Strona

Niepozadana aktualizacja skladow

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2018, 16:56    Pytanie
Rece opadaja.Ostatnio mialem laptopa w naprawie,zostal tez zrestartowany.Czlowiek ktory go restartowal powiedzial mi,ze z FM-em nic sie nie stanie,bo mam konto Steam,wiec wystarczy ze z powrotem zainstaluje gre i na Steam mam wszystko zapisane.Niestety,dzis wlaczylem gre i nic nie ma,wszystko trzeba zaczynac od nowa.Ale mniejsza o to.Co gorsza,kiedy postanowilem swoj sezon rozegrac jeszcze raz,okazalo sie ze stan gry jest jak poprzednio,w koncu maja 2017,ale moja druzyna ma calkiem inny sklad,tzn.ten aktualny.Tyle,ze ja chce grac skladem z jesieni...To moj pierwszy FM i myslalem,ze w grze sa zapisane te sklady ktore mialem w momencie kupna gry,a aktualne sklady mozna sobie wgrywac jesli sie chce,a nie sa wgrywane na chama,nawet jak ktos sobie nie zyczy.Da sie to jakos przywrocic (zeby byly sklady takie jak w oryginalnej grze)?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 18:20    #40
[quote="as15"]No wlasnie,a mi chodzi o caly mecz.Dlatego pytalem o to jaki bylby najlepszy program do nagrywania gier.[/quote]
Może czymś od streamowania, jak OBS? Ale mogę być już trochę zacofany, nie wiem czy OBS to już nie prehistroria, tak szybko się teraz wszystko zmienia ;)
twitter.com/Ceyvol

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 19:07    #41
AS15
Jedyna opcja to zmiana zawodnikow w edytorze,musisz sobie ich"przetransferowac"

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2018 o godz. 19:07

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2018 21:16    #42
@teekoki
Jak to zrobic?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2018 15:41    #43
poprzez edytor dodany do gry,lub poprzez edytor czasu rzeczywistego albo poprzez FMRTE :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.