Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2017 10:19    #541
No właśnie-ja bawiłem się Newcastle.Zaczynałem chyba z 5 razy-skład miałem jeden z silniejszych w lidze ,kupowałem wzmocnienia,zmieniałem taktykę-nic to nie dawało.teraz gram OM-budżet na dzień dobry to 150 milionów zł(takiej waluty używam),poważnie się wzmocniłem i np wczoraj remis z Metz (mimo że grali w 10 a ja pod koniec zrobiłem taktykę na utrzymanie skromnego 1:0- 2 DP,4 obrońców,2 środkowych pomocników z opcją cofnięty rozgrywający,cofnięta obrona,utrzymanie piłki,gra na czas itd)a tu strzał z 30 metrów i 1:1.Sorry ale parametry moich grajków to 16-17 a tych którzy mnie leją to 12-13.No to się kupy i dupy nie trzyma.Na deser 4:0 w plecy z PSG ale tu akurat ok-są wyraźnie mocniejsi.Ale jak za którymś razem z rzędu dostajesz wpierdol od cieniasa to się słabo robi.Aha-na bramce mam Zoeta kupionego z ligi holenderskiej-sprawdźcie sobie-naprawdę dobry grajek-kluczowy jak na Ligue 1 a gra jak ostatni pajac i puszcza takie szmaty że zęby bolą....

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2017 19:19    #542
Nie ma co FM robi się coraz trudniejszy i jak tak dalej będzie się zmieniał może zabić rozrywkę. Oczywiście znajdzie się grono maniaków którym to nie przeszkadza. Ale jak dla mnie, kiedy nie bardzo mam czas siedzieć i oglądać całe mecze i dzięki temu analizować szczegółowo taktykę, najnowszy FM jest nieco frustrujący. W Lazio dopiero w 3 sezonie gra zaczęła się kleić na tyle, że miałem trochę przyjemności z samej gry. 2 premierowe sezony to szarpanina, ciągła zmiana taktyk i pełno meczów przegranych lub zremisowanych z dupy

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2017 20:53    #543
nie trudniejszy tylko LOSOWY. Trudny to jest Brydż i Kierki w wersji nazwijmy je sportowej. A ta gra to zwyczajny tysiąc.

A tak na marginesie kto te grę pisze . Cyborgi z Dani są nie do pokonania inaczej jak S&L. Zresztą czego wymagać od badziewia,w którym mistrzem świata zostaje Austria czy też prawie Egipt, a badziewia z Gabonu i Tunezji zdobywają medale w PNA.Poza tym jeżeli wynik zależy od rodzaju skrótu meczu, to jest to badziewie wysokich lotów. Oczywiście jeżeli zależy,a moim zdaniem jednak tak jest.
No i te kontuzje. Nikolić kontuzje w ciągu dwóch sezonów sztuk 6 czy siedem. Obecne trzech najlepszych piłkarzy ma 6 tygodniowe kontuzje. No i darcie mordy przez 18 latków,e chcą grac w pierwszym składzie. To rozumiem taki żart.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.02.2017 o godz. 21:06

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2017 21:54    #544
He, u mnie w Lechu, niejaki Jóźwiak (fakt, spory talent ale z zerowym doświadczeniem w ekstraklasie) w pierwszych siedmiu kolejkach zagrał w sumie 6 razy, szału nie było, bez asysty i gola, średnia 6,77. Po takim początku zacząłem wystawiać go rzadziej. I zaczął się burzyć, że za rzadko gra!!! Śmiech na sali. Ale za chwile następny asior, Gumny. Też talent z czterema występami w ekstraklasie do momentu rozpoczęcia mojej kariery :) I co? Zagrał kilka razy, też słabo, i poszedł w ślady kolegi Jóźwiaka :)

 josiu Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2017 22:28    #545
@makaronczterojajeczny - "wynik zależy od skrótu meczu..." Co mam przez to rozumieć?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.02.2017 o godz. 22:29

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
03.02.2017 22:56    #546
Generalnie to nic nie musisz rozumieć. Po prostu koleś od pierdyliarda miesięcy jęczy co jakiś czas, bo tak widocznie potrzebuje. Zarzeka się, że już tego badziewia nie tknie choćby kijem, potem (podobno) znów odpala i znów prawi swe mądrości. Bo w tym dziale sobie może. Taki forowy jęczybuła;)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2017 09:15    #547
Zgadza się, jest tutaj paru frustratów (w tym ja :)) ale też nie brakuje osób które są chyba pracownikami Sigames które bezkrytycznie patrzą na najnowszą wersję gry i nie widzą żadnych jej wad. Gram od wersji CM01-02 i widzę, że powoli zabijana jest tzw miodność gry. Jeszcze da się grać, satysfakcja jest, ale też coraz więcej nerwów bo człowiek nie wie co się dzieje, dlaczego nie idzie. FM to ma być gra a nie symulator 1:1 do realiów.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2017 09:26    #548
po pierwsze NIR jest to symulator 1:1 co udowodniają cyborgi z Danii (chociaż tu akurat to może decydować co innego) ,ale Mistrzostwo Austrii,czy rawie Egiptu,oraz Liga Mistrzów dla Totenhamu

 Illuminati Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2016
Skąd: Babilon
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2017 10:50    #549
[quote="Makaronczterojajeczny"]po pierwsze NIR jest to symulator 1:1 co udowodniają cyborgi z Danii (chociaż tu akurat to może decydować co innego) ,ale Mistrzostwo Austrii,czy rawie Egiptu,oraz Liga Mistrzów dla Totenhamu[/quote]
Albo Mistrzostwo Anglii dla Leicester?
Odpuść gościu i pograj w Simsy.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
05.02.2017 14:47    #550
No więc mundrolo zanim zacznę z tobą dyskutować proste pytanie .Światło jest falą czy cząstką.
Zamiast tyle pitolić mundralo to weź se to Leicester zdobądź nim Ligę Mistrzów i MA no i oczywiście mistrzostwo świata np Islandią. I nie zapominaj o meczu Anglia Polska

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.02.2017 o godz. 14:58

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.