Wisła Kraków

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:42    #51
[quote="cosnek"]Tylko, że ta "banda półgłówków" bardzo często również angażuje się w dobre sprawy jak w np. jakąś organizację charytatywną. Konkretnych przykładów Ci nie podam, ale słyszałem o czymś takim.
Petardy i race to rodzaj kibicowania, oprawy. Ja jakoś mimo rac nie miałem problemu z oglądaniem meczu. A w niektórych ligach oprawy są dwa razy "gorsze".
Nie obraziłeś personalnie? Obraziłeś pewną grupę osób. Jeśli powiedzmy jakiś użytkownik CM Rev należy do tej Twojej "bandy półgłówków" to znaczy, że go obraziłeś.[/quote]

Pomoc bezdomnym psom ze schronisk, zbieranie i wysyłanie paczek świątecznych kombatantom, pomaganie chorym dzieciom, akcje patriotyczne, pomaganie rodakom zagranicą. To te z ostatniego miesiąca. O takich rzeczach się nie dowiesz oglądając TVN i czytając GW.

W grze Wisły widać znaczną poprawę? W którym segmencie gry? Cracovia przez większość meczu przeważała. Wisła jest dramatycznie słaba, pół podstawowego składu, to drewna niczym z tartaku. Na opał się nadają jedynie. Za rok kolejny sezon bez pucharów będzie, coś tak czuje. Albo Wisła wróci o wiele mocniejsza i rozniesie ligę w pył, jak w poprzednich latach.

PS, czekam na ostrzeżenie z niecierpliwością. Kiedyś musi być ten 1 raz.
A za co? Bardzo fajny i rzeczowy post na temat;)
dop. Palimpsest

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:45

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:48    #52
Mam nadzieję, ze w następnym sezonie nie będą forsować Czekaja. Ten chłopak nie dorósł do Ekstraklasy. Jego groźny faul w okolicach pola karnego, mógł doprowadzić do remisu. Przykro to mówić, ale ta wiślacka młodzież to szrot, zwłaszcza na tle tej warszawskiej.

P.S. Jak tak chcecie dyskutować o kibicach, to bardzo proszę założyć odpowiedni temat.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 21:51

@

 Kuciapa Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 21:55    #53
Widze ze nikt nie jest w stanie udzielic mi odpowiedzi

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 22:01    #54
O to, że kibice Wisły, na trybunach do najgrzeczniejszych nie należeli nigdy. Sytuacji było wiele zresztą. A same race w tym kontekście brzmią groźnie. Ale już cisza.

Kuciapa, chyba nie dorastamy do Twojego geniuszu. Ale jak napiszesz to sobie na czole i pobiegasz jutro w dzień targowy to może się ktoś trafi?
Nie wiem jak inni. Ja nie pomagam osobie, który spamuje i w wielu tematach zadaje to samo pytanie.

Łukasz, a po co tworzyć nowy temat? Wystarczy dopisać, że temat dotyczy również kibiców Wisły i vuola. Bo potem znowu ktoś założy temat o kibicach Legii i będzie szum, że to nie miejsce na kibiców Lecha, Wisły czy Niecieczy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 22:02

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Kuciapa Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 22:10    #55
Jacko chlopcze twoj geniusz pewnie rozpierdziela

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 22:13    #56
@Jacko Wisła płaciła kary finansowe za wybryki tych "kibuców" prawda? Dla mnie ktoś kto działa na szkodę klubu(a to jest działalność na szkodę), nie jest warty łączenia z klubem. Jestem tutaj dość anty nastawiony do tych ruchów kibicowskich. I zdaje sobie sprawę, że moje zdanie na ich temat jest bardzo ostre. Akcje pomagania dzieciom - super, ale dlatego mam nie potępiać innych "akcji" mniej szlachetnych?

