Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 10:40    #481
[quote="Bammbaryla"]słabsze ligi są strasznie olewane, umiejętności piłkarzy strasznie zaniżone, a polskie talenty skazane są z góry na średniaków... Nie ma żadnego grajka o możliwości rozwiniecie się na 170-200 a tacy są w młodzieżówkach realu, bvb, sportingu a legia grała z nimi jak równy z równym.. fm wie lepiej.. Pozdro dla fanów Polskiej niedocenianej piłki ;D[/quote]
To jest bardzo ciekawe spostrzeżenie. Skoro Legia grała jak równy z równym ze Sportingiem i jej juniorzy powinni mieć potencjał do dobicia do umiejętności Messiego czy Ronaldo, to jaki był potencjał naszych kadrowiczów którzy wygrali Mistrzostwa Europy w 2001 roku? Mocna ekipa, najlepszym strzelcem był Łukasz Nawotczyński, poza nim Sebastian Mila, Błażej Radler, Łukasz Madej, Tomasz Kuszczak, Mateusz Żytko ... Zaczęli z wysokiego C, dobili ze swoim CA do zakresu 100-140, chyba nikt wyżej. Czemu zakładasz że młoda Legia osiągnie coś więcej?

Ja ustalam widełki dla polskich talentów i jak na razie tylko raz przyznaliśmy potencjał na gwiazdę światowej piłki, było to -9 (170-200) dla Drągowskiego, przedtem takie PA dostał Robert Lewandowski. Jakie nazwiska zasługiwały jeszcze na taki zakres (Milik miał -8 czyli 150-180 jeszcze będąc w Rozwoju Katowice), kogo takiego przegapiliśmy?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 10:43    #482
[quote="armbi"]Wystarczy spojrzeć w przyblizone wartości transferów poszczególnych krajów, Polska jest zrobiona nierealnie moim zdanie względem podobnych krajów. Stąd takie śmieszne ceny. Ja od lat w edytorze najpierw poprawiam i pensje i transfery wielu krajów dopiero zaczynam rozgrywkę. I jestem bardzo zadowolony, bo wtedy dopiero to przypomina rzeczywisty rynek. Niestety polski research wydaje sie nie istnieć, takie odnoszę wrażenie. Ale chwała Si przynajmniej za edytor, bez niego nie ruszyłbym gry w ulubionej polskiej lidze.

Bez tego tak jak kolega wyżej mówi - obserwujemy z doopy wyjęty ruch transferowy w stronę Czech, ilu Polaków odchodzi do skryzysowanej ligi czeskiej???[/quote]
Czy ktokolwiek poza kolegą armbim zaobserwował ruch znaczących polskich zawodników (bo nieznaczący czasami robią takie transfery, jak chociażby Costa z Zagłębia Lubin) do Czech? Nic takiego nie ma w moich sejwach, na jakim rozmiarze bazy i z jakimi wczytanymi krajami grasz? Jeżeli to będzie tylko Polska i Czechy to ruch się pojawi, bo czeskie kluby nie będą miały kim uzupełnić kadry.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 10:50    #483
[quote="romantico"]Czy jesteście pewni, że gracie w FM17? Bo mam wątpliwości. Mam na maksa obiekty młodzieżówę (Lech Poznań) i w 2023 pojawiają mi się konkretni młodzicy. Nie mam problemu, by dostać ofertę w granicach 3-5 mln za młodzika i nie rzucają mi obelgami, gdy odsyłam kolejne kluby z kwitkiem. Jeżeli wysyłacie młodzika do zapchajdziury, gdzie mało gra, baza jest kiepska, to czego oczekujecie? Rozwoju na miarę Dudy czy Nikolica?[/quote]
No właśnie coś mi nie pasuje w tych zgłoszeniach, bo widzę dużo sensownych juniorów generowanych w różnych klubach, w każdym sezonie w polskich klubach pojawiają się gracze z PA z zakresu -8. Kwoty transferowe w testach są wyższe niż w rzeczywistości (przypominam że rekordem transferowym ligi jest 1.2 mln euro), jest też sporo ruchów wewnętrznych których w rzeczywistości brakuje, ale myślę że rzeczywistość tutaj zacznie raczej zbliżać się do FMa, z transferami takimi jak Pazdan do Legii, Makuszewski do Lecha, będzie co raz więcej transferów między klubami Ekstraklasy za sensowne pieniądze.

