Strona

Polska baza danych w FM18

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:00    #41
[quote="moldovan"]Adam Fraczczak wyglada dosc mocno jeśli chodzi o statystyki - nie jest przesadzony? Carllitos tylko 2 determinacji? (z góry mówię że nie oglądam ekstraklasy).[/quote]
Carlitos - za krótko go znamy żeby uzupełniać profil psychologiczny (Traits), więc gra losuje mu coś z rozkładu normalnego - pechowo trafiłeś. Poprawię do premiery.
Frączczak - teraz Pogoń wygląda słabo, ale on pokazywał się z dobrej strony w poprzednich sezonach (15 bramek w ostatnim sezonie, z tego 11 z gry). Technicznie jest słaby, psychicznie i fizycznie mocny ... zwrócę uwagę czy nie ma za wysokich średnich w testach.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:00    #42
[quote="Biedak"]Bedzie edytor to sobie zmienicie ;)[/quote]
Właśnie nie! To jest świetne miejsce żeby zgłaszać wszystko co się zauważy :)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:09    #43
[quote="moldovan"]Oskar Wasikowski zakończył karierę w lutym.[/quote]
Miałem go wygasić jeżeli nie znajdzie klubu zimą, dzięki za potwierdzenie.

[quote="bartt"]W Widzewie brakuje jeszcze Konrada Reszki (3 bramkarz) oraz obiekty treningowe bym dał lepsze, bo przecież mają do dyspozycji Gutów Mały oraz niebawem nowe boiska w Łodzi.[/quote]
[quote="bartt"]W Widzewie brakuje kilku osób w sztabie szkoleniowym:
Marcin Broniszewski - asystent trenera
Jakub Grzeszczakowski - II trener
Zbigniew Małkowski - trener bramkarzy
Zdzisław Kapka - główny scout
Tomasz Łapiński - dyrektor ds. sportowych
Marcin Kaczorowski - masażysta (był w poprzednich wersjach FM)

No i przydał by się "hojny sponsor" bo Smuda zarabia oficjalnie 60 tyś zł/miesiąc :P

W zarządzie brakuje także tych Panów, co 2/3 było jakiś czas temu w zarządzie PBB ;-)

Przemysław Klementowski - prezes zarządu
Michał Sapota - wiceprezes zarządu
Jarosław Matusiak - wiceprezes zarządu[/quote]
Widzew to mocny klub, ale jednak III-ligowiec, staram się nie rozdymać bazy zawodnikami którzy nie byli w niej wcześniej, stąd brak Reszki. Uwagi o bazie przekazałem do kolegi zajmującego się III ligą.
Sprawdziłem teraz z bazą, Kapka, Broniszewski i Małkowski są w Widzewie, Grzeszczakowski i Kaczorowski: analogicznie do Reszki. Łapińskiego będę mógł dodać dopiero zimą, bo to musi być całkiem nowa postać w bazie, nie mamy jego profilu. Dodamy go zimą, razem z całą piłkarską historią, może do tego czasu będzie też coś wiadomo na temat jego atrybutów, preferowanych transferów itp.

 maniek00 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:15    #44
To ja mam w sumie kilka pytań :)
1. Czy kontrakt Hildeberto nie jest przesadzony w porównaniu do całości zespołu (circa 30k euro/miesiąc)
2. Czy możliwość wykupu Sandro Kulenovicia przez Juventus ustalona jest na 2 euro czy 2 mln. euro?
3. Czy statystyk Nikoli Vujadinovicia (Lech) nie są delikatnie na wyrost?

To tak mi się w oczy rzuciło na szybko, jeśli coś się powieliło to przepraszam z góry :)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:16    #45
[quote="Metzelder"]Ja wiem, że KSP w tej chwili bogatym klubem nie jest, ale o ile dobrze się orientuję, konto jest regularnie zasilane przez dopływy gotówki z akcji, które nie są uwzględnione w FM. Stąd pytanie, jak wyglądają finanse KSP tym razem, bo serio w 2017 i 2016 gra tym klubem była niemalże niemożliwa. Z góry dzięki.[/quote]
Mamy ustawione 700 000 zł zbiorczo jako roczny wkład właścicieli + 120 000 zł za miejsce na koszulkach. Dokładnego sprawdzenia tego jak gra się bilansuje nie mogę teraz zrobić bo klub jest w niegrywalnej lidze, ale dzięki poprawkom w pensjach w niższych ligach wydatki na pensje z tego powinny wynieść rocznie ok. 1-1,2 mln zł, więc klub powinien przynosić co roku trochę strat, ale niezagrażających upadłością.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:23    #46
[quote="maniek00"]To ja mam w sumie kilka pytań :)
1. Czy kontrakt Hildeberto nie jest przesadzony w porównaniu do całości zespołu (circa 30k euro/miesiąc)
2. Czy możliwość wykupu Sandro Kulenovicia przez Juventus ustalona jest na 2 euro czy 2 mln. euro?
3. Czy statystyk Nikoli Vujadinovicia (Lech) nie są delikatnie na wyrost?
[/quote]
1. Raczej nie, Legia ściągała go z rezerw SLB po pobycie w Nottingham Forest, tam się płaci znacznie więcej. Z tego co wiem wynegocjował sobie dobre warunki. Legia i tak w testach wydaje na pensje trochę mniej niż wg raportów finansowych.
Btw, to są kwoty brutto brutto, dlatego czasem mogą się rozmijać z doniesieniami medialnymi.
2. 2 mln euro, w publicznej becie coś się źle wyświetla oznaczenie kwot.
3. W porównaniu do tego co jest w publicznej becie będzie miał o punkcik mniej w szybkościowych i zwinności (uzgodnione z researchem hiszpańskim), ale reszta zostaje. Nie gra, ale to nie znaczy że jest słaby automatycznie - pewnie zasłużył na swoje atrybuty poprzednimi sezonami.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 17:26

 luki1906 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:47    #47
Grając Wisłą zauwazylem ze slask II gra sparing z wisla II pomimo braku drugiej druzyny wisly.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:50    #48
[quote="luki1906"]Grając Wisłą zauwazylem ze slask II gra sparing z wisla II pomimo braku drugiej druzyny wisly.[/quote]
Dziwne ... Możesz podrzucić screena albo (jeszcze lepiej) sejw na pw? Dla gry Wisła II nawet nie istnieje.

 luki1906 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 17:59    #49
a jak moge podeslac save?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 18:43

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2017 18:07    #50
Wrzuć go na jakiś hosting, albo na Dropboxa lub Dysk Google, w każdym wypadku będziesz mógł wygenerować link do udostępnienia, ten link wyślij mi w prywatnej wiadomości :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2017 o godz. 18:43

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.