Strona

Polska Scena FM

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 01:04    #61
Daleki wyrzut z autu, powodujacy przejscie w tryb rzutu roznego jest zjawiskiem znanym od dawna. Nie wiem czy przynosi tak wielkie korzysci o jakich piszecie, tylko raz mialem takiego zawodnika, w swoich poprzednich edycjach gry, ktory wyuczyl ta umiejetnosc, Stolarski gdy jeszcze mial pa -8. Nie mialem z tego zadnych wiekszych korzysci jak tylko wieksza liczba rzutow roznych, o ile naturalnie nie ustawialo sie zawodnikow przy rz. roz. w taki sposob by jeden byl zawsze niekryty i do niego szla pilka wtedy zyskiwalismy przewage nad glupim ai bo on takich ustawien nie stosowal wobec nas.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2016 o godz. 01:13

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 08:46    #62
[quote="Brudas"][quote="Michellaga"]Z nagrody sam zrezygnowałem bo podoba mi sie projekt Mahdiego i chce żeby jak najszybciej sie rozwijał. Po za tym dla pieniędzy to pracuje zawodowo, a FM gram bo to kocham i sprawia mi przyjemność.[/quote]



Jak dla mnie zwykly populizm. Oczywiscie nastepne nagrody przeznaczysz takze na ten szczytny cel?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 18:02    #63
romantico- nie jestem po niczyjej stronie, na pewno nie po stronie mfm, ale tym komentarzem pokazałeś że jesteś zwykłym pieniaczem. Starasz się wszystko ubierać w ładne słowa, ale powiedz, co Cię obchodzi co on zrobi z tą kasą? To wszystko to jest sprawa mfm i tej strony użytkowników. Wydaje mi się że z tych wyświetleń strony mfm podawanych przez Mahdiego Twoje stanowią z 1/3 całości. Tak to wygląda... Nie było tam żadnych większych napinek, zrobił się spokój, to odświeżacie temat bugów czy cholera wie czego. Po co? Bo w ten sposób robicie całej stronie mfm przysługę. O ile te zagrywki z usuwaniem komentarzy, kasą za manifesty wyglądają słabo, to Twoje komentarze niestety również. Pozdrawiam, nie chcę wywołać napiny, tylko po prostu fajnie by było byście sobie dali spokój z tematem mfm, bo podbijacie im po prostu oglądalność. Niech mają dużą widownię, dużo wyświetleń, bardzo proszę- ale niech będzie to przez fajne kariery, a nie szukanie kolejnego tematu pozwalającego pośmiać się z mfm.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 18:29    #64
[quote="belzebub666"]romantico- nie jestem po niczyjej stronie, na pewno nie po stronie mfm, ale tym komentarzem pokazałeś że jesteś zwykłym pieniaczem. Starasz się wszystko ubierać w ładne słowa, ale powiedz, co Cię obchodzi co on zrobi z tą kasą? To wszystko to jest sprawa mfm i tej strony użytkowników. Wydaje mi się że z tych wyświetleń strony mfm podawanych przez Mahdiego Twoje stanowią z 1/3 całości. Tak to wygląda... Nie było tam żadnych większych napinek, zrobił się spokój, to odświeżacie temat bugów czy cholera wie czego. Po co? Bo w ten sposób robicie całej stronie mfm przysługę. O ile te zagrywki z usuwaniem komentarzy, kasą za manifesty wyglądają słabo, to Twoje komentarze niestety również. Pozdrawiam, nie chcę wywołać napiny, tylko po prostu fajnie by było byście sobie dali spokój z tematem mfm, bo podbijacie im po prostu oglądalność. Niech mają dużą widownię, dużo wyświetleń, bardzo proszę- ale niech będzie to przez fajne kariery, a nie szukanie kolejnego tematu pozwalającego pośmiać się z mfm.[/quote]

