Strona

Reprezentacja Polski

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 13:25    #71
1. Szkoda pisać o tym spotkaniu.
2. Żal pisać o tym spotkaniu.
3. Szkoda straconego czasu.
4. Mecz z San Marino obejrzę, lubię oglądać dobre występy w naszym wykonaniu ;).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 13:31    #72
Wygrają z San Marino 13:0 i będzie ok, tak jak ostatnio. Wszyscy im wybaczą wpadkę z Ukrainą ;)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 14:12    #73
Ja o tym meczu powiem jedno: Zwycięstwo trenera ukraińskiego nad Fornalikiem. Dlaczego.
1. Przewidział naparzankę na skrzydłach i znając potencjał obu drużyn w środku (zerowy) zagrał dwoma LO, którzy nie dali nam grać. W ataku także niemalże całkowicie odpuścił środek pola. My boleśnie przekonaliśmy się, że Pos Pił gówno daje.
2. Wszystko szło prawą stroną, gdyż przewidział, że gra ttam "skuteczny i absolutnie bezbłędny" Boenisch, który wytrzymał całe dwie minuty bez błędu dzięki któremu Yarmolenko piękną bombą skierował łaciatą do bramki.
3. Dał polecenie agresywnej gry. Wiem, że to chamskie, ale nie mam do Ukrainy pretensji. Nie mam, bo hasło dziśiejszego świata brzmi - cel uświęca środki.

Nie mam pretensji do Fornalika. Miał dziewięć koszulek na boisku. Grali tylko Błaszczu i Artur (dawali z siebie 100%).

Nasi powinni dziękować NMP, że skończyło się na 3:1. Gdyby Ukraina była skuteczna byłaby dwucyfrówka.

PS: Czy naszym uda się zdobyć remis z potęgą światowego futbolu za 4 dni? Będzie ciężko.
PS2: Ja będe za 4 dni oglądał (jak puszczą) mecz w Podgoricy. W ogóle jak sądzicie, jak się skończy CZG: ANG. Stawiam na Czarnogórę i 1:0 dla nich (pewnie przez mój brak sympatii do Angoli)
PS3: Apeluję do Fornalika: Lewy na ławę!!

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 23.03.2013 o godz. 14:16

 BiTTer Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 14:38    #74
Ja nie rozumiem, czemu od samego EURO Maciek Rybus ma pewne miejsce w składzie?
Po transferze do Tereka, gra naprawdę dobrze, ale w klubie. No na Boga, nic w reprezentacji tak naprawdę nie pokazał i nie rozumiem.
Jak Obraniak wszedł w drugiej połowie to myślałem, że padnę. Piłka mu uciekała sama, podania nie dochodziła...a jak dostał sytuację z 5 metrów, to z całej siły walnął w samego bramkarza.
Odnoszę wrażenie, że obrońcy bali się takich pojedynków z Ukraińcami. Zauważyliście? Boenisch(bodajże) idzie do końca za Yarmolenką, ale nie wchodzi w niego tylko trzyma na pół metra...A ten strzela, nie ma bloku, Boruc bez szans.
Czas Wasyla już przeminął. Cenię go za wszystko co dla reprezentacji zrobił, ale odstaje.
Radek Majewski i tak był lepszy od Obraniaka. Po tym meczu na następne zgrupowanie Obraniak zaproszenia dostać nie powinien.
I skoro ofensywna środkowa pomoc nie idzie...może rzeczywiście warto z San Marino wystawić Lewego na podwieszonego napastnika , a wysuniętego Teodorczyka lub Milika.
Coś trzeba zacząć zmieniać...

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 15:46    #75
@lancos3-11
co jest chamskiego w agresywnej grze? brutalna gra to co innego, ale agresywna? pilka nozna to sport fizyczny. repra ukrainy zaprezentowala mysl trenerska s.w. lobanowskiego (ktora jak widac jest ponadczasowa) i to bylo widac na tyle wyraznie, ze nawet jeden z komentatorow to zauwazyl. mialem przed meczem obawy czy zbirna podola, ale jak widac udalo sie. z taka gra jak dzisiaj daje ukrainie duza szanse na dobra lokate koncowa.
swoja droga szpakowski jak zawsze w formie. stworzyl w reprze ukrainy nowego pilkarza khaczeridis.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2013 o godz. 15:56

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 16:11    #76
@lancos3-11
jeszcze pytanko mam. kogo masz na mysli mowiac o dwoch lewych obroncach w zbirnej?

