Niepozadana aktualizacja skladow

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2018, 16:56    Pytanie
Rece opadaja.Ostatnio mialem laptopa w naprawie,zostal tez zrestartowany.Czlowiek ktory go restartowal powiedzial mi,ze z FM-em nic sie nie stanie,bo mam konto Steam,wiec wystarczy ze z powrotem zainstaluje gre i na Steam mam wszystko zapisane.Niestety,dzis wlaczylem gre i nic nie ma,wszystko trzeba zaczynac od nowa.Ale mniejsza o to.Co gorsza,kiedy postanowilem swoj sezon rozegrac jeszcze raz,okazalo sie ze stan gry jest jak poprzednio,w koncu maja 2017,ale moja druzyna ma calkiem inny sklad,tzn.ten aktualny.Tyle,ze ja chce grac skladem z jesieni...To moj pierwszy FM i myslalem,ze w grze sa zapisane te sklady ktore mialem w momencie kupna gry,a aktualne sklady mozna sobie wgrywac jesli sie chce,a nie sa wgrywane na chama,nawet jak ktos sobie nie zyczy.Da sie to jakos przywrocic (zeby byly sklady takie jak w oryginalnej grze)?

 Łukasz G Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.09.2017
Skąd: kujawsko pomorskie
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.04.2018 17:12    #1
Zacznij grę od nowa.przy wyborze nowej gry zaznacz bazę danych 18.1.0 i masz składy z jesieni.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2018 18:50    #2
Dorzucam screen. Baza, która cię interesuje, to "Football Manager 2018".



Po co od razu robić dramat? :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.04.2018 o godz. 18:51

twitter.com/Ceyvol

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 12:25    #3
Ok,dzieki za pomoc.Niemniej,w ta gre nie da sie grac zeby nie psuc sobie nerwow.Otoz,tak jak przed naprawa laptopa,kilku zawodnikow mojej druzyny nie ma zdjec!!!Kiedy poprzednio o tym pisalem,ktos tam odpowiedzial,ze spowodowal to wgrany facepack czy tam logopack.Teraz nie mam wgranych zadnych plikow i co?Mam juz szczerze dosc ciaglego dochodzenia i rozwiazywania jakichs problemow.Kupilem FM-a zeby spedzic milo czas przy fajnej grze,a zamiast tego ciagle tylko sie denerwuje,a z grania nie mam zadnej przyjemnosci,bo a to zawodnicy nienormalnie sie zachowuja na boisku,a to sa czarne ludziki,a to znowu brakuje zdjec,a to znowu cos tam...Przeciez ja wiecej czasu poswiecam na naprawianie bledow niz na samo granie!

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 13:34    #4
Co to za facepack który wgrałeś i nie masz zdjęć kilku zawodników?

Wcześniej miałeś zdjęcia tych graczy?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 13:48    #5
Czarne ludziki - wybierz w ustawieniach jakość grafiki "zalecana dla tego PC". jak to nie działa, to obniżaj, czarne modele to efekt ustawień naciągających możliwości sprzętu.
twitter.com/Ceyvol

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 14:10    #6
@kondi192 Nie wgrywalem facepacku.Gram Legia i w oryginalnej grze byly zdjecia wszystkich zawodnikow.Po jakims czasie zdjecia niektorych zniknely.Zbieglo sie to w czasie z wgraniem facepacku innej druzyny,a poniewaz ktos tu mi napisal ze taki moze byc powod,wiec uznalem ze o to chodzilo.Teraz laptop jest po naprawie i zrestartowany,w grze nie ma zadnych wgranych przeze mnie plikow,a zdjec zawodnikow (tych samych co wczesniej) nadal nie ma.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 14:25    #7
Ale napisz konkretnie jakich zawodników brakuje.
twitter.com/Ceyvol

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
05.04.2018 14:42    #8
@Ceyvol A co to za roznica ktorych brakuje?Powinni byc wszyscy,tym bardziej ze tak bylo w oryginalnej grze.Brakuje Sadiku,Moulina,Guilherme i chyba Berto,moze jeszcze jakiegos zapomnialem.Myslalem ze po naprawieniu laptopa,wszystko bedzie w porzadku,a jest to co bylo,jeszcze tylko musze zagrac mecz i beda czarne ludziki albo pilkarze beda zachowywac sie nienormalnie.Ale szczerze to juz mi sie odechcialo grac i pewnie bym ta gre wyrzucil,gdyby nie to,ze niemalo za nia zaplacilem.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2018 15:31    #9
[quote="as15"]@Ceyvol A co to za roznica ktorych brakuje?Powinni byc wszyscy,tym bardziej ze tak bylo w oryginalnej grze.Brakuje Sadiku,Moulina,Guilherme i chyba Berto[/quote]
No właśnie taka różnica, że wymieniłeś cztery nazwiska, których nie ma już w Legii.
- a zatem po zimowej aktualizacji gry nie są już piłkarzami Ekstraklasy,
- a zatem po aktualizacji nie obejmuje ich licencja gry na Lotto Ekstraklasę,
- a zatem po aktualizacji ich zdjęcia zniknęły.
Nie trzeba detektywa do tego.
twitter.com/Ceyvol

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.