Reprezentacja Polski

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2012 11:33    #21
Miał piłkę meczową z Czechami, klasowy napastnik takie sytuacje wykorzystuje. Czytałem. O Smudzie nie ma co gadać. Zero taktyki, schemat i jedziemy bez względu na zespół, rywala i cel do osiągnięcia. Piłkarze też są winni.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2012 11:40    #22
Oczywiście, że są też winni. Lewy powinien wykorzystać wszystkie sytuacje jakie miał. Tutaj nawet nie o niego mi chodzi i nie będę się o spierał o poszczególnych graczy, którzy w większości zawalili.

Poraziło mnie po prostu to, jak wygląda ta "polska myśl szkoleniowa" na poziomie reprezentacyjnym, w praktyce. Rozumiem, że trener musiał sprawdzać zawodników, jak się spisują na pozycjach etc. stąd pewnie gry 11 na 11, ale Jezus Maria wszak miał tyle czasu, że jakieś warianty powinien opracować.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.07.2012 o godz. 11:42

@

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2012 11:47    #23
Gdyby każdy piłkarz wykorzystywał wszystkie sytuacje jakie miewa w meczu, to po co w ogóle są na świecie bramkarze? Przecież wiadomo jest, że nie każdy pojedynek napastnik-bramkarz zakończy się wygraną tego pierwszego, więc o czym mówimy? Po to mecz trwa 90 minut, po to drużyny budują wiele akcji, żeby tych pojedynków było jak najwięcej. Nie możemy liczyć, że będziemy niczym Chelsea z Barceloną - dwie akcje w dwumeczu i trzy gole :)
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2012 14:22    #24
Dzisiaj pierwszy mecz po EURO 2012. jak myślicie będzie zwycięstwo? Ja obstawiam wysoką wygraną biało-czerwonych. Martwi mnie coś innego. jeśli tak mają wyglądać sparingpartnerzy reprezentacji, to nie wróżę sukcesów w najbliższym czasie. Tylko grając z mocniejszymi, można stać się lepszym.
@

 szkopek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2012 14:29    #25
Mecz jest jutro. Estonia to nie pionki więc się nie zdziw.

Obstawiam 1:1 po smutnym meczu, pozdrawiam.

Wolę iść na mojego Zawiszę.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 14.08.2012 o godz. 14:32

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2012 14:38    #26
Obstawiam, ze mecz będzie bardzo nudny, mało bramek padnie. Moj typ 1:0 dla Polaków.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2012 14:49    #27
Panowie, czym Wy się tu w ogóle podniecacie?! Tej reprezentacji to i "święty Boże" nie pomoże i nie ma w ogóle o czym dyskutować! Nasz naród musi się w końcu pogodzić z tym, ze piłkarzy dobrych nie mamy i długo mieć nie będziemy! "Przeklęte" lata 70-te i 80-te zaszczepiły w Polakach niesłuszną myśl, że jakoby jesteśmy piłkarską potęgą lub przynajmniej drużyną liczącą się w świecie. Prawda jest jednak taka, że o polskich piłkarzach słyszeli nieliczni, a co niektórzy jadąc na mecz z nami, myślą, że zagrają z jakąś drużyną pokroju Kazachstanu lub Lichtensteinu... i mają rację!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 szkopek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2012 15:21    #28
[quote="tts0"]Panowie, czym Wy się tu w ogóle podniecacie?! Tej reprezentacji to i "święty Boże" nie pomoże i nie ma w ogóle o czym dyskutować! Nasz naród musi się w końcu pogodzić z tym, ze piłkarzy dobrych nie mamy i długo mieć nie będziemy! "Przeklęte" lata 70-te i 80-te zaszczepiły w Polakach niesłuszną myśl, że jakoby jesteśmy piłkarską potęgą lub przynajmniej drużyną liczącą się w świecie. Prawda jest jednak taka, że o polskich piłkarzach słyszeli nieliczni, a co niektórzy jadąc na mecz z nami, myślą, że zagrają z jakąś drużyną pokroju Kazachstanu lub Lichtensteinu... i mają rację![/quote]

Ślepo krytykujesz. Piłkarzy mamy dobrych, nie mamy drużyny. Nie mamy człowieka, który wpoi im mentalność. W swoich drużynach ładnie klepią piłkę przyjeżdżają na reprezentację i piłka im się odbija od nóg jak od ściany. Psychika, brak pewności siebie. Nerwy spowodowane dziwnymi wymaganiami kibiców i mediów.

Symptom Cracovii z zeszłego sezonu. Przyszedł Stawowy i zobacz jak sklepali Zawiszę. Aż było mi głupio. A piłkarze niby ci sami (a nawet się kilku dobrych pozbyli).

Pozdrawiam.

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 22:52    #29
Estonia - Polska 1:0 (Vassiljev 90+1)

Przegrana z wyżej notowanym rywalem nikogo dziwić nie powinna. Musimy w końcu zdać sobie sprawę z miejsca jaki nasz futbol zajmuje na świecie.
A na poważnie, jaja jak berety. Naszym gwiazdeczkom już nie chce się grać w reprezentacji i to o dziwo nie tym niby farbowanym lisom. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze tej jesieni zakończymy udział w MŚ 2014.
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 23:17    #30
Jak dla mnie najlepszym trenerem jak dotąd był Leo Benhaker. Mieliśmy skład w którym grali sami polacy a mimo to potrafili wygrać z taką potrugalią i całkiem nieźle grali. Teraz to wygląda nieco inaczej. Wokół naszych piłkarzy zrobił się szum, bo zagrali dobrze w klubach, kilku poszło do lepszych klubów i już poczuli się lepsi i fajniejsi. Niech rozwiążą ten cały cyrk zwany pzpn-em i niech polske reprezentują ludzie którzy grają w piłke z przyjemności tak jak jest w san marino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.