Wisła Kraków

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 19:16    #41
Petardy są dobre na Sylwestra, jakbyś nie zauważył, nie dało się przez te race oglądać meczu. Ale tak jak mówiłem kończymy w tej chwili offtop, to nie jest temat o problemach psychicznych frustratów.

EDIT: Posprzątane. Prosiłem o zaprzestanie OT? Wariat nie tolerujemy tutaj wzajemnego obrażania się.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 19:37

@

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 19:50    #42
Jak ty obrażasz, to jest w porządku, a jak ja tak samo napiszę, to już jest be? Ciekawe.

Cracovia w I lidze, Wisła gra strasznie cienko. Ciekaw jestem, co się będzie działo w Wiśle, po zakończeniu sezonu. Bez pucharów europejskich, 8 miejsce w lidze, oraz żenujący styl gry. Taki sam sezon, jak w 06/07. Poza, tym z finansami nie za wesoło. Lata posuchy w Krakowie? Zobaczymy
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 20:03    #43
Różnica jest taka, że ja nikogo, personalnie nie obraziłem. Potępiam tylko pewne zachowania. Ale już proszę tego nie ciągnąć.

Mecz straszliwie słabiutki. Cracovia IMHO wygląda lepiej. Co będzie na Reymonta po sezonie? Nie wiem, mam nadzieję, że rewolucja. Nie chcę kolejny raz Basałajów, Bednarza etc. Potrzeba świeżej krwi, fachowców na szczeblach administracyjno-organizacyjno-szkoleniowych. Valckxowi niestety nie dano zbyt wiele czasu. Było siedem lat tłustych, oby teraz nie przyszła pora na siedem lat chudych.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 20:07

@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 20:45    #44
Nie życzę sobie abyś kasował moje posty. Taki z Ciebie moderator, a nie masz pojęcia co jest na temat dyskusji, którą sam rozpocząłeś, a co już nie. Zaczynasz wątek, ktoś Ci nieładnie odpowie i jest bee. Trzeba zamknąć mu usta. Ewidentnie nie nadajesz się na moderatora, skoro sam zaczynasz temat, a potem go urywasz. Zdaje się, że powinieneś karać za zbyt ostrą dyskusję między użytkownikami.

Mój post był odnośnie rzucania rac, które z twoim określeniem o psychicznie chorych nie miało wiele wspólnego, już pominę fakt, że nie nazywasz ich właściwie. Co mają wspólnego, jaką winę ponoszę, ludzie skrzywdzeni umysłowo? Jawny obraz dyskryminacji. Nadasz sobie sam ostrzeżenie, panie moderatorze wszechmocny?

Może i Wariat pojechał po bandzie, ale to jego sprawa. Ja na pewno nie zamierzam dalej dyskutować w temacie, który stworzył pan moderator i zderzać naszych poglądów. Aż się ciśnie na usta pewien cytat z Kilera o suficie na głowę Wąskiego :D. Ja dziękuję, nie wiem jak Ty Wariat. Ale kontrola nazbyt, powiesz coś nie pomyśli, to Ci posta skasuje. Absurd.

A ta zmiana tematu... no żałosna.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 20:47    #45
Cracovio - Time to say goodbay. ;)
Oj tam, zaraz koniec wszystkiego i rewolucja. Nie tak to będzie wyglądać. Na szczeblu szkoleniowym nikt nie ucierpi. Kolejny rok będzie pewnie takim rokiem na zgranie zespołu. Przyszły sezon wątpie że zakończymy na podium, 4-5 miejsce. Nie wyższe. Ale to wszystko minie i Wisełka znowuż wróci na szczyt. ;)
.

 cosnek Młody aktywista

Postów: 523
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:07    #46
Tylko, że ta "banda półgłówków" bardzo często również angażuje się w dobre sprawy jak w np. jakąś organizację charytatywną. Konkretnych przykładów Ci nie podam, ale słyszałem o czymś takim.
Petardy i race to rodzaj kibicowania, oprawy. Ja jakoś mimo rac nie miałem problemu z oglądaniem meczu. A w niektórych ligach oprawy są dwa razy "gorsze".
Nie obraziłeś personalnie? Obraziłeś pewną grupę osób. Jeśli powiedzmy jakiś użytkownik CM Rev należy do tej Twojej "bandy półgłówków" to znaczy, że go obraziłeś.

 Kuciapa Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:11    #47
Czesc Gram Olimpia Elblag mam 2017 rok z 20 mln euro na koncie i nie moge ulepszyc nakladow na szkolenie juniorow i siatki wyszukiwania juniorow od 3 sezonow z tym walcze. Zarzad mowi ze obecne fundusze nie pozwalaja na to , o co kuzwa chodzi jestem najbogatszym polskim klubem

Nie ten temat szanowny panie. Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki i pisać we właściwych miejscach.
dop. Palimpsest

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:38

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:13    #48
@Jacko
Prosiłem o skończenie Offtopu. A Wy dalej uprawialiście radosną twórczość. Temat jest o Wiśle, nie o kibicach(chcecie sobie o nich pogadać, bardzo proszę założyć odpowiedni temat), mój wpis był do zdjęcie które przedstawiało kibolską działalność. Posty nie na temat = spam. Ty zaś wciąż kontynuujesz offtop, nie w temacie. Pretensje zgłaszaj do Ceyvola, lub w jakimś bardziej adekwatnym miejscu. Nawiasem chętniej dałbym Wam słowne upomnienie, ale nie mam możliwości wlepiania ostrzeżeń. Tak to przynajmniej posprzątałem w swoim temacie. Nie będę kasował Twojego agresywnego posta, ale proszę Cię po raz kolejny, pisz na temat. Skoro skacze Ci ciśnienie to proponuję spacerek;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:14

@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:30    #49
Na takiej samej zasadzie ja się wypowiedziałem. A racę mają dużo wspólnego z każdym klubem piłkarskim, tym bardziej takim jak Wisła. Chyba nikomu nie trzeba przypominać pewnej głośnej sprawy z widłami. Tyle.

O kolega ma dysydenta i jak widać dalej spamuje. No to jest spam. Czekam na reakcję, panie moderatorze :D.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:31

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:34    #50
Nie będzie reakcji, bo nie jestem taki "wszechmocny" jak sugerowałeś:P nie mogę przenieść jego wpisu w odpowiednie miejsce niestety, mogę tylko słownie podpowiedzieć.

Ale swoją wypowiedzią mnie szalenie zaciekawiłeś. Teraz wytłumacz mi, co race mają wspólnego z Wisłą?
@

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.