Taktyka do 12 a do 13

 PsychosocialPL Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 18:38    #41
[quote="durrr1b"]Po wgraniu łatki, która zapewne niebawem wyjdzie będzie można kontynuować kariery czy trzeba będzie zacząć grę od początku?[/quote]

zapewne od początku :) (mnie tam to cieszy, bo i tak mi idzie beznadziejnie :p )

 Rumcais Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 18:55    #42
Raczej będzie można grać dalej bez problemu - tak było w 2012...

Ps. @Macias - napisz do kogoś z redakcji jeśli ten userbar jest taki ważny, a nie miączysz tutaj. Na pewno podałeś tego samego maila na Inmudo, co masz na CMRev?

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 20:03    #43
[quote="Rumcais"]@Macias - napisz do kogoś z redakcji jeśli ten userbar jest taki ważny, a nie miączysz tutaj. Na pewno podałeś tego samego maila na Inmudo, co masz na CMRev?[/quote]

Po pierwsze kolego nie "miączę", tylko po raz któryś muszę o tym pisać w innych tematach, bo wpisy w odpowiednim temacie nic nie dają. Co to za bonus skoro trzeba o niego jak to napisałeś "miączeć"? Przeżyję bez userbara, nie jest mi niezbędny do życia, dlatego nie mam zamiaru prosić się o coś, co mi się należy. Tak, podałem tego samego meila.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 09:35    #44
@durr: Oczywiście, że będzie można kontynuować karierę po wgraniu łatki. Nie wiem co miałoby w tym przeszkodzić skoro do naprawienia są skrypty w AI zawodników i parę drobiazgów w silniku meczowym.

 ave_juve Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 11:11    #45
ja pierwszy raz zostałem zwolniony w Legi...a gram od CM 01/02...w sparingach wszystko było ok ale w lidze 90% meczy to posiadanie piłki 65-35 dla mojej drużyny... strzały 30 - 8 dla mojej drużyny...wynik 0-2 czyli w plecy oczywiście...jedyne mecze które wygrałem to ze śląskiem (który jest liderem)...napastnicy wogóle nie mają sytuacji...nieważne jakie dostaną polecenia po prostu zero prostopadłych piłek...a przeciwnik a w szczególności wróbel z bełchatowa wjeżdża w moją obronę jak w masło...naprawdę nie wiem jak na to poradzić cokolwiek....chodź najlepsze w tym wszystkim chyba jest to że gdy mnie zwolnili (to był koniec marca początek kwietnia) automatycznie dostałem ofertę pracy z poloni warszawa... a w czerwcu zatrudnił mnie southampton...ZERO REALIZMU....przestałem już grać...czekam na łatkę

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 12:26    #46
Ograniczajcie swoim pilkarzom mozliwosc wyboru. Jesli sobie nie radza to na poczatek zredukujcie swobode taktyczna, nastepnie takie polecenia jak: podania prostopadle, strzaly z dystansu, bieganie z pilka, wrzutki. Robia to srednio? Redukujcie do bolu. Idzie im slabo, przegrywaja? Wspierajcie ich na maksa slowem dobrym. Gwarantuje. POMOZE
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 12:39    #47
U mnie na brak okazji do strzelenia gola skutkuje polecenie "podania w pole karne", dobrze działa z "rozegraniem piłki po ziemi" albo zagraniami na skrzydła bo wtedy obrońcy nie wybijają piłki na pałę gdzie tracimy ją bo ambicja środkowych pomocników nieco słaba (:

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 14:56    #48
[quote="Guezmir"]Ograniczajcie swoim pilkarzom mozliwosc wyboru. Jesli sobie nie radza to na poczatek zredukujcie swobode taktyczna, nastepnie takie polecenia jak: podania prostopadle, strzaly z dystansu, bieganie z pilka, wrzutki. Robia to srednio? Redukujcie do bolu. Idzie im slabo, przegrywaja? Wspierajcie ich na maksa slowem dobrym. Gwarantuje. POMOZE[/quote]
Działa, polecam!

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 11:19    #49
Wczoraj rozpocząłem karierę AS Monaco i ustawiłem ich nieco inaczej.

Filozofia: sztywny
Styl: kontratak
podania: bezpośrednie
swoboda: ściślejsza
pressing: domyślny
odbiór: domyślny
krycie: strefowe
dośrodkowania: ostre
swoboda: trzymaj się pozycji
linia obronna: cofnięta (dwa kliki od normy)
szerokość: wąsko (prawie najwęziej)
tempo: szybkie
gra na czas: normalnie, lekko za połową
podania: oboma skrzydłami
kontrataki: tak
pułapki: nie

taktyka 4-2-4

-----lpk--cn----
-sn----------sk-
-----pop-cr-----
-bo--oś-oś---bo-
--------br-------


Przy takim ustawieniu moje Monaco pierwszy sparing przegrało 3:4, drugi zremisowało 1:1 po czym od sparingu z Zaragozą rozpoczęło triumfalny marsz. 3 wygrane sparingi, 4 mecze w lidze i 1 w pucharze ligi. Tracę czasem 1-2 bramki ale i tak większość meczy wygrywam przewagą 2 bramek. Obrona bardzo się nie gubi, środkowi pomocnicy są raczej słabi ale moc drzemie w szybkich skrzydłach. Schodzący napastnik - ktoś pisał, że nie działają jak powinni a u mnie obaj są najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami zaraz po LPK którym jest Milik.
Kupiłem za śmieszny 1mln euro i odwdzięczył się hat-trickiem w debiucie i 6 bramkami w 4 meczach ligowych. Cofnięty Ocampos świetnie dogrywa, nie tylko naszemu Rodakowi a i prawy skrzydłowy dobrze wrzuca. Ogólnie wygląda to tak, że prawa strona podaje lewej.

Nie wiem jak będzie dalej, zwłaszcza po awansie który zamierzam osiągnąć ale póki co jestem zachwycony tym jak zawodnicy radzą sobie przy tym ustawieniu.

 Kocyk Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 19:04    #50
Mnie idzie nie najgorzej to podzielę się swoją taktyką:
Do pobrania tutaj:
http://www.speed(...)TAC1.tac

Screeny z gry:
http://i48.tinypic.com/15fvo4.png
http://i47.tinypic.com/2q07i89.png

Najczęściej stosowane polecenia:
- zagrania w pole karne, zagrania na obieg, podania do nogi.

Jeśli ktoś będzie testował dalej, niech podzieli się wynikami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution