Strona

Reprezentacja Polski

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 10:06    #61
Miałem to samo. Po strzeleniu bramki napisałem do kumpla, że jeszcze wygrają albo zremisują... ta.

 Ja_Lenny Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2010
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 10:09    #62
Wytrwałem do końca chociaż było ciężko :)

Czegoś nam brakuje jak dla mnie nie ma tego "umierania na boisku" za reprezentacje. Na papierze mamy fajną kadrę bo niektórzy potrafią b.dobrze grać ale jako kolektyw to się nie sprawdza. Nie wieszałbym tu psów na Fornaliku bo na razie nikt nie daje sobie rady z naszymi orłami. Może mocny wstrząs taki pozytywny opie..l.

Trzeba też trzeźwo patrzeć na to iż liga Ukraińska stoi wyżej od naszej pomimo zaciągu licznych obcokrajowców jak mogliśmy zobaczyć rodowici Ukraińcy potrafią też grać jakoś bardziej im się chciało. Może Kowal miał rację aby dać już "odpocząć" niektórym od powołań i budować coś nowego.

Miejmy nadzieję że z San Marino wygramy, z trwogą przypominam sobie mecz za kadencji Bońka

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 10:15    #63
Ja jeszcze chciałbym poruszyć dwie kwestie.
1. Świetny pressing Ukraińców oraz znakomita gra Yarmolenki, aż mnie ochota wzięła by go mieć w zespole (tak, ale to akurat nie w tym klubie który akurat prowadzę :D)
2. Sędzia jest idiotą.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 10:29    #64
Moim zdaniem z San Marino powinien zagrać rezerwowy skład. Cały podstawowy skład z wczorajszego meczu na ławę. Może Lewandowskiego wpuścić na 15 min. żeby sobie coś może w końcu strzelił a jak nie, to ja bym go już w następnym meczu na ławkę posadził i dał pograć Milikowi i Teoderczykowi. Niech też nie wydaje musi się że jest świętą krową. Tylko gada że piłek nie dostaje itp. OK nie strzela on to niech inni dostaną szansę.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Ja_Lenny Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2010
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 10:42    #65
Zgadzam się.
Po co mówić że nie stać nas na posadzenie na ławie Lewandowskiego? Jeżeli nie odnajduje się na razie w Reprezentacji to równie dobrze można dać pograć innym nic na tym nie tracimy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 11:02    #66
To dziwne ze mielismy w pewnym momencie 60% przy pilce, pressing UKR dojebka ;) sedzia tak jak wyzej napisano idiota, kartki powinny latac co chwila zeby Ukraincy stonowali gre faul ale nie ... wolal za dotkniecie rywala na skrzydle dac naszemu żółtko


Nie wiem o czym ja myslalem stawiajac na tych gamoni wczoraj?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2013 o godz. 11:03

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 11:46    #67
Nie rozumiem tylko, dlaczego żaden z dziennikarzy, "ekspertów", kibiców nie przyzna po prostu, że Polacy słabo grają w piłkę nożną - i tyle? Przecież to żadna zbrodnia... zamiast budować te wszystkie stadiony na EURO, można było za tą kasę uruchomić jakiś program kosmiczny i posłać Polaka może nawet i na Marsa. Gwarantuję, że zrobiłoby to większe wrażenie niż nasza wygrana na tym turnieju... ;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 12:19    #68
Najlepiej tak właściwie z perspektywy czasu kadra najlepiej wyglądała za Leo Beenhakera. W kadrze grali słabi zawodnicy, ale tworzyli kolektyw i taktyka była, zawodnicy realizowali polecenia taktyczne. Gdzieś czytałem, że Kew Jaliens tak tak to ta gwiazda Wisły. Powiedział, że polscy szkolewniowcy mają bardzo słaby warsztat taktyczny, nie to co w Holandii, i to jest prawda. Leo miał jakiś warsztat trenerski, a Fornalik, Smuda ? http://www.youtu(...)Jds3EDTA To co w linku trzeba zrobić również z fornalikiem, zanim doczekamy klęski na Euro 2016, a jak wiemy klęską będzie nie wyjście z grupy na Euro 2016, bo wiemy, że zakwalifikować się jest banalnie prosto, gdyz z grupy wychodzą 2 zespoły i 5 najlepszych zespołów z 3 miejsc. Zatrudnić szkolenwiowca zagranicznego, z warsztatem, tylko nie jakiegoś Berti Vogtsa co sukcesy odnosił 20 lat temu tylko jakiegoś na topie. W polsce obecnie nie ma trenera co mógłby prowadzić kadrę. Eliminacje do euro 2008 przypomnijcie sobie Ebiego Smolarka i boje z Portugalią, to było coś !! Te emocje, Smolarek dał więcej kadrze przez te eliminacje niż Lewandowski da przez całą karierę, a pewnie koło 30 lat powie że n ie bedzie grał z patałachami i odejdzie na emeryture i powie, że chce się skupić na klubie jak Berbatov. http://www.youtu(...)zC_JFZXE

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 12:59    #69
Za Fornalika gramy gorzej niz za Smudy. Z resztą śmieszne jest zatrudniać trenera, którego największym sukcesem jest wicemistrzostwo Polski. Selekcjonerem powinien zostać jakiś uznany trener zza granicy, np. Trapattoni, a jeśli chcemy Polska ,to tylko Orest Lenczyk. Nie możemy też odpuszczać eliminacji na rzecz budowania składu na Euro 2016. Z takimi nazwiskami w składzie zawsze musimy mierzyć w awans na turniej!!! Najgorsze jest jednak to że w kolejnym spotkaniu z pewnością znowu w pierwszej jedenstce zabaczymy Lewego (na tle innych naszych reprezentantów i tak coś tam grał, ale musimy oczekiwać od niego więcej), Piszczka i także Obraniak pewnie wróci do składu. Niech usiądą na ławce, może coś zrozumieją. Może poza Obraniakiem, jego w ogóle bym nie powoływał.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 13:03    #70
Spokojnie, nasi nie chcieli pokazywać wszystkiego przed meczem z San Marino. To była taka zasłona dymna, bo chcą ich zaskoczyć. :P

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.