Manifest użytkownika Grafi
30 czerwca 2007 - ta data na długo zostanie zapamiętana przez kibiców w Białymstoku, bo tego oto pięknego, letniego poranka nowym menadżerem Jagiellonii został Przemek Stefanowicz. Prezes powitał mnie gorąco, zapewnił, że mogę...