Strona

Niepozadana aktualizacja skladow

as15 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

04.04.2018, 16:56    Pytanie
Rece opadaja.Ostatnio mialem laptopa w naprawie,zostal tez zrestartowany.Czlowiek ktory go restartowal powiedzial mi,ze z FM-em nic sie nie stanie,bo mam konto Steam,wiec wystarczy ze z powrotem zainstaluje gre i na Steam mam wszystko zapisane.Niestety,dzis wlaczylem gre i nic nie ma,wszystko trzeba zaczynac od nowa.Ale mniejsza o to.Co gorsza,kiedy postanowilem swoj sezon rozegrac jeszcze raz,okazalo sie ze stan gry jest jak poprzednio,w koncu maja 2017,ale moja druzyna ma calkiem inny sklad,tzn.ten aktualny.Tyle,ze ja chce grac skladem z jesieni...To moj pierwszy FM i myslalem,ze w grze sa zapisane te sklady ktore mialem w momencie kupna gry,a aktualne sklady mozna sobie wgrywac jesli sie chce,a nie sa wgrywane na chama,nawet jak ktos sobie nie zyczy.Da sie to jakos przywrocic (zeby byly sklady takie jak w oryginalnej grze)?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

06.04.2018 18:20    #40

"as15" napisał:

No wlasnie,a mi chodzi o caly mecz.Dlatego pytalem o to jaki bylby najlepszy program do nagrywania gier.

Może czymś od streamowania, jak OBS? Ale mogę być już trochę zacofany, nie wiem czy OBS to już nie prehistroria, tak szybko się teraz wszystko zmienia ;)
"To jest gad bardziej śliski niż niejeden wąż! Jak będzie w moim wieku to zostanie znanym politykiem."

teekoki Partyzant

0

06.04.2018 19:07    #41
AS15
Jedyna opcja to zmiana zawodnikow w edytorze,musisz sobie ich"przetransferowac"

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2018 o godz. 19:07

as15 Partyzant

0

06.04.2018 21:16    #42
@teekoki
Jak to zrobic?

teekoki Partyzant

0

08.04.2018 15:41    #43
poprzez edytor dodany do gry,lub poprzez edytor czasu rzeczywistego albo poprzez FMRTE :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.