Strona

Polska baza danych w FM18

 luki1906 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 18:15    #51
ok poszlo, myslalem ze bezposrednio na forum gdzies sie cos da:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 18:44

 luki1906 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 18:27    #52
taka korekta, caly czas mi pokazuje ze moja druga druzyna gra mecze i korzysta z juniorow

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 18:44

 kornuch Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Niepołomice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 23:58    #53
Cracovia

Mateusz Wdowiak, naturalną pozycją tego zawodnika jest OPP, a nie OPŚ

Sergei Zenjov i jego surowa technika, gość nie jest w Polsce długo ale wydaje mi się, że aż taki beznadziejny nie jest. Był wyróżniającym się piłkarzem w FK Gabala

 kami268 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 02:42    #54
Ok, kilka słów na temat Legii:

- Dawid Leleń nie jest wypożyczony z Legii. Dawno odszedł definitywnie. Identycznie z Józefem Burtą. Z kolei Filip Czach jest definitywnie sprowadzony do Legii, nie tylko wypożyczony z Miedzi.
- Marcin Muszyński nie znajduje się już w sztabie szkoleniowym Legii II. Jest kierownikiem/magazynierem zespołu.
- Marek Saganowski jest trenerem w rezerwach, nie w U-19. Asystentem Kobiereckiego jest z kolei Robert Picuła. Tak samo to w U-19 powinien występować analityk Michał Łasak.
- Zastanawiające, jak podejść do tematu pana Lucjana Brychczego. Od dawna w sztabie go już nie ma, nie pojawia się na boisku. Od czasu do czasu tylko ogląda treningi.
- W klubie nie ma już Carlosa Jimeneza. Był na krótkiej umowie, bardziej opartej o staż, niż faktyczne zatrudnienie. To człowiek Krzepoty, którego jak wiadomo, nie ma już przy Ł3. Brakuje z kolei Pawła Bambra w roli fizjoterapeuty. W tej roli, lecz w ekipie rezerw, przydałby się także Sebastian Karst.
- Jako analityk Legii występuje Łagożny. Nie ma będącego przed nim w hierarchii Maćka Krzymienia. Z kolei wśród skautów przydałby się Tomasz Kiełbowicz.
- Żyro i Szczepański grę zaczynają w rezerwach, podczas gdy w rzeczywistości od lata trenują z pierwszym zespołem. Szymański jest tam już prawie rok :).
- Mogę kłócić się z ocenami kilku juniorów Legii :).Pewne aspekty za mocne, inne za słabe.
- Ewentualne kwestie pozycji. Żyro w ogóle nie gra na LO, poza dwoma sparingami. Z kolei Bartczak obecnie regularnie występuje na lewej stronie defensywy. Eryk Więdłocha śmiało może z kolei dostać OPP, gdzie spędził całą wiosnę w rezerwach.

Pozdrawiam :).

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 28.10.2017 o godz. 02:47

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 08:54    #55
@kami268
Dawid Leleń: na pewno w zeszłym sezonie był na wypożyczeniu, tak mówił dyrektor sportowy Gryfa: http://gwe24(...)wem.html Wiem że na Legia.net mówili o dwuletniej umowie od lutego 2016, ale woleliśmy się trzymać słów dyrektora z Wejherowa.
Józef Burta: nie było żadnej informacji, ma 18 lat, założyłem wypożyczenie. Jesteś pewien że to był transfer na stałe?
Filip Czach: Miedź utrzymuje że roczne wypożyczenie z opcją wykupu: http://akade(...)o-legii/
Marcin Muszyński: racja
Marek Saganowski: zgłoszone, musiałem przegapić ten ruch do rezerw :/
Robert Picuła, Sebastian Karst i Maciej Krzymień: teraz za późno na dodawanie ludzi od zera, dodamy go zimą
Michał Łasak: na stronie klubu listowany jest przy zespole rezerw, jesteś pewien?
Lucjan Brychczy: żeby wpływ pana Brychczego na trening nie był duży, ustawiliśmy mu brak kontraktu z klubem. Wiem że stawia się tylko na niektórych treningach, ale pełni funkcję doradczą, którą trener też ma w FMie.
Carlos Jimenez: gdy zamykaliśmy bazę brakowało jakiejkolwiek informacji o nim, więc też ustawiliśmy brak kontraktu, czekając na konkrety. Usunę go w takim razie.
Bamber: ustawione
Tomasz Kiełbowicz: jest w bazie, ale z tego co wiem zajmuje się głównie obserwacją zawodników młodszych, tych scoutów nie dajemy do gry tylko zbieramy w atrybut "Youth Recruitment".
przesunięcia między rezerwami, I zespołem a U19 gra próbuje wykonywać sama, btw u mnie Szymański jest w I zespole zawsze, a Szczepański szybko idzie na wypożyczenie
oceny juniorów: bardzo chętnie bym o tym pogadał, albo przez pw albo napisz na
Żyro, Bartczak, Więdłocha: pogadam z RS na ten temat

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 09:06    #56
[quote="kornuch"]Mateusz Wdowiak, naturalną pozycją tego zawodnika jest OPP, a nie OPŚ
Sergei Zenjov i jego surowa technika, gość nie jest w Polsce długo ale wydaje mi się, że aż taki beznadziejny nie jest. Był wyróżniającym się piłkarzem w FK Gabala[/quote]
Zenjov jest dość fizycznym piłkarzem, pracowitym, zaangażowanym, szybkim, ale tej techniki za bardzo u niego nie widziałem...
Wdowiak: to się zmieniało w czasie, ale masz rację, chyba już można uznać że został na stałe przesunięty na skrzydlo

 kornuch Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Niepołomice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 10:12    #57
[quote="Gietz"]
Zenjov jest dość fizycznym piłkarzem, pracowitym, zaangażowanym, szybkim, ale tej techniki za bardzo u niego nie widziałem...
[/quote]

Tak, w sumie masz rację :)

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 10:15    #58
Orientujecie sie czy w FM 17 lub moze juz w 18 wraz ze wzrostem reputacji polskiej ligi wzrastaja pieniazki za wygranie ligi i za prawa do transmisji?

 Quezter Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 10:19    #59
Kamil Broda z Wisły Kraków ma 188 cm i 81 kg :)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2017 10:43    #60
[quote="Quezter"]Kamil Broda z Wisły Kraków ma 188 cm i 81 kg :)[/quote]
Mamy ustawione "Bardzo wysoki" i "Średnia waga", gra losuje mu z pewnego zakresu. Dzięki :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.