Strona

Liga Mistrzów

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 08:22    #81
Po tylu latach czekania, tylu latach pecha wreszcie Chelsea zdobyła trofeum na które zasłużyła najbardziej w ostatniej dekadzie.

Di Matteo, cieszę się ze zwycięstwa, ale w przyszłym sezonie nie możemy grać tak defensywnie. Trzeba porzucić przyzwyczajenia z WBA i wejść na wyższy poziom, tak jak z meczu z QPR wygranym 6:1.
Tottenham teraz pewnie załamany i ja się z tego cieszę, pewne jest to, że Modrić i Bale będą do kupienia.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 09:18    #82
[quote]A zwycięstwo Chelsea oznacza śmierć futbolu. Tak jak nie lubię Bayernu, tak mi ich szkoda.[/quote]

Śmierć futbolu? A w co grała Chelsea? W ręczną? To taka sama piłka nożna - rozegrali to bardziej taktycznie. Każdy by chciał oglądać otwarty mecz, ale nie wiem czy Wy prowadząc swoje kluby w FM, zrobilibyście to co Bayern/Barcelona, czy Chelsea? Pewnie londyńczycy nie zasłużyli, ale skoro Bayern nie potrafił wykorzystać przewagi, karnego (!!!), to co jeszcze by chcieli? Sami są sobie winni.

[quote=Babol.pl]Bayern jest w tym sezonie tak bardzo drugi, że w klasyfikacji na najbardziej drugą drużynę w Europie... zajęliby drugie miejsce. :)[/quote]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.05.2012 o godz. 10:04

"To tylko Internet k*rwa."

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 09:41    #83
[quote]Bayern jest w tym sezonie tak bardzo drugi, że w klasyfikacji na najbardziej drugą drużynę w Europie... zajęliby drugie miejsce. :)[/quote]
Gdzie to znalazłeś? Genialne

Mecz przypominał takie osiedlowe kopanie starszych na młodszych. Ci starsi mieli przewagę, umiejętności, sytuację, ale nic z tego nie wynikało. Natomiast Ci drudzy zrobili jedną ale konkretną akcję. To chyba najnudniejszy finał od czasów Euro 2004. Obydwie drużyny grały, jakby w tym finale znalazły się za karę. Robben już kilka tygodni temu pokazał, że karnych to lepiej żeby nie strzelał.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 11:00    #84
Wielki fan Kanonierów gratuluje Chelsea zdobycia pucharu Ligi Mistrzów :). Jednocześnie łączę się z bólem z fanami Kogutów...
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 11:34    #85
[quote="szemek"]
No błagam Cię, Guardiola i geniusz taktyczny? Oni zawsze grają to samo - poczekamy aż poprowadzi inny klub i wtedy się zobaczy, co On tak naprawdę potrafi.[/quote]

Podczas któregoś Gran Derbi, pokazano jak Guardiola pozmieniał taktykę z 4-5-1, na 3-4-3. Mourinho nie znalazł odpowiedzi na taką taktykę, więc przegrali.(Piłka Nożna).


Stało się. Drogba jednak chce przedłużyć kontrakt z Chelsea - mimo, iż zapowiadał że odejdzie po sezonie.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 11:40    #86
- Mówiąc szczerze, nigdy nie przypuszczałbym, że Chelsea może nas pokonać, a co dopiero wygrać Ligę Mistrzów. Po meczu w szatni wszyscy zawodnicy siedzieli z głowami opuszczonymi w dół, było bardzo cicho. Nie mogliśmy uwierzyć w to co się stało. Jak to możliwe, że Chelsea zdobyła trofeum grając w tak słabym stylu? - pytał rozczarowany golkiper Bawarczyków.


Ten Neuer to kretyn :P
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 11:48    #87
[quote="WariatCFC"]- Mówiąc szczerze, nigdy nie przypuszczałbym, że Chelsea może nas pokonać, a co dopiero wygrać Ligę Mistrzów. Po meczu w szatni wszyscy zawodnicy siedzieli z głowami opuszczonymi w dół, było bardzo cicho. Nie mogliśmy uwierzyć w to co się stało. Jak to możliwe, że Chelsea zdobyła trofeum grając w tak słabym stylu? - pytał rozczarowany golkiper Bawarczyków.


Ten Neuer to kretyn :P[/quote]

A to nie pamiętasz co tydzień temu powiedział Lahm? Że byli lepsi od Dortmundu, a że dostali baty.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 12:01    #88
Nie oszukujmy się - Chelsea zagrała słabszy mecz moim zdaniem. Zwłaszcza 2-gą połowę dogrywki, ale jestem zwolennikiem teorii " Nie ważne styl, ważne że zwycięstwo" tak więc gratuluję :). Kibicowałem raczej Bawarczykom, ale Chelsea, w sumie to ta stara gwardia na pewno zasłużyła przez tyle lat na ten puchar :). Zasłużył też na niego pewnie Abramowicz, który jak Borek chyba zauważył (albo Boniek, już nie pamiętam) wpompował od 2003 roku 850 mln Euro.. Nie rozumiem, jak Robben może strzelać tak karne ? Jak Henkel mógł mu pozwolić ? Najlepsza sytuacja meczu ? - Neuer, który strzela karnego jako 3-ci :D. Zawalił też Basti, który był za pewny siebie. Ciekaw jestem teraz kondycji psychicznej Niemiec na Euro ;).

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 12:44    #89
- Nie wiem co powiedzieć. Biorąc pod uwagę ilość okazji, jakie mieli rywale, powinniśmy to przegrać - szczerze przyznał Ashley Cole. - Znów dopisało nam jednak szczęście. Razem z chłopakami ani przez chwilę nie zwątpiliśmy w końcowy sukces.

Jedyny mądry...


http://www.youtu(...)I_x8KTl4

Pierwsze 10 sekund idealnie oddaje grę Chelsea w play-offach tej edycji Ligi Mistrzów, no może poza jednym meczem z Napoli. :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 13:35    #90
Co za ludzie. Zawsze macie problem z innym zdaniem od własnego. Przecież logiczne, że skoro dla mnie mecz rozegrany nieźle taktycznie, bo Chelsea wzorowo tego nie rozegrała, to ja się z tego nie cieszę. To Bayern grał w futbol. Wykop na Drogbę to nie jest dla mnie futbol. Dla Ciebie to może być jego piękno, dla mnie śmierć.

Tottenhamu mi nie szkoda. Oni i tak nic nie są w stanie wygrać z Redknappem. Podobno nie mającym pojęcia... notabene... o taktyce. Czy chce czy nie chce, taktyka wkroczyła w futbol. O ile potrafię docenić geniusz Mourinho, o tyle gry Chelsea nie można inaczej nazwać jak nieustanna obrona na oślep.

Ale Drogba uderzył kapitalnie.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.