Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 15:13    #511
no chuj, 0:0 no 1:1 zdarza się, ale taki wynik to kabaret.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 21:25    #512
Nooo-a ja mam wreszcie jakiś inny wynik niż remis-0:1 w plecy z Wolverhampon. Ustawione krycie indywidualne,"trzymaj pozycję" dla obrońcy+ krótkie krycie i co?Jajco-dziura na pół kilometra-podali na wolne pole niekrytemu napastnikowi i do widzenia.W ogóle mam wrażenie że krycie mocno szwankuje w FM17-no bo co można zrobić więcej by kryli naprawdę krótko?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 21:35    #513
Na taktykę nie ma rady. Wg mnie czasami nie ma chyba chemii z zawodnikami i jakbyś nie kombinował wyników nie będzie. Trochę jak w życiu. Z kolei czasami wypali taktyka i przez cały sezon nic nie zmieniam a wyniki są. A jak nie idzie przez kilkanaście kolejek to rezygnuje...

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 00:09    #514
" W FM17 widzę, że zmiana tatktyki na mocno defensywną w końcówce, często przynosi odwrotny skutek. "
U mnie nie tyle sama zmiana taktyki co bardzo często zdarza się tak że gdy zmieniam mentalność na defensywną albo na powstrzymywanie to w dostępnie 10 do 20 sekund tracę bramkę. Przedmioty latają.

" W ogóle mam wrażenie że krycie mocno szwankuje w FM17 "
Szwankuje. Okropnie szwankuje krycie w FM17. Ciesze się że nie tylko ja to zauważyłem, bo można wytłumaczyć coś słowami "zdarza się" ale nie gdy przeciwnik z ustawionym ścisłym kryciem i indywidualnym przydzielonym kryciem jest taki samotny w ataku na naszą bramkę że aż mi go żal.

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 14.01.2017 o godz. 00:12

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
1
14.01.2017 08:47    #515
"U mnie nie tyle sama zmiana taktyki co bardzo często zdarza się tak że gdy zmieniam mentalność na defensywną albo na powstrzymywanie to w dostępnie 10 do 20 sekund tracę bramkę. Przedmioty latają."

Mam to samo, nie tylko zmiana taktyki ale również zmiana zawodnika albo jakakolwiek ingerencja w taktyce. Dochodzi do tego że czasami muszę utrzymać wynik, przeciwnik ma przewagę a ja nic nie zmieniam bo się boje :)

"Szwankuje. Okropnie szwankuje krycie w FM17. Ciesze się że nie tylko ja to zauważyłem, bo można wytłumaczyć coś słowami "zdarza się" ale nie gdy przeciwnik z ustawionym ścisłym kryciem i indywidualnym przydzielonym kryciem jest taki samotny w ataku na naszą bramkę że aż mi go żal."

Może dlatego, że ścisłe krycie jest narażone na takie sytuacje. Jeśli napastnik zmyli obrońce (balans, przyśpieszenie, obrońca się zagapi) na krótkim dystansie może odskoczyć na kilka metrów. Atrybutów które wpływają na taką sytuacje jest dużo: u obrońcy: krycie, koncentracja, przewidywanie, decyzje, przyśpieszenie. U napastnika: przyśpieszenie, gra bez piłki, błyskotliwość, zwinność. Obrońca może być zmęczony, napastnik z świeżymi siłami i też może się mu urywać.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 10:03    #516
Mnie chodziło raczej o sytuację kiedy ustawiam ścisłe krycie-chcę by mój zawodnik był cieniem konkretnego przeciwnika-a ten debil mu zostawia z 30 metrów luzu.No sorry ale nie takie było polecenie.I wtedy przeciwnik (w sumie niekryty-mimo polecenia!) dostaje podanie na wolne pole,mój go nie zdąży dogonić bo pilnuje środkowego koła boiska (mnie wiadomo po co) i jest gol.Takie sytuacje są nagminne-no sorry-ewidentny burak w silniku.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 10:09    #517
To już jest pojebane żeby tak człowiekowi psuć humor od rana. Zobaczcie tylko na statystyki i wynik. :D

https://zapod(...)png.html

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 10:21    #518
Zaraz dojdziesz do wniosku że ludzie z FM nie lubią Las Palmas :D jak po moich remisach serio w coś takiego uwierzyłem w odniesieniu do Newcastle....a żonie już powiedziałem że FM to najbardziej wkurwiająca gra wszechczasów...i najbardziej wciągająca niestety....

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 10:30    #519
Nie no po prostu wkurwia mnie, że radze sobie dobrze i nagle takie bajki się trafiają. :D Wszystko z dystansem, taki jest football a jeżeli ta gra ma być najbardziej realna to i tak rzeczy muszą mieć miejsce. Tylko nie lubię jak już łapię formę, rozbijam Atletico w dwumeczu ćwierćfinałowym, zaraz jadę na półfinał PK z Realem i taki kwiatek mi się trafia przed tym spotkaniem. Przyjeżdża sobie 17 Granada sprawdzić niespodziankę... 5/5 skuteczności, no kurwa. :D

 pw_84 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2016
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 11:32    #520
Czy u Was też w rundzie rewanżowej (po Nowym Roku - sezon już 2017/2018 - wg mnie bug, bo to jeszcze 2016/2017 powinno być) statystyki drużynowe się zerują i wszystko (gole, asysty, średnia ocena) liczą się od nowa????!!!!! Tak samo komunikat w meczu po strzeleniu bramki przez zawodnika, który na jesieni zdobył 15 goli, teraz pokazuje mu 1, a nie 16 ;/
Czy komuś już to było zgłaszane??!!! To jakiś absurd i zniechęca w cholerę ;(

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.