszystkie najgorsze epitety dotyczące. Świadczy to niestety tylko o kompleksach tamtych ludzi i w tym przypadku dotyczy to wyłącznie dwóch osób, które udzieliły się w komentarzach.
edit: wykropkowałem :)

Zauważyłem i doceniam, a już szedł cios z Banitsu ;). Pzdr, zachi

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 14:51

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 14:54    #110
Inicjatywa jest spoko, nie mam na nią wyzachine, ale już sposób rozgrywania eliminacji, turnieju finałowego jak i opis samego finału pozostawia wiele do życzenia. Chciałbym zauważyć, że finał turniej zaczął się prawie tydzień temu, zaliczyli 2-3 dniową obsuwę, a dalej nie wiadomo kto wygrał. Kto został "Mistrzem Polski" wiedzą tylko 3 osoby biorące udział w finale + pewnie Nascimento, a czytelnik dowie się o tym za kolejny tydzień pewnie. Jest to co najmniej dziwne i budowanie w tym momencie napięcia im nie wyszło.
BTW. słaby net, słabym netem, ale stream by im zajął mniej czasu niż robienie filmików.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution