Strona

Liga Mistrzów

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:22    #71
Jacko

Zniszczyli? Bo potrafili zrobić coś z niczego? Nie każdemu podoba się styl Barcy. Mnie on usypia. Może to z powodu upodobań. Uwielbiam Serie A.
Herrera też podobno zniszczył futbol, wygrywając z Interem dwa razy Puchar Europy. Jednak kibice (nie tylko Nerazzurrich) nazywali go Il Mago.
Styl Mourinho nie pasuje ludziom, którzy go nie lubią (najczęściej). Nie zniszczył niczego, wprowadził nową jakość. Jest bogiem wśród trenerów. Pokazuje jak grać drużynami, które mają w składzie typowych ,,osiłków". Zniszczył? Może i strzelenie ponad 100 goli z Realem jest niszczeniem.

A tak w ogóle...Jaki był dotychczasowy futbol? Przecież nie tylko Barca się liczy. Ostatnio zauważyłem tendencje do nienawidzenia ludzi, którzy pokonują Wielką i Magiczną Barcelonę (wiem, że nie jesteś kibicem Katalończyków, ale jakoś oni kojarzą mi się z aktualnym tematem). A w piłce zawsze i tylko liczyły się wyniki. Styl był tylko nic nie znaczącym dodatkiem.

Pozdrawiam.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:49    #72
Tylko Chelsea. Nie ma takiego klubu jak Bayern.

A Tottenhamu mi w LM nie potrzeba, może się drużyna posypie dzięki temu i będzie wtedy większa szansa na LM dla Newcastle w przyszłym roku?
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 20:10    #73
[quote="Ceyvol"]To teraz pytanie z innej beczki: Borek czy Ryczel? :][/quote]

Borek. TVN nie ma komentatorów z prawdziwego zdarzenia.
"To tylko Internet k*rwa."

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 20:27    #74
Idzie się przyzwyczaić.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 20:40    #75
To jaki wynik typujecie? Ja bym chciał 3:2 dla Chelsea po dogrywce :) im więcej bramek, tym lepiej dla widowiska...
"To tylko Internet k*rwa."

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 22:47    #76
Hahahahahahahaha :D. Rooooooben. Roooooooooooben. Dortmund. Monachium. Hahahahahahahahahaha :D.

Lucas, dla mnie zniszczyli jego dotychczasowe piękno, dla Ciebie może stworzyli coś wyjątkowego. Ja po prostu nienawidzę taktycznego futbolu. Kiedyś finał to był mecz dwóch zespół, atak za atak. A teraz? Najchętniej obie by się broniły, w najlepszym razie jedna ciśnie, druga kontruje...

Skoro mówisz o upodobaniach to nie narzucaj mi swoich. Ja to widzę inaczej i tyle. Doceniam geniusz taktyczny Mourinho. Doceniam też ten Guardioli. Po prostu wolę radosny, ofensywny futbol. A Barcelona pokazuje, że grając wolniej z większą ilością podań można więcej ugrać nawet przy mniejszych umiejętnościach. Nie twierdzę, że Barca ma małe, bo ma ogromne. Ale to ciekawy sposób nawet na orlikowe mecze. :)

Kibicuje Realowi, styl drużyny jest nieco inny niż wielu oczekiwało. Jest skutecznie, ale właśnie dlatego zaczęto grać taktycznie, bo przynosi to efekty. Na pewno nie z względów estetycznych.

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 23:36

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 23:31    #77
DIIIIIIIIIDIER!!!! :)
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 23:38    #78
Brawo. Szkoda Tottenhamu. Neuer, typowy piłkarz Bayernu. Butny.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 23:38    #79
Coś pięknego. Bayern nie potrafił udokumentować swojej przewagi, Chelsea dosłownie mnie wkur***łą swoją grą, do momentu wyrównania, dlatego ich kocham :) pozwolili Bawarczykom się wyszaleć i później ich dobili. Wielki Didier, Petr Cech i wszyscy pozostali - wygrała drużyna.

[quote]Doceniam geniusz taktyczny Mourinho. Doceniam też ten Guardioli.[/quote]

No błagam Cię, Guardiola i geniusz taktyczny? Oni zawsze grają to samo - poczekamy aż poprowadzi inny klub i wtedy się zobaczy, co On tak naprawdę potrafi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 23:42

"To tylko Internet k*rwa."

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 23:48    #80
Dlatego właśnie uważam, że Ronaldo jest lepszy niż Messi. Bo sprawdził się w dwóch najlepszych ligach świata. Z samoluba stał się filarem drużyny grającej zespołowo. A zwycięstwo Chelsea oznacza śmierć futbolu. Tak jak nie lubię Bayernu, tak mi ich szkoda.

Ale doceniam to co zrobił z Barcą. Zmienił jej styl, poukładał po swojemu. W Barcelonie jest wielki.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 23:50

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.