Manifest użytkownika Linkiner
Cześć! To mój pierwszy manifest na tym forum, jednak nie pierwsza kariera, ktora piszę. Jestem tutaj nowym użytkównikiem, ale mam nadzieje, że serwis przypadnie mi do gustu, a Wam spodoba się to co tutaj napiszę. Mam zatem...