Strona

Polska baza danych w FM18

 krzysiu7 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2009
Skąd: Turek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 10:42    #121
nie o Polskiej bazie ale innego tematu nie ma na temat bazy - Hernan Toledo do Las Palmas nie jest wypożyczony z Fiorentiny

 Kafaro Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: LUBLIN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:10    #122
Pare słow ode Mnie.
Sztab Gornika Łęczna- Maciej Grzywa jest koordynatorem akademii a nie menagerem, menagerem jest obecny trener u19 Sławomir Pogonowski.
Motor Lublin- Prezes L.Bartnicki pobiera pensje o wysokosci 10tys zl.
Trenerzy Roman Garwoła i Paweł Kamiński- od dawna nie ma ich w klubie, Obecnie trenerem clj-ki czyli u19 jest Tomasz Jasik . Kierownikiem 1 druzyny jest Dariusz Baryła a fizjoterapeuta Paweł Cichocki.
Paweł Kaczmarek napewno nie zarabia prawie najmniej z zespołu a najwiecej na czele z Gieraga, Oziemczukiem, Kursa
Tyle ode Mnie. pozdro

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:20    #123
[quote="budyn_02"]Widzę, że cały skład jest aktualny na ten sezon, ale brakuje kilku zawodników.
Czy jest możliwość uzupełnienia składu, przed premierą gry?[/quote]
Tylko o zawodników którzy są już w bazie (grali na poziomie do II ligi włącznie w przeszłości), a takich chyba nie ma. Ewentualnie o jakiegoś kluczowego zawodnika który może być za chwilę w Ekstraklasie albo I lidze, ale nikogo takiego chyba nie przegapiliśmy. Stilon ma w tym momencie dwóch nie-piłkarzy (Gołubowski i Kozioła) i 15 piłkarzy w grze.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:22    #124
[quote="krzysiu7"]nie o Polskiej bazie ale innego tematu nie ma na temat bazy - Hernan Toledo do Las Palmas nie jest wypożyczony z Fiorentiny[/quote]
https://commu(...)-issues/

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:38    #125
[quote="Kafaro"]Sztab Gornika Łęczna- Maciej Grzywa jest koordynatorem akademii a nie menagerem, menagerem jest obecny trener u19 Sławomir Pogonowski.[/quote]
Miałem to w notatkach, nie wprowadziłem. Dzięki! Zgłosiłem do poprawy, ale nie mam już teraz pewności czy załapie się do końcowej wersji, czy dopiero do pierwszego patcha.
[quote="Kafaro"]Motor Lublin- Prezes L.Bartnicki pobiera pensje o wysokosci 10tys zl.
Trenerzy Roman Garwoła i Paweł Kamiński- od dawna nie ma ich w klubie, Obecnie trenerem clj-ki czyli u19 jest Tomasz Jasik . Kierownikiem 1 druzyny jest Dariusz Baryła a fizjoterapeuta Paweł Cichocki.
Paweł Kaczmarek napewno nie zarabia prawie najmniej z zespołu a najwiecej na czele z Gieraga, Oziemczukiem, Kursa
Tyle ode Mnie. pozdro[/quote]
Widzę że Garwoła pracuje w Głusku, wiesz może co robi Kamiński? Jasika dodamy w pierwszym patchu, kierowników drużyn w FMie nie ma, fizjoterapeutów na tym poziomie też nie zawsze dodajemy - dla Cichockiego nie znałem daty urodzenia, teraz znalazłem, też dodamy zimą.

Dzięki!

 Kafaro Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2014
Skąd: LUBLIN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 12:42    #126
Kamiński jest trenerem Pom-u Piotrowice, Klasa okregowa :)

 DamianJB Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2010
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 14:02    #127
Daniele Iraci jest aktualnie zawodnikiem MKSu Ełk i podobno wygląda na bardzo ciekawego zawodnika.
http://www.90min(...)id=33790
http://www.futbo(...)go_klubu

Natomias Paweł Sobolewski przestał już być trenerem/zawodnikiem i skupił się na grze.

Aktualnym trenrem Olimpii Zambrów jest Wiesław Jancewicz.
olimpiazambrow.net/wieslaw-jancewicz-nowym-trenerem-olimpii.html

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.11.2017 o godz. 19:09

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 14:38    #128
Dlaczego prowadząc Wisłę tak szybko ją zadłużam nie kupując nikogo? Czy będą uwzględnieni jeszcze mniejsi sponsorzy np na koszulkach? Usunąłeś dług Wisły i go już nie ma, a co z finansami, Wisła ma szeroką kadrę i wielu zawodników zarabia sprzedałem dwóch, ale i tak to niewiele pomogło, po 3-4 miesiącach mam ponad 4 mln na minusie Co z kontraktem TV, który daje 155 mln na kluby można napisać jak to jest podzielone? Dziękuję z góry za informację

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2017 o godz. 14:46

 _Pablo_ Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 15:27    #129
Mam pytanko o ŁKS, bo nie mam jeszcze dostępu do gry i nie mam jak tego sprawdzić.

Czy ich stadion ma zaplanowaną rozbudowę? w w w .przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nizsze-ligi,lks-lodz-rozbuduje-stadion-bedzie-wiekszy-niz-widzewa,artykul,795463,1,292.html
Czy akademia piłkarska która teraz powstaje również została uwzględniona w obiektach klubowych? w w w .facebook.com/lkslodz/posts/1537753069605180 i https : //lkslodz.pl/akademia-lks-lodz/

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 15:33    #130
[quote="_Pablo_"]Mam pytanko o ŁKS, bo nie mam jeszcze dostępu do gry i nie mam jak tego sprawdzić.

Czy ich stadion ma zaplanowaną rozbudowę? w w w .przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nizsze-ligi,lks-lodz-rozbuduje-stadion-bedzie-wiekszy-niz-widzewa,artykul,795463,1,292.html
Czy akademia piłkarska która teraz powstaje również została uwzględniona w obiektach klubowych? w w w .facebook.com/lkslodz/posts/1537753069605180 i https : //lkslodz.pl/akademia-lks-lodz/[/quote]
Tak jak odnośnie Pogoni - dopóki nie rozpoczną się prawdziwe prace, nie będę tego dodawał. Wiem że to kontrowersyjne podejście, ale potem kończylibyśmy z masą fałszywych, porzuconych pomysłów, które w grze byłby realizowane. Gdyby to był nowy obiekt, to jeszcze, ale tutaj mamy rozbudowę istniejących z 3 (1 główna i 2 narożniki) do 8 trybun. Nie ma koncepcji i projektu, nie ma terminów, wolę poczekać i dodać prawdziwe dane zimą.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.