Frankly, I don't give a damn
[w poprzednim odcinku Wyznań]
- Naaaaaaaaaaastępnyyy!
- Dzień dobry, to znowu ja – powiedziałem, mimowolnie wzdychając.
- A, witam panie Thompson! Jak tam, wszystko u pana w porządku?
- Dziękuję, nie narzekam. Mogłoby być...