Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 18:49    #501
Makaron, zgoda w 100%. Mi od zawsze udaje się wygrać Europie jakiś puchar jedynie jeśli mam jakąś kiler ekipę i mam przewagę w każdym meczu. Jak gram dwumecz w którym gram słabiej zawsze odpadam, jak jest wyrównany to czasami się uda przejść ale to cud raz na kilka sezonów. 3 sezony w LM Lazio i odpadłem 2 razy w 1/8 i raz 1/2, zawsze po wyrównanych meczach. Suma szczęścia i nieszczęścia powinna równać się 0.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 20:07    #502
Rozkład normalny musi być symetryczny,a ten nie jest. Gracz powinien mieć możliwość swoimi działaniami odnieść sukces słabą drużyną. To w tej grze nie jest możliwe. Możliwe jest natomiast osiągnięcie porażki drużyną silną. Ponieważ komputer osiąga sukcesy tylko silnymi drużynami, gracz jest w tej grze nierównoprawny. Robiłem już taką analizę dla kilku lig i w czwórce 80 a może i 90 procent to te same zespoły. Ja wiem ,że tak jest w rzeczywistości,tyle tylko,że mnie to nie bawi. To ,że gra jest atraktorem to ja to wiem, ale chciałbym mieć możliwość zaburzenia tego atraktora, a podejrzewam,że tego nie mam. Dowód na to jest banalny. Sukces w Europie drużyną Legii lub Lechem w 2 sezony. Czekam na mistrzów gry i propozycję gry w sieci bo inaczej i tak w to nie uwierzę.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 20:31    #503
!!!!!!!!!!!!!
!@#%@^@&(*@

7 meczów ,7 remisów!!! Z najgorszymi ogórami prowadzę 3:2, 3 (i ostatnia)minuta doliczonego czasu,strzelają z 30 metrów i co? i 3:3!!! Szlag mnie zaraz trafi!!!!

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 21:45    #504
[quote="Zwolay"]!!!!!!!!!!!!!
!@#%@^@&(*@

7 meczów ,7 remisów!!! Z najgorszymi ogórami prowadzę 3:2, 3 (i ostatnia)minuta doliczonego czasu,strzelają z 30 metrów i co? i 3:3!!! Szlag mnie zaraz trafi!!!![/quote]
hehe, byłem, grałem, włosy wyrwałem :D Spróbuj zmienić rozmowy motywacyjne. Asertywne oczekuję zwycięstwa, nie wolno odpuszczać a na koniec niezadowolenie z remisu czy porażki, a w przypadku nikłej wygranej, że z silniejszym rywalem będą musieli grać lepiej. Może pomoże ;) Są jeszcze rozmowy z zespołem i rozmowy z zawodnikami, mów im, że nie spisują się najlepiej, że mają słabą skuteczność, że muszą się poprawić itd. I zacznij mocno rotować skłądem, szukaj formy u młodziaków ;) może Twoje gwiazdki się zasiedziały w tej wyjściowej jedenastce i uważają, że nie muszą dobrze grać by w ogóle grać ;) Powodzenia :)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 21:51    #505
Miałem podobnie w tym sezonie, 5 meczów bez zwycięstwa przez słabą skuteczność. Zwołałem zebranie zespołu, pogadałem że potrafią grać lepiej i w nich wierze, zmieniłem napastników, taktykę zostawiłem tą samą i później kilkanaście meczów bez porażki i awans do 1/2 ligi mistrzów

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 00:11    #506
seria 11 rzutów karnych to chyba lekka przesada... Mogliby coś z tym zrobić :/

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 08:54    #507
Rozmowy nic nie dają,rotuję składem (mam szeroką ławkę-kupiłem paru dobrych zawodników z perspektywami za bardzo rozsądną cenę) ,tak jak ostatnio-przy prowadzeniu 3:2 na 5 minut przed końcem dałem autobus w bramce a tam pyk! strzał z 30 metrów taki od niechcenia i oczywiście siedzi-wynik 3:3.Słabo się robi....a oczekiwania zarządu to awans do premier league z mistrzowskim tytułem championship...no i 7 meczów=7 pukntów-przyznacie że słabo....

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 10:27    #508
[quote="Zwolay"]Rozmowy nic nie dają,rotuję składem (mam szeroką ławkę-kupiłem paru dobrych zawodników z perspektywami za bardzo rozsądną cenę) ,tak jak ostatnio-przy prowadzeniu 3:2 na 5 minut przed końcem dałem autobus w bramce a tam pyk! strzał z 30 metrów taki od niechcenia i oczywiście siedzi-wynik 3:3.Słabo się robi....a oczekiwania zarządu to awans do premier league z mistrzowskim tytułem championship...no i 7 meczów=7 pukntów-przyznacie że słabo....[/quote]
W FM17 widzę, że zmiana tatktyki na mocno defensywną w końcówce, często przynosi odwrotny skutek. Może zmień ustawienie na kilka meczów?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.01.2017 o godz. 10:29

 matg87 Partyzant

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 11:33    #509
Zmiana taktyki czasem pomaga ;) Prócz samego nastawienia i taktyki należy pamiętać o zmianie ról zawodników -> zamiast atak/wsparcie dać obrona. Do tego na bieżąco należy wydawać polecenia odnośnie przeciwników.
Mimo tego sam często tracę gola w końcówkach, ale starając się żonglować taktyką, poleceniami, rozmowami i instrukcjami odnośnie przeciwników zmniejszyłem (niewiele) ich ilość ;P

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
13.01.2017 13:06    #510
No dajcie kurwa spokój. :D

https://zapod(...)png.html

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.