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
1
10.01.2017 13:55    #484
Myślę, że nad pojawianiem się talentów nie ma co dyskutować bo one są i się pojawiają adekwatnie do poziomu klubu jakim gramy i w miarę rozwoju tegoż klubu pojawiają się coraz lepsi. Z transferami jak to z transferami. Nigdy nikt nie chciał grać w Ekstraklasie i tak zostało. Jak tylko mogą to wyjeżdżają i trzeba sobie z tym radzić. Przynajmniej się nie znudzicie ciągle tym samym zawodnikiem ;) Jeżeli macie jakiegoś w miarę ciekawego juniora wpuszczajcie go na trochę na boisko i zobaczycie jak się będzie rozwijał, nie ma z tym problemu.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 17:18    #485
Przecież FM nie może kreować rzeczywistości tylko jak już to na odwrót. Ostatnio panuje moda na naszych zawodników ale trwa kilka miesięcy a co niektórzy by chcieli by już FM 2017 to uwzględniał. Trzeba się pogodzić że na tą chwilę to jesteśmy średniakiem w Europie. Może będzie się to z czasem poprawiać w rzeczywistości i dopiero wtedy zobaczymy odzwierciedlenie w grze.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 08:33    #486
Rok 2021 . Zjednoczone Królestwo opuszcza szeregi Unii Europejskiej . Jako iż w Polskiej Lotto Ekstraklasie może wystapic w podstawowej 11-stce tylko dwóch "cudzoziemców" to nagle z jednego cudzoziemca w skladzie mam ich 8 :D

Pół kadry do wymiany .Co za tym idzie ? Pierwsze dwa mecze w lidze z poteżnym Podbeskidziem 1:2 oraz 0:1 z mega mocną i nieprzywidywalna Arką Gdynia .

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 17:08    #487
[quote="Gietz"][quote="Bammbaryla"]słabsze ligi są strasznie olewane, umiejętności piłkarzy strasznie zaniżone, a polskie talenty skazane są z góry na średniaków... Nie ma żadnego grajka o możliwości rozwiniecie się na 170-200 a tacy są w młodzieżówkach realu, bvb, sportingu a legia grała z nimi jak równy z równym.. fm wie lepiej.. Pozdro dla fanów Polskiej niedocenianej piłki ;D[/quote]
To jest bardzo ciekawe spostrzeżenie. Skoro Legia grała jak równy z równym ze Sportingiem i jej juniorzy powinni mieć potencjał do dobicia do umiejętności Messiego czy Ronaldo, to jaki był potencjał naszych kadrowiczów którzy wygrali Mistrzostwa Europy w 2001 roku? Mocna ekipa, najlepszym strzelcem był Łukasz Nawotczyński, poza nim Sebastian Mila, Błażej Radler, Łukasz Madej, Tomasz Kuszczak, Mateusz Żytko ... Zaczęli z wysokiego C, dobili ze swoim CA do zakresu 100-140, chyba nikt wyżej. Czemu zakładasz że młoda Legia osiągnie coś więcej?

Ja ustalam widełki dla polskich talentów i jak na razie tylko raz przyznaliśmy potencjał na gwiazdę światowej piłki, było to -9 (170-200) dla Drągowskiego, przedtem takie PA dostał Robert Lewandowski. Jakie nazwiska zasługiwały jeszcze na taki zakres (Milik miał -8 czyli 150-180 jeszcze będąc w Rozwoju Katowice), kogo takiego przegapiliśmy?[/quote]

GIETZ co Ty mówisz!? Od kiedy -8 to zakres 150-180? -8 = 130-160, nawet -85 to jeszcze 140-170.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 18:45    #488
Tyskie, wow, nie spodziewałem się że FM tak szybko weźmie pod uwagę Brexit :) Szacun :) Tylko jak ty namówiłeś tylu Brytoli do gry w Polsce??? Chyba nie zarobkami?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 21:56    #489
W sumie miałem 4 Anglików. Cameron Dawson, Josh Tymon i Jack Barmby,Wayne Rooney. Był szkot Joe Chalmers. Był nigieryjczyk z angielskim paszportem Sami Ajayi. Musiałem pożegnać wszystkich oprócz Josha Tymona. Bo drugim obcokrajowcem był Rabata brazylijczyk.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
-2
11.01.2017 22:00    #490
https://zapod(...)png.html

Ta gra jest nienormalna. I to jest to co można na temat tego gniota stwierdzić.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.