No widzisz, ale temat nie dotyczy "kibiców" Wisły, tych półgłówków właśnie którzy są zajęci laniem po mordach i ustawkami, a których mecz nie obchodzi. Ten patologiczny element będę zawsze i wszędzie określał mocnymi słowami. A obawiam się, że gdyby to był temat również o kibicach, to nie uniknęlibyśmy takich dyskusji. Polecam odwiedzić forumcm i zobaczyć jak to właśnie tam wygląda.

Dlatego jak tak chcesz o kibicach dyskusji to proszę załóż sobie własny temat;)

@Kuciapa
Nikt Ci nie odpiszę, dopóki nie okażesz chociaż odrobiny szacunku pozostałym rewolucjonistom i nie zaczniesz pisać tam gdzie należy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 22:13

@

 Kuciapa Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 22:55    #57
Zalozylem temat napisalem i nie uzyskalem odpowiedzi

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 23:03    #58
[quote="WariatCFC"][quote="cosnek"]Tylko, że ta "banda półgłówków" bardzo często również angażuje się w dobre sprawy jak w np. jakąś organizację charytatywną. Konkretnych przykładów Ci nie podam, ale słyszałem o czymś takim.
Petardy i race to rodzaj kibicowania, oprawy. Ja jakoś mimo rac nie miałem problemu z oglądaniem meczu. A w niektórych ligach oprawy są dwa razy "gorsze".
Nie obraziłeś personalnie? Obraziłeś pewną grupę osób. Jeśli powiedzmy jakiś użytkownik CM Rev należy do tej Twojej "bandy półgłówków" to znaczy, że go obraziłeś.[/quote]

Pomoc bezdomnym psom ze schronisk, zbieranie i wysyłanie paczek świątecznych kombatantom, pomaganie chorym dzieciom, akcje patriotyczne, pomaganie rodakom zagranicą. To te z ostatniego miesiąca. O takich rzeczach się nie dowiesz oglądając TVN i czytając GW.[/quote]
Czytam Gazetę Wyborczą i o tym wiem.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 09:28    #59
[quote="Palimpsest"]@Jacko Wisła płaciła kary finansowe za wybryki tych "kibuców" prawda? Dla mnie ktoś kto działa na szkodę klubu(a to jest działalność na szkodę), nie jest warty łączenia z klubem. Jestem tutaj dość anty nastawiony do tych ruchów kibicowskich. I zdaje sobie sprawę, że moje zdanie na ich temat jest bardzo ostre. Akcje pomagania dzieciom - super, ale dlatego mam nie potępiać innych "akcji" mniej szlachetnych?

[/quote]

Nie wyolbrzymiaj. Podam ci na przykładzie Legii jak to wygląda:

1. Na Żyletę przychodzi zawsze 8k ludzi. Ceny biletu zależą od klasy rywala, na gówniany Bełchatów po 40 zł, a na Lech po 60zł. To teraz policz ile zarabia klub na samym sektorze fanatyków (Ponad 200k zł). Zapłacić śmieszną karę w wysokości 10k złotych, to nie będzie problemu. Poza tym często stowarzyszenia kibiców płacą część kary.
2. Z fanatykami się nie wygra, przekonało się o tym już dwukrotnie ITI, oraz prawie każdy właściciel w Polsce.
3. Ci źli i chorzy psychicznie frustraci przyciągają ludzi na trybuny, ich oprawy i doping są często wykorzystywane w akcjach promocyjnych przedsezonowych (karnety). Poza tym ile ludzi by przyszło na stadion, gdyby ich nie było? Myślisz, że oni zapełnili by te nowe stadiony, które mają pojemność ponad 20k?

Dalej mi się nie chcę pisać, dopiszę jak wrócę.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 10:23    #60
To nie temat na takie rozmowy ile razy mam jeszcze powtórzyć żeby dotarło? Czy ja piszę po mandaryńsku, że nie możecie zrozumieć? To jest temat o Wiśle Kraków. Nie o garstce matołów lejących się po mordach, ani nawet nie o tych którzy jedynie organizują doping. Nie spamuj upominam po raz kolejny.
@

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.