Strona

Polska Scena FM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 21:37    #51
[quote="Opelu"]Bonus? To wynikało z niedoprecyzowania regulaminu. Takie uroki pierwszych edycji, że niektóre rzeczy wychodzą po czasie. W drugiej takich jaj nie będzie. Dwulicowość to przesada, więc nie użyłem tego słowa. Chodzi mi o to że tamtym komentarzem dajesz jakieś poparcie, kredyt zaufania, po to żeby potem jechać po nas, podejrzewać że używamy edytorów, bugów i niewiadomo czego jeszcze, nazywanie tego manipulacją tylko temu, że w trakcie trwania turnieju stałem się częścią dowodzących a potem redakcji. Zaczynałem nie znając Mahdiego absolutnie wcale i jak przypominam, nie było wtedy żadnych nagród pieniężnych. Takie rzucanie podejrzeniami czy oskarżeniami naprawdę nie jest w porządku. Tylko o to mi chodzi - nie mam nic do Ciebie, ale Twoje zachowanie to często przesada.[/quote]

Opelu:
Szkoda, że te słowa kierujesz do mnie a nie do osób, które zdemaskowały czitowanie przy projekcie. Wiesz czemu są podejrzenia czy oskarżenia - bo w tym projekcie brakuje przejrzystości. Kontrola sejwów ( śmiech na sali), brak uzyskania zapisów, butność i pogarda prowadzącego - to są główne powody tego, że rodzą się takie przemyślenia. Nie tylko moje ale i też innych.
Gdybyś nie zauważył, też brałem udział w tym projekcie, do czasu gdy projekt wydawał się przejrzysty i nie faworyzował żadnego z Nas. A późnej - nie chce mi się tego pisać.
Manipulacją określiłem idee, które przyświecają MFM a nie maja potwierdzenia w rzeczywistości. Taka ma być scena(?), ostatnio na tym myślałem i po części się cieszę, że mahdi odszedł i wyrwał ten chwast z tego serwisu, który rozlewał się pod wieloma manifestami, które on tu płodził. Nie tym co pisze ( czasami też to) ale tym jakim jest i co sobą reprezentuje.
To co podkreśliłem w Twojej wypowiedzi - już to słyszałem.......I wiesz co, jaja będą i to na równi z tym co tu zostało już napisane.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2016 o godz. 21:38

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 21:58    #52
Romantico, jakie czitowanie? Zazwyczaj to słowo podawało się w kontekście moim czy innych osób którym szło lepiej. Jak grałem w Call of Duty, World of Tanks czy CSa i kosiłem innych to też rzucali cziterami na prawo i lewo, więc przywykłem. O projekcie tutaj nie chcę się już wypowiadać. Zmiany są duże i czekają tylko na ujawnienie w odpowiednim czasie. Wasza prywatna relacja z Mahdim również mnie niewiele obchodzi, lepiej byłoby gdyby to wszystko odgrywało się na privie, a nie w komentarzach na obu portalach. Nie o to tutaj chodzi. Nie o taką Polskę walczyłem ;) Skąd wiesz że będą jaja? Poczekaj trochę, a przekonamy się jak będzie naprawdę. Sam chcę się przekonać, czy nasza wizja ziści się tak jak powinna. Łatwo rzucić założeniem że coś się nie uda, trudniej walczyć o to żeby się udało.

Ziemniak - tak, znamy się od dawna (przeszło 20 lat), rozmawiamy otwarcie o taktyce. Nie dajemy sobie jednak niczego do ręki, co najwyżej uczymy się na błędach drugiego. Każdy dochodził do swoich rozwiązań samemu, w końcu to też rywalizacja między nami. Co do wyników z kosmosu - dla mnie to nowość, w tych teoretycznie łatwiejszych wersjach FMa potrafiłem zdominować wszelkie rozgrywki, ale nie w ten sposób. Widać wtedy byłem sporo słabszy niż teraz. Dla mnie FM15 był trudny na starcie, gdy trzeba było zmienić sposób myślenia odnośnie kontuzji i treningu. Po roku gry jest na tyle łatwy, że aż nudny. Dlatego wyczekuję dnia, gdy zakończy się finał RM i będę mógł spokojnie odpalić "szesnastkę". Mam powoli dość tej edycji gry :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:06    #53
Opelu....pozostańmy przy swoich wersjach, dobrze.....

