Taktyka do 12 a do 13

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 15:33    #31
Oj tam. Próbowałem i słabszymi (Huddersfield), lepszymi (Borussia Dortmund), a nawet najlepszymi (Barcelona, Real) i dla mnie wszystko wygląda tak samo. Oczywiście łatwiej jest o wyniki Barceloną, ale co to za gra. Poza tym mi chodzi o wybrane schematy. Naprawdę bardzo rzadko akcja wygląda inaczej aniżeli wrzutka ze skrzydła na dłuższy słupek i albo brama albo nie - tak jak pisałem. Ponadto zawsze grałem na trybie 2D. O wiele bardziej lubię kulki niż ślizgających się zawodników w trybie 3D. Tylko tutaj też jest problem. W klasycznym 2D wygląda to tak, jakbyśmy grali w hokeja a piłka była krążkiem. Szczerze? FM 2010, 2011 oraz 2012 był o 300% lepszy niż dzisiejsza wersja. Każdy się napalił na wszystkie nowinki techniczne, które wcisnął nam Miles, a tymczasem ja czuję ogromny niedosyt, niezadowolenie oraz frustrację. Na ten moment nie podoba mi się ta wersja gry i nie widzę sensu grania w nią. Wolę wrócić do FM'a 2012. To oczywiście moje zdanie.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 16:06    #32
A 120zł poszło...

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 16:24    #33
Wiem, że obecna wersja jest słaba, ale czy czerpiesz satysfakcję z ciągłego jeżdżenia po cmrev, SIGames i w ogóle? Mi też się gra w obecnej wersji nie podoba, ale nie piszę w każdym temacie, jaki to szajs. Podzielam Twoją opinię, ale ciągłe jęczenie niczego nie zmieni.

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 16:28    #34
Do kogo kierujesz te słowa? :P
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 16:51    #35
Do Maciasa. :P

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 20:20    #36
Wiem, że to kiepski sposób, ale gdzieś podświadomie próbuję się na kimś za to wyładować. Od CMrev oczekuje tego, co obiecali - userbara itd. A od SI jak najszybciej łatki, która umożliwi mi granie, póki mam na to czas.

 Kocyk Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 08:24    #37
Kolejne kilka meczyków w lidze Białoruskiej (o dziwo idzie mi nieźle...bez porażki) utwierdza mnie w przekonaniu, że "nie zmienisz taktyki, możesz zmienić coś w taktyce, ale to nic nie zmienia". Mam wrażenie, że gra kładzie wielki nacisk na to co dzieje się przed meczem (odpowiedni trening i przygotowanie do meczu) aniżeli na samą taktykę.

A co do silnika meczowego....to szczytem jest nakazać bramkarzowi zostawianie piłek obrońcy...jak i fm12 piłka taka idzie szybko do bocznego obrońcy po czym ten radośnie wypierdziela to na oślep w stronę bramki przeciwnika, gdzie nie ma moich zawodników.....jeszcze ani razu nie widziałem jka mój boczny obrońca po podaniu od bramkarza wyprowadza dobrze piłkę.....MISTRZOSTWO ŚWIATA :)

też tak macie ?

 amadeo Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 08:38    #38
Ja gram Lechem Poznań (taktyka przeważnie 4-4-2), mam kwiecień 2013. Do fazy grupowej pucharu UEFA awansowałem, jestem na pierwszym miejscu w lidze, pierwsze 8 meczów mój bramkarz zakończył z czystym kontem! Ale jest jedna rzecz, której nie potrafię sobie wytłumaczyć: jestem liderem, ponieważ większość meczów jak dotąd wygrałem... na wyjeździe! Na wyjazdach mam w lidze bilans 9-0-1, a u siebie 2-2-5. U siebie nic nie pomaga: ani rozmowy motywacyjne, ani zmiany taktyki, ani zmiany podejścia w trakcie meczów... Bardzo dziwna i tajemnicza sprawa.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 14:01    #39
[quote]Match v1313
-----------

- Refined position of d-line and also the lines in front of it when defending
- Brought wingers a bit deeper when defending
- Weaker players more likely to favour direct passes quicker
- Improved short pass accuracy slightly
- Tried to increase number of crosses slightly
- Fine tuned shot accuracy
- Fixed some minor player on ball decision bugs
- Improved trajectory of medium length kicks like free kick shots and corners
- Made players better at offering out ball to team mate
- Tried to improve player reactions to deflected balls or tackles
- Made players more willing to slide tackle when opportunity and need arises
- Fixed some unnatural save directions from keepers
- Fixed keepers trying to save ball at wrong point when its heading for post or bar
- Made players slightly better at turning body while on the run
- Made strongest player stand ground when 2 players collide while going for a header
- Made goal celebration paths a little bit more varied
- Fixed comms saying ball well wide when not really that far wide
- Some ball physics collision tweaks
- Some team talk fixes
[/quote]

Lista planowanych usprawnień w silniku gry. Z tego co piszę kolega z SI raczej nie wyjdzie w ciągu najbliższego tygodnia.
Myślę, że to chociaż po części poprawi rozgrywkę (bo po dyskusji z Wami nieco krytyczniej spojrzałem na nowego FM'a i zgadzam się, że silnik meczowy wymaga poprawek).

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.11.2012 o godz. 14:02

 durrr1b Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 17:46    #40
Po wgraniu łatki, która zapewne niebawem wyjdzie będzie można kontynuować kariery czy trzeba będzie zacząć grę od początku?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.