Klasa B
Ten manifest użytkownika maiku przeczytało już 1575 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Jako że w taktyce nie było zmian nie będę Was zanudzał ponownym wstawianiem tych samych screenów i rozwodzeniem się na tym aspektem. Wszystkich ciekawskich odsyłam do mojego pierwszego wpisu gdzie w kilku dosłownie słowach opisuję naszą taktykę.
W okresie przygotowawczym lubię swoim zawodnikom dać wycisk. Na 4 tygodnie ustawiam intensywność na wysoką, trening skupiam na kondycji, jednocześnie nie rezygnując z treningu indywidualnego. Po jakimś czasie niektórzy zawodnicy zaczynają narzekać ale musza to przetrzymać i nie reaguję na tego typu jęki zawodników. Meczy zawsze gram 5 eksperymentując ze składem i szukając optymalnego ustawienia przy wybranej taktyce. Cieszę się że nie zawiódł mnie szkielet zespołu, Wszyscy najważniejsi gracze w sparingach dostawali wysokie oceny a same mecze wyszły bardzo na plus (4 wygrane i 1 remis).
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Lubisz to? |
---|
Jeżeli korzystasz z Facebooka, wpadnij na profil CM Rev, kliknij "Lubię to" i bądź na bieżąco ze wszystkim nowościami dotyczącymi świata Football Managera oraz oficjalnej strony serii w Polsce. Jest nas już ponad 12 tysięcy. |
Dowiedz się więcej |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