Strona

Reprezentacja Polski

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 22:54    #111
Jak dla mnie nie było wielkiej zmiany w grze reprezentacji. Dziwni mnie to że taki napastnik jak lewandowski strzela bramkę dopiero z rzutu karnego, a nie po akcji...

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 23:06    #112
Moim skromnym zdaniem potrzebna zmiana trenera. I to jak najszybciej póki mamy trochę czasu do następnego meczu eliminacji. Zawsze byłem za trenerem z zagranicy i zdania nie zmienię. Potrzebny jest ktoś z autorytetem, bo wątpię że takim właśnie jest Fornalik, jak i jakikolwiek inny polski trener. Leo się udało coś z niczego zbudować. Może następnemu obcokrajowcowi też się uda.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 23:08    #113
Mi szkoda było czasu. Szukałem w necie meczu w Podgoricy. Co do tamtego meczu to wspaniały i szybki. 1:1 z wskazaniem na Czarnogórę. Przy okazji: Czarnogóra straciła trzy gole i wszystkie z SFG! Nie stracili bramki po akcji.
A Polskę widziałem 20 minut i końcówkę. Wystarczyło, bo mecz był słaby. Uważam, że szkoda, że San Marino nie strzeliło na koniec. Mieliby wstyd i może by się ogarnęli.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2013 o godz. 23:09

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 00:26    #114
[quote="sxz69"]Moim skromnym zdaniem potrzebna zmiana trenera. I to jak najszybciej póki mamy trochę czasu do następnego meczu eliminacji. Zawsze byłem za trenerem z zagranicy i zdania nie zmienię. Potrzebny jest ktoś z autorytetem, bo wątpię że takim właśnie jest Fornalik, jak i jakikolwiek inny polski trener. Leo się udało coś z niczego zbudować. Może następnemu obcokrajowcowi też się uda.[/quote]

Pisałem o tym wcześniej co łączy się z tym, że podzielam twoją opinie Fornalik do zwolnienia i trzeba zatrudnić obcokrajowca, z wyższej półki.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 00:55    #115
Popatrzcie na tabele, co by bylo jakbysmy nie przepiepszyli z Ukraina ... a tak trzeba walczyc do konca o baraze. Chyba, ze przegramy z moldawia to juz w ogole porazka i mozna myslec juz o el. Euro 2016

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.03.2013 o godz. 00:56

 dzium10 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 07:45    #116
@up

hahaha, ty chyba żartujesz.
przeje... już nasze eliminacje, teraz trzeba walczyć tylko o to, żeby znaleźć się chociaż ponad Mołdawią.
Jak wygramy z Mołdawią [pierwszy mecz wygraliśmy głównie dzięki błędom sędziego] to co nam to da ?
Nagle poczujemy wielki impuls i wygramy resztę spotkań ?
Ta drużyna jest beznadziejna, trener prezentuje ten sam poziom.
Ale walczmy dalej wielki pan piłkarz Lewandowski przełamał się, to teraz będzie strzelał seriami - mówie wam.

komedia.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 08:39    #117
Możemy sobie gdybać co by było, gdyby nie porażka z Ukrainą (teoretycznie nadal bylibyśmy na trzecim miejscu, tyle, że z 11 punktami i sześciopunktową przewagą nad czwartym zespołem). Notabene patrząc na tabelę wszystko jest jeszcze możliwe, zakładając, że stracimy punkty w maksymalnie jednym spotkaniu. Wtedy tylko Czarnogóra mogłaby nam zagrozić. Przy stracie punktów (tzn. przy dwóch remisach) sytuacja trochę się komplikuje, bo wtedy musimy patrzeć na wyniki innych. Ja mam tylko nadzieję, że zmieni się trener, a nowy wstrząśnie pozytywnie kadrą. Myślę, że dla Bońka ta decyzja jest o tyle łatwiejsza, że Fornalik jest wyborem poprzednich władz. A jak wiemy, Zibi jest dosyć lubiany, ma znajomości, więc może załatwić kogoś naprawdę niezłego. Trzeba tylko zacząć działać. Teraz.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 11:15    #118
Tak z ciekawości - a co będziecie pisać, gdy faktycznie przyjdzie Wielki Znany Selekcjonejro Zza Granicy i nasza kopana dalej będzie grała piach i dostawała w rzyć od zespołów typu Ukraina?

Odpowiedzcie beż żadnych podjazdów i ciśnienia - po prostu jestem ciekawy, kogo wtedy będziecie chcieli na to stanowisko?
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 11:35    #119
@zachi
gwoli scislosci- co rozumiesz pod pojeciem "zespoly typu Ukraina"?

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2013 11:37    #120
Zespoły które, na papierze, są dla naszych piłkarzy w zasięgu, tj. do ogrania. Mój błąd, iż nie sprecyzowałem dokładnie, kolego Arcadius :).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.