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:30    #54
W sumie to też jestem ciekaw rozgrywki RM przy FM 16. Jeżeli nie poprawią faworyzowania gry skrzydłąmi, wziętych z tylnej części ciała ocen dla prawego obrońcy i złego klasyfikowania sytuacji (w poprzednich edycjach strzał z zerowego konta to była setka, teraz sam na sam to okazja), to kwalifikacje to będzie rzeźnia, a punktów zbierze więcej ten, kto będzie grał skrzydłami. Na razie szczerze powiem, że FM 15 na początku był ledwo grywalny, z FM 16 jest lepiej, ale na tym etapie to poprzedniczka była już naprawiona, a teraz spoczęli na laurach i nic nie naprawiają. Irytujące

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:35    #55
Fm16 jest łatwiejszy, tam dopiero będzie rzeź.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:47    #56
[Quote]Ja skupiam się na utrzymaniu piłki, zamiast rzucaniu na oślep jak Chellini czy wspomniany tam Delap. Nie sądzę żeby to działało w praktyce, ale co ja tam wiem.[/quote]
Nie wiem w takim razie jak przekonać Cię do tego, że taki bug istnieje. Skoro nie wystarczają szczegółowe instrukcje i filmy od Strikerless + cytat użytkownika "Opelu" z MFM:

[quote]Otóż to Michellaga, wtedy zamiast do autu piłkarze zaczynają się ustawiać jak do rożnego i wpadają z tego gole i bardzo możliwe że coś koło tej setki w sezonie jest. Nie wiem czy jest w tym jakiś myk, wystarczy popróbować aż zacznie wychodzić, ja to zauważyłem grając w Fortunie Dusseldorf, gdzie miałem takiego bocznego obrońcę i przez te auty praktycznie sam wygrał mi drugą Bundesligę.[/quote]
To nie wiem co zrobić byś w końcu w to uwierzył. Rozumiem że podobne nicki to kwestia przypadku?
-.-
.

 Opelu Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2009
Skąd: Golina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 22:54    #57
Jeśli SI oficjalnie przyznało że to bug, to spoko. Jeśli to co pokazuje strikerless działa podobnie do mojego rozwiązania, to też spoko. Jeśli stwierdziłem że 100 goli na 350 w sezonie to gole ze stałych fragmentów, to bardzo możliwe że tak było. Nie wyprę się przecież moich słów, wtedy miałem to na żywo i oceniałem lepiej. Nikt mi jednak nie wmówi że nie odkryłem tego we własnym zakresie, jak i tego, że moje ustawienie jest całkiem inne niż to na tym anglojęzycznym blogu. Nikt też wtedy nie podniósł larum, a zostało to przywołane teraz, w przeddzień finału. Przypadek?

 Michellaga Partyzant

Postów: 239
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2010
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 23:02    #58
Dodam coś od siebie: ustawienie przy autach nie miało żadnego znaczenie liczyło sie tylko ulubione zagranie w stylu: wykonuje długie wyrzuty z autu. Ty nie musiałeś nic ustawiać wystarczyło mieć tylko piłkarza z taką preferęcją. Zazwyczaj był to Carvajal czy inny Azpilicueta. W mojej odpowiedzi nie ma żadnego zarzutu, bo sam z tego korzystałem bo łatwo było wyuczyć u piłkarza to zagranie.

Z nagrody sam zrezygnowałem bo podoba mi sie projekt Mahdiego i chce żeby jak najszybciej sie rozwijał. Po za tym dla pieniędzy to pracuje zawodowo, a FM gram bo to kocham i sprawia mi przyjemność.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 23:33    #59
Ble. Ble. Ble.
Nie zapomnijcie pomnika mu postawic.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 00:26    #60
[quote="Michellaga"]Z nagrody sam zrezygnowałem bo podoba mi sie projekt Mahdiego i chce żeby jak najszybciej sie rozwijał. Po za tym dla pieniędzy to pracuje zawodowo, a FM gram bo to kocham i sprawia mi przyjemność.[/quote]

Propsy!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.