Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 13:28    #521
[quote="Crasher001"] Przyjeżdża sobie 17 Granada sprawdzić niespodziankę... 5/5 skuteczności, no kurwa. :D[/quote]

Hehehe-teraz właśnie oglądam Leganes-Bilbao i wytrzeszczam gały-powinno być już z 3:0 dla Leganes-a Bilbao nie istnieje.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 14:19    #522
[quote="Zwolay"]Mnie chodziło raczej o sytuację kiedy ustawiam ścisłe krycie-chcę by mój zawodnik był cieniem konkretnego przeciwnika-a ten debil mu zostawia z 30 metrów luzu.No sorry ale nie takie było polecenie.I wtedy przeciwnik (w sumie niekryty-mimo polecenia!) dostaje podanie na wolne pole,mój go nie zdąży dogonić bo pilnuje środkowego koła boiska (mnie wiadomo po co) i jest gol.Takie sytuacje są nagminne-no sorry-ewidentny burak w silniku.[/quote]

Jeśli zdarza się to nagminnie to faktycznie może być błąd. Ja nie gram ścisłym kryciem i takich sytuacji nie zauważyłem. Polecam jednak nie dawać ścisłego krycia obrońcom którzy nie mają atrybutów co najmniej 15 w kryciu, odbiorze, koncentracji i do tego niezłych atrybutów fizycznych

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 14:25    #523
[quote="vicomino"] Polecam jednak nie dawać ścisłego krycia obrońcom którzy nie mają atrybutów co najmniej 15 w kryciu, odbiorze, koncentracji i do tego niezłych atrybutów fizycznych[/quote]

Dwóch środkowych miało po 15 w kryciu i odbiorze.Parametry fizyczne też dobre-chodzi tylko o klasyczny debilizm pod tytułem "stoję sobie na środku boiska,sam nie wiem po co,przeciwnik którego mam kryć biegnie pod moje pole karne,ja sobie dalej stoję...ooo-dostał podanie! Przyjął i biegnie w pole karne! No dobra-biegnę na bramkę choć mam z 30 metrów straty to pewnie zdążę! Nie zdążyłem-jaka szkoda..." I sypią się potem bluzgi a żonie więdną uszy

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
14.01.2017 17:47    #524
Poziom irytacji na to coś jest coraz wyższy. 6 razy gram sobie Legią z Arsenalem i sześć razy przegrywam.Odpowiednio 0:4, 0:5,0:3,0:3 i 0:4.W połowie tych meczy tracę bramki w pierwszych pięciu minutach z pierwszej akcji. W każdym z meczów po dwóch strzałach jest już 1:0,więc proszę mi nie opowiadać bajek o sukcesach polską drużyną w pierwszych dwóch sezonach bo to jest po prostu niemożliwe. Ta gra na to nie pozwala.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 18:09    #525
Zwolay, zagrałem pierwszy mecz w sezonie Lazio, nakazałem ścisłe krycie jedynego napastnika Milanu, Belottiego. Przegrałem 1-0 a bramkę strzelił Belotti :) Ale cały mecz był dobrze kryty (chyba, bo mam włączone jedynie kluczowe akcje). Spróbuje w tym sezonie ścisłe krycie napastników i zobaczę jakie to przyniesie efekty.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 18:28    #526
Ano zobacz i daj znać-bo wg mnie gra ma poważne babole.Ja gram Newcastle a przegrywam z ogórami pokroju Bristol...u mnie uśredniając parametry masz 15-tam ok 12....poza tym jeśli obrońca ma krycie i odbiór na 15 (Mbemba) to mogę się spodziewać bardzo solidnych umiejętności (wszak skala jest do 20 a nie do 200).

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 20:53    #527
Makaron, ale ostatnio brakuje właśnie wpisów o sukcesach w ciągu dwóch czy trzech pierwszych sezonach polskimi klubami. Albo coś przegapiłem na forum. Gra zyskuje na realności i chyba już się tak nie da, nawet kombinując z ponownym wgrywaniem meczów.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2017 21:31    #528
Zgadza się i jest to realne, ale jest pewne ale. Pozbawienie gracza sukcesu słabą drużyną jest minusem. Skoro gra nie widziała problemu i wylosowała sobie Egipt w finale mistrzostw świata, to dlaczego pozbawić gracza satysfakcji w Europie. Jaki jest sens wygrywania polską drużyną nawet ligi mistrzów,gdy gra się wtedy w nudnej lidze. Gra pozbawiona takich smaczków jest słaba,jak liga mistrzów,bo LM jest słaba. Nudna i monotonna. Ale nie o tym jest ten temat. Nie chce grac Realem,Barceloną,Bayernem.Lubię grać od zera.Ale jak ma mi to zająć 30 sezonów to mi się nie chce.Nie chce mi się gdy gra pozbawia mnie niespodzianek,które są moim udziałem.
Natomiast można najprawdopodobniej zrobić wszystko,gdyż raz na 100 wygram z tym Arsenalem,tyle tylko,że mnie to nie bawi. Mogę z nim przegrać,ale nie w taki sposób jak proponuje mi to gra. W końcu awansowałem do tej ligi wygrywając wszystko. A problemy miałem z jakimś mistrzem Mołdawii.Durna gra tak se wymyśliła. Ale miałem szczęście, bo mi wywaliło korki, gdy przegrywałem u siebie z tym wynalazkiem 2:0 po 12 minutach.Dwóch moich piłkarzy jest wartych więcej niż ten cały wynalazek. No to kurwa mać dlaczego ja w 5 próbach chociaż raz nie zremisowałem,albo nieznacznie przegrałem,gdy taki badziew wygrywa za pierwszym razem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.01.2017 o godz. 21:37

 ajatollah Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2017
Skąd: Zaklików
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 00:59    #529
Mecz Real - Betis na wyjeździe 2033 rok. Wystawiam rezerwy mając za 3 dni rewanż w LM. Wygrywam 1:0 do przerwy po golu Juliana. Druga połowa 58 minuta Julian fauluje w polu karnym i dostaje żółta kartkę, a za protesty drugą żółtą w przeciągu kilku sekund. To nie koniec bo mój drugi pomocnik Yasar również zaczął protestować i dostał żółtą kartkę, a że była to jego druga dostał czerwoną. W ciągu minuty sędzia gwizdnął karnego i wyjebał dwóch moich piłkarzy. Oczywiście mecz w dupe 2:1.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 05:52    #530
No-to teraz przebiłeś wszystkich :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.