Polska baza danych w patchu 17.3 - opinie i uwagi

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2017 23:55    #31
Hej, znalazłem kilka błędów w bazie.

Dębnica (woj. pomorskie) ma ustawione współrzędne Dębicy z podkarpacia.
Prusim (wielkopolskie) ma skopane współrzędne.
Luboń (wielkopolskie) ma współrzędne Lublina.
Gać (dolnośląskie) ma współrzędne Gaci z podkarpacia.
Leśnica (opolskie) ma współrzędne słowackiej Lesnicy.
Rogów (śląskie) ma współrzędne wsi Rogi z podkarpacia.
Łazy (ślaskie) mają współrzędne Łazów z zachodniopomorskiego.
Góra (śląskie) ma współrzędne Starej Góry z dolnośląskiego.
Psary (śląskie) mają współrzędne Psarów z dolnośląskiego.
Zabierzów (małopolskie) ma skopane współrzędne.
Wolbrom, Olkusz i Chrzanów są w bazie w woj. śląskim, choć leżą w małopolskim.

Plus, Syców (dolnośląskie) jako jedyny z polskich miast ma atrakcyjność 0, nie wiem, czy to celowe. Byłeś? ;)

Wcale nie edytowałem posta 100 razy, forum kłamie :P

// Edytowano 100 razy, ostatni raz 22.03.2017 o godz. 02:06

twitter.com/Ceyvol

 Chicharito1990 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 20:41    #32
Ktoś pomoże ze Stiliciem?
Ma kontrakt tylko do 09.16 i WT wiec go nie zatrzymam. można prosić o zmianę na oficjalne dane czyli kontrakt do 06.18
Bardzo proszę!
Pozdrawiam!

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2017 08:43    #33
[quote="Chicharito1990"]Ktoś pomoże ze Stiliciem?
Ma kontrakt tylko do 09.16 i WT wiec go nie zatrzymam. można prosić o zmianę na oficjalne dane czyli kontrakt do 06.18[/quote]
Coś musiałeś namieszać innymi dodatkami, w bazie ma umowę do 30 czerwca 2018 i nie ma odejścia na wolny transfer.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2017 08:58    #34
[quote="Ceyvol"]Dębnica (woj. pomorskie) ma ustawione współrzędne Dębicy z podkarpacia.
Prusim (wielkopolskie) ma skopane współrzędne.
Luboń (wielkopolskie) ma współrzędne Lublina.
Gać (dolnośląskie) ma współrzędne Gaci z podkarpacia.
Leśnica (opolskie) ma współrzędne słowackiej Lesnicy.
Rogów (śląskie) ma współrzędne wsi Rogi z podkarpacia.
Łazy (ślaskie) mają współrzędne Łazów z zachodniopomorskiego.
Góra (śląskie) ma współrzędne Starej Góry z dolnośląskiego.
Psary (śląskie) mają współrzędne Psarów z dolnośląskiego.
Zabierzów (małopolskie) ma skopane współrzędne.
Wolbrom, Olkusz i Chrzanów są w bazie w woj. śląskim, choć leżą w małopolskim. [/quote]
Dzięki, poprawimy.

[quote="Ceyvol"]Plus, Syców (dolnośląskie) jako jedyny z polskich miast ma atrakcyjność 0, nie wiem, czy to celowe. Byłeś? ;)[/quote]
Tylko przejazdem :) Nic złego sie nie dzieje, przy zerze gra dobierze wartość na podstawie rozmiarów miasta.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2017 o godz. 12:31

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2017 09:01    #35
[quote="Ceyvol"]dlaczego w I lidze ustawiony jest obowiązek wystawiania w składzie dowolnego piłkarza U-21, a nie krajowego?[/quote]
Nie mamy historii zawodników przed 16 rokiem życia, a wymóg nie jest określony przez narodowość, a przez klub w którym był zarejestrowany przez 3 lata, stwierdziłem że pełna implementacja może być problematyczna (bo widziałem zawodników nabierających statusu "Wyszkolony w kraju" dopiero po jakimś czasie, nie mających go od pierwszego dnia).

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2017 12:28    #36
Hmmm, tak czułem, że FM mnie oszukał. Specjalnie sprawdzałem działanie opcji "U21 Homegrown players from nation in first 11 (3 years between 15 and 21)" - zakontraktowałem szaraka, wystawiłem go do pierwszego składu i gra potraktowała go jako spełniającego przepis. Ponadto sprawdzałem dokładnie regulaminy I i II ligi, i tam jest zawarte, że taki zawodnik musi być w klubie trzy lata przed 21 urodzinami lub że musi potencjalnie móc być w klubie przez 3 lata przed 21 urodzinami (czyli każdy junior do osiemnastego roku życia się nadaje). I uznałem, że to opcja skrojona właśnie pod naszą ligę, skoro działa. Ale jeśli rzeczywiście ten status pojawia się nieregularnie, to wtedy smutek, zawód i lipeczka Polak

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2017 o godz. 12:29

twitter.com/Ceyvol

 Rozkoszny Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2017 02:37    #37
Zarząd przyjmuje ofertę transferu, wyrażam sprzeciw wobec niego, z tego co rozumiem zarząd podziela moje zdanie i "odrzuca ofertę", z tym, że za każdym razem nic mi nie to nie daje. Akurat w tym przypadku uratowały mnie jakieś przepisy MLS
http://fotoo(...)png.html
http://fotoo(...)png.html
http://fotoo(...)png.html
/ link nr. 2 dotyczy innego piłkarza, lecz u niego podobna sytuacja była, oferta wycofana i kolejny raz tracę zawodnika

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2017 o godz. 02:38

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2017 11:30    #38
Atrybuty Pola Lloncha zostały znacznie przebudowane w porównaniu z tymi, który miał na 17.2?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.04.2017 o godz. 11:31

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2017 11:56    #39
Witam.
Jak kształtują się wam wartości zawodników? Gram Lechią Gdańsk wygrałem 2 razy ligę mistrzów renoma klubu jest w pierwszej 20 a renoma ligi jest na 8 miejscu. Ceny moich najlepszych zawodników są poniżej 7 milionów euro, a kiedy sprzedam jakiegoś zawodnika za 3 miliony to cena jego na w angielskiej lidze wskakuje do 15 milionów.

 randyolph86 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2017 20:30    #40
czy jest limit gry - nie generuje mi się liga w 2034, miałem save na koniec na koniec poprzedniego sezonu ale drugi raz zdążyłem zagrać Superpuchar i nie ma żadnego kalendarza

Jeżeli nie ma limitu to może jakaś porada czy mam zacząć od zera?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.