Wasze najdłuższe kariery

 SIR_Mario01 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2011
Skąd: Mielewczyk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 20:18    #51
[quote="EloSxdd"][quote="Malako"
Na tym kariera się skończyła, gdyż potem przywitał mnie uwielbiany przez wszystkich napis "Wybrana gra nie została załadowana".[/quote]

Dokladnie, wszyscy kochaja ten napis..

Kiedys mialem swietna kariere FC Porto, rowiez FM 2005. 7 sezon, 7 mistrzostw Portugalii, 5 x puchar Portugalii, 2x LM.
Ale niestety podczas robienia save'a, prad sie wylaczyl, i kariere szlag trafil ; /[/quote]

dlatego ja swoja kariere zgrywam w specjalny folder i od czasu do czasu na przenosny dysk. Spie spokojnie:)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 20:30    #52
@up

NIe rozumiem tych Waszych problemów z save'ami. Ja zawsze mam dwa zapisy i zapisuję grę naprzemiennie przed każdym meczem i czasem też po jakimś ważnym meczu. Miałem kilka razy w/w problem, ale kariery nie straciłem, bo odpalałem save'a nr 2 - musiałem tylko zagrać jeden tydzień od nowa. Trzeba być "dziwnym", żeby tak nie robić:)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 21:05    #53
Ja tam zapisuję od czasu do czasu na pendraku =) Gdy raz musiałem instalować od nowa system, parę pięknych karier poszło =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.10.2012 o godz. 21:05

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 22:22    #54
FM 2008 - Wisła Kraków - 2031/32
FM 2012 - Akademik Sofia -> Lechia Gdańsk -> Sporting CP -> Liverpool -> Real Madryt - 2028/29

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 22:50    #55
2053 bodajże. Nie będę ujawniać przebiegu, bo mam w planach jakiś mega długi manifest, ewentualnie autobiografię swego e-menago, a tak o, na pamiątkę.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 00:57    #56
Kończę rok 2042, powoli wchodzę w 2043. Cały czas Wisła. Też mam w planach podsumowujący, dłuuugi manifest, ale nie mam planów, jak zebrać screeny z karierami byłych zawodników.
Planuję sprawdzić, co stanie się, jak menadżer będzie miał 99 lat i później. W sensie, jak będzie wyświetlało wiek.

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 07:01    #57
championship manager 03/04\

Aluminium Konin do grudnia 2017 w pierwszym sezonie awans i komplet mistrzostw bez pierwszego sezonu po 6 latach puchar UEFA rok później LM i superpuchar europy ( finał z Wisłą zdobyła puchar UEFA:)). Zwolnili mnie przy 6 miejscu w lidze (kilku zajebistych graczy jeden Nowacki całą karierę w Koninie i później w kadrze na lewej pomocy).
Następny klub Korona Kielce Od Grudnia 2 liga dół tabeli awans wywalczony w rundzie wiosennej po dwóch sezonach mistrzostwo polski i 2 puchary polski.
mam gdzieś stary dysk muszę znaleźć ten save i odpalić sobie :)
I zakończyłem grę.

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2012 09:50    #58
[quote="gucioprawda"]Planuję sprawdzić, co stanie się, jak menadżer będzie miał 99 lat i później. W sensie, jak będzie wyświetlało wiek.[/quote]
Ja się właśnie zabrałem do sprawdzenia tego :) Tak to wygląda---> http://zapod(...)png.html ...i najlepsze jest to, że właśnie dostałem pierwszą ofertę pracy, a zaczynałem symulację mając 70 lat i ciągle urlopowałem ;) Sprawdzę jeszcze dalej ile pociągnie ów Kolanko :) Ciekawe czy kiedyś kipnie czy nie...interesowało mnie to od FM-a 2005 :)
A takie pytanko właśnie sam mam: Czy w FM2012 mogą mnie zwolnić...od tak po prostu nawet jak będę miał dobre wyniki? Zawsze chciałem grać właśnie w nieskończoność jednym klubem i powoli zdaje się, że chyba to jest do zrobienia, tylko właśnie jeszcze nie wiem jak to z zarządem jest, a tego raczej nie sprawdzę :)

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2012 13:02    #59
Niestety...jeśli manager osiągnie wiek 100 lat, to później z każdym kolejnym rokiem już lata mu się nie liczą i jest napisane cały czas, "100-letni" :( Także w tej sytuacji chyba najlepiej po osiągnięciu setki iść na emeryturę i stworzyć nowego managera, w moim przypadku np. jr Kolanko, potem jr II Kolanko itd. :)

 PolishBhoy Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2012
Skąd: Pabianice/Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2012 13:53    #60
hee ;d ja Jakoś długiej kariery nie miałem max trwała do 2016 roku i była to kariera Celtikiem Glasgow(od razu po wyjściu na świat gry).
Przy tej karierze szlag mnie zazwyczaj trafiał, gdyż prawie każde Derby Glasgow przegrywałem :(
Chyba derby wygrałem 2/3 razy, i to ledwo ledwo, gdyż bramki strzelałem w ostatnich minutach. Śmieszne też było to, że jak przegrywałem OFD, to dostawałem baty po 3:0 / 4:1 hehe:D
Grałbym pewnie dalej, lecz sejv strzelił szlag jasny i koniec gry.Chciałem zawsze poprowadzić reprezentacje, lecz jakoś nigdy nie miałem szansy ;)
aa, i chyba w tej drużynie miałem największy budżet, grałem już Widzewem/Polonią Wawa/Chelsea/United, lecz Celtów najlepiej mi się prowadziło, budżet u nich wynosił 30mln ;)
Zrobiłem sobie ostatnio przerwe, lecz jako że niedługo wychodzi FM13, to muszę troszku potrenować i pobawić się dalej w 'kołcza' :>
Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia lub śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie ważniejszym. - Bill Shankly
GLASGOW'S GREEN AND WHITE !

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.