Przyczepiasz się do czegoś by się przyczepić.
Większość ( wraz ze mną) stwierdziło, że jego kasa, jego wybór - czytanie wcześniejszych wypowiedzi nie boli. A mój ostatni komentarz - uważam, że wpis Miechelaga był niepotrzebny, dlatego uważam go za zwykły populizm. Niech zapewnia o swojej bezgranicznej wierze w serwis brystolczyka na jego stronie. I tyle w temacie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2016 o godz. 18:30

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 18:36    #65
Jak tak to przepraszam, wyszedłem z założenia że poprzednie komentarze przedstawiają to co przedstawiały zwykle wypowiedzi w tym temacie na przestrzeni ostatnich tygodni. Daleko mi od tego by koniecznie czepiać się czegoś w tym temacie, przecież sam byłem w sprawę Mahdiego, gdy jeszcze był tutaj, mocno zamieszany, a już od dawna wypowiedzi w tej sprawie jakiś większych nie udzielałem, bo wolałem to omijać. Pozdro!

 Michellaga Partyzant

Postów: 239
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2010
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2016 20:38    #66
Tak Romantico, każdą ewentualną nagrodę przeznaczę na rozwój MFM.
Pozdrawiam

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 18:14    #67
Ja to już nie wiem w co wierzyć. Słowo przeciwko słowu:
[quote="Opelu"]Jeśli to co pokazuje strikerless działa podobnie do mojego rozwiązania, to też spoko. Jeśli stwierdziłem że 100 goli na 350 w sezonie to gole ze stałych fragmentów, to bardzo możliwe że tak było. Nie wyprę się przecież moich słów, wtedy miałem to na żywo i oceniałem lepiej.[/quote]
[quote="Stanowisko MFM"]Wczoraj Opelu zamknął ostatecznie dzioby tym ziejącym nienawiścią osobnikom i opublikował taktykę, która przyniosla mu tak wspaniałe osiągnięcia w eliminacjach. Okazało się - co za rozczarowanie dla krytykantów i oszczerców - że nie miała ona nic wspólnego z prymitywnym sposobem wyrzucania długich piłek z autu na głowę środkowego napastnika.[/quote]
No nie, w ogóle nie miał z tym nic wspólnego. I to wszystko na podstawie screena z taktyką, na której nawet nie ma pokazanych SFG. ;D
.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 19:33    #68
No to ktoś w tym momencie powinien na podstawie TEGO screena pokazać gdzie UDOWADNIA on, że nie stosuje ona długich wyrzutów autów :D Jeżeli na podstawie TEGO screena się nie uda powinien odszczekać swoje słowa :D
Po drugie no fajnie, że doprowadził do finału RM i wgl, ale po co w tym momencie TRIUMFU wylewać pomyje na cmrev? :D Wyjaśni mi ktoś? Zalatuje Mahdim.
Niestety mały człowieczek stoi u steru mfm oj mały

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2016 o godz. 19:53

 KrzysztofTyniec Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 20:44    #69
Mam nadzieję, że mahdi wygra ten turniej i udowodni wszystkim niedowiarkom, jak genialnym jest graczem. Jego mrówcza praca wykonana nad doskonaleniem taktyk jego drużyn, umiejętność budowy i prowadzenia zespołu, a także wytrwalość - godne są najwyższego podziwu. Wierzę żę po zakończeniu turnieju zamknie ostatecznie dzioby tym ziejącym nienawiścią osobnikom. Liczę na to, że udowodni wszystkim hejterom na tym portalu, że zostanie najlepszym graczem w Football Managera 2015 spośród użytkowników jego portalu. Jako, że innego portalu w Polsce nie ma, automatycznie stanie się najlepszym graczem w Football Managera 2015 w Polsce.

Pozdrawiam i piąteczka dla każdego ode mnie! :)
Krzysztof Tyniec

 KrzysztofTyniec Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2016 20:54    #70
Serdecznie polecam ten wspaniały artykuł Mahdiego o spełnianiu się marzeń: <ciach>
Wszyscy możemy się czegoś nauczyć po jego lekturze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2016 o godz. 21:23

Krzysztof Tyniec

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.