Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 21:27    #21
Cóż, nieumiejętność współpracy powoduje większe koszty.

Czekam na pomysł eksportu kilogramów cebuli z polskiej sceny na Wyspy.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 11.01.2016 o godz. 21:29

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 22:09    #22
Ja tam czekam na turniej finałowy, żeby zobaczyć czy coś ciekawego nie wyjdzie na jaw oraz czy wszyscy uczestnicy przypadną sobie do gustu "na żywo". Pisząc "coś ciekawego" mam na myśli Dobiego i Opelu, bo mi się wydawało i wydaję dalej, że przy kwalifikacjach coś razem wykombinowali. Sadzę tak z powodu kilku rzeczy:
- znają się i mieszkają blisko siebie, z tego co kiedyś pisali.
- obaj grali tym samym klubem (Liverpool), osiągali bardzo podobne wyniki - bardzo wysokie wygrane (w LM po 7-0 z Barcą, w lidze ponad 200 strzelonych goli już koło 5-6 sezonu chyba). Mam wrażenie i chyba sporo osób pewnie podobnie, że takie wygrywanie wszystkiego i to wysoko było możliwe, ale do edycji 2012. W FM 15 jest to raczej fikcja.
- Dobi grał bardzo słabo Borussią, a Liverpoolem tak nagle wystrzelił.
- edytora czy wykorzystywanie bugów ("auty jak rożne", o czym mówił Michellaga i podał przykład Dobiego)
Tak więc ciekawe jak sobie poradzą w turnieju finałowym, czy "nagle" (zwłaszcza bez transferów w pierwszym oknie) nie pójdzie im dużo gorzej i nie podda w wątpliwość ich uczciwości - czy nie korzystali z killer taktyki, bugów (chociaż to według regulaminu nie było zabronione) lub edytora czasu rzeczywistego? Nie da się tego wykryć, a nawet jakby dało i wykazało, to czy ktoś by przyznał, że już w pierwszej edycji ktoś oszukiwał (a zwłaszcza redaktor i/lub naczelny matematyk?). Takie przemyślenia na dobranoc. Zobaczymy jak im poszło już pod koniec tygodnia. Ad Scenaum!
E: a co do niewypłacenia nagrody - zwycięzca sam tak zadecydował, więc nie ma co drążyć.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2016 o godz. 22:10

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 22:23    #23
[quote="SuperZiemniak"]- obaj grali tym samym klubem (Liverpool), osiągali bardzo podobne wyniki - bardzo wysokie wygrane (w LM po 7-0 z Barcą, w lidze ponad 200 strzelonych goli już koło 5-6 sezonu chyba). Mam wrażenie i chyba sporo osób pewnie podobnie, że takie wygrywanie wszystkiego i to wysoko było możliwe, ale do edycji 2012. W FM 15 jest to raczej fikcja.[/quote]
Da się wygrywać tak wysoko.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Michellaga Partyzant

Postów: 239
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2010
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 22:36    #24
Oni na pewno wykorzystywali buga z autami i to już udowodniłem ale to w żaden sposób nie jest oszustwo. Dla wygranej wykorzystuje się wszystkie LEGALNE możliwości. Z tych bugów mógł każdy skorzystać więc nie ma z tym problemu.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 22:38    #25
[quote="Michellaga"]Oni na pewno wykorzystywali buga z autami i to już udowodniłem ale to w żaden sposób nie jest oszustwo. Dla wygranej wykorzystuje się wszystkie LEGALNE możliwości. Z tych bugów mógł każdy skorzystać więc nie ma z tym problemu.[/quote]
Potwierdzam, w esporcie wykorzystuje się każdego buga.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.06.2016 o godz. 12:29

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 23:37    #26
Wgl nie rozumiem sensu rozmowy xD
Serio rusza Was to? Jara? Żyć Wam to nie daje?
Mnie mocno bawi. A już najbardziej fakt, że podobno dostałem zakaz założenia konta na tamtej stronie......tylko, że zapomnieli chyba zapytać czy cokolwiek mnie to obchodzi. Skoro pisząc coś tutaj wywołuje się odzew tam (a pisząc tam łatwo o bana), to po cholerę konto? Skoro liczba wyświetleń jest uzależniona od tego ile razy na tamtej stronie napiszę się coś o cmrev. Skoro tam nikt nie klika słabych, bo woli wejść tutaj i je kliknąć na Naszych materiałach. Ale gdybym oglądał kabarety, chciał zobaczyć potężną dawkę hipokryzji i narcystycznych jednostek to byłaby to pierwsza strona którą uruchamiam. Niestety nie chce, męczy mnie ciągłe "a tam to a tam tamto a tam sramto" i wiem, że każdy wpis o "tam" jest wodą na młyn i powodem przez który nie zdycha to śmiercią naturalną. (temat mfm a nie mfm życzę im jak najlepiej ale z własnym kapitałem)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2016 o godz. 23:47

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 01:30    #27
zajebista scena :)

o co poszło tym razem? :D

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 11:02    #28
dla mnie o "zajebistość" tamtej strony pokazuje ilość faktycznie zarejestrowanych uzytkowników. Jest tam ich około 120, a u Kassiego gdzie też to dopiero raczkuje i nie ofiarują żadnej kasy, start w podobnym czasie, jest osób dwa razy więcej.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 11:50    #29
[quote="kell1987"]dla mnie o "zajebistość" tamtej strony pokazuje ilość faktycznie zarejestrowanych uzytkowników. Jest tam ich około 120, a u Kassiego gdzie też to dopiero raczkuje i nie ofiarują żadnej kasy, start w podobnym czasie, jest osób dwa razy więcej.[/quote]

Ja protestuję. Gdzie skriny u Kassiego, gdzie informacja o tym ile osób wchodzi.... Kell nie podawaj do publicznej wiadomości nieprawdziwych wierzeń, półprawd i konfabulacji :) Prawda jest tylko jedna, bo dostatniesz permanetnego bana i sie nie pozbierasz :szable:

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.01.2016 o godz. 11:51

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2016 12:00    #30
nie mogę dostać bana, bo nie mam tam konta :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.