Czasami bywa tak, że zad boli.
Jutro pierwszy mecz sezonu. Wydaje mi się, że wszystko zostało dobrze przygotowane. W domu posprzątane, alkohol zakupiony, najbliższy sklep monopolowy znaleziony na zumi.pl(tylko w tym włoskim:D). Tak, chyba już wszystko....