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 18:17    #77
Kiedy Wy się, ludzie, w końcu pogodzicie z tym, że Polska nie ma dobrych piłkarzy?;) "Trójka z Dortmundu" kreuje fałszywy obraz tego co jest naprawdę. Faktem jest, że Piszczek, Lewandowski i Błaszczykowski grają w klubie z prawdziwego zdarzenia, który nawet coś tam w Europie zaczyna znaczyć, ale umówmy się... Borussia Dortmund jest dla nich absolutnym szczytem możliwości, z kolei sama Borussia osiągnęła swój absolutny max w tym sezonie i nic więcej z tego nie będzie. Ani Piszczek, ani Błaszczykowski, ani nawet Lewandowski nie poradziliby sobie w poważniejszym klubie typu Bayern, Manchester United, Real Madryt etc., więc nie ma się czym podniecać. Cała reszta naszego składu nawet nie dorasta do pięt naszym "gwiazdom", którym to z kolei do prawdziwych gwiazd jeszcze bardzo daleko! ;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 18:51    #78
[quote="Arcadius"]@lancos3-11
jeszcze pytanko mam. kogo masz na mysli mowiac o dwoch lewych obroncach w zbirnej?[/quote]
Nie pamiętam jak się nazywali (Gusev chyba i ich nominalny LO ), ale cały czas przy Błaszczykowskim stało dwóch piłkarzy i nie mógł rozwinąć skrzydeł. Napisałem więc o dwóch LO nie dosłownie, a tak jak to było widać na boisku Spoko

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 18:52    #79
[quote="tts0"]Kiedy Wy się, ludzie, w końcu pogodzicie z tym, że Polska nie ma dobrych piłkarzy?;) "Trójka z Dortmundu" kreuje fałszywy obraz tego co jest naprawdę. Faktem jest, że Piszczek, Lewandowski i Błaszczykowski grają w klubie z prawdziwego zdarzenia, który nawet coś tam w Europie zaczyna znaczyć, ale umówmy się... Borussia Dortmund jest dla nich absolutnym szczytem możliwości, z kolei sama Borussia osiągnęła swój absolutny max w tym sezonie i nic więcej z tego nie będzie. Ani Piszczek, ani Błaszczykowski, ani nawet Lewandowski nie poradziliby sobie w poważniejszym klubie typu Bayern, Manchester United, Real Madryt etc., więc nie ma się czym podniecać. Cała reszta naszego składu nawet nie dorasta do pięt naszym "gwiazdom", którym to z kolei do prawdziwych gwiazd jeszcze bardzo daleko! ;)[/quote]
Podpisuje się pod tym.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 18:54    #80
[quote="Arcadius"]@lancos3-11
co jest chamskiego w agresywnej grze? brutalna gra to co innego, ale agresywna? pilka nozna to sport fizyczny. repra ukrainy zaprezentowala mysl trenerska s.w. lobanowskiego (ktora jak widac jest ponadczasowa) i to bylo widac na tyle wyraznie, ze nawet jeden z komentatorow to zauwazyl. mialem przed meczem obawy czy zbirna podola, ale jak widac udalo sie. z taka gra jak dzisiaj daje ukrainie duza szanse na dobra lokate koncowa.
swoja droga szpakowski jak zawsze w formie. stworzyl w reprze ukrainy nowego pilkarza khaczeridis.[/quote]
Agresja z brutalnością mi się pomyliły :pickard2:
Co do wysokiej lokaty, to rzeczywiście teraz jest do mnie, ale chyba im się nie uda, bo zremisowali z Mołdawską potęgą

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2013 o godz. 18:56

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.