Strona

Liga Mistrzów

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 18:55    #61
Bayern, musi być Bayern. Innej opcji nie widzę. Chelsea moim zdaniem nie zasłużyła na zwycięstwo i sezon w Lidze Europy dobrze jej zrobi.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 18:58    #62
[quote="Bolson"]Bayern, musi być Bayern. Innej opcji nie widzę. Chelsea moim zdaniem nie zasłużyła na zwycięstwo i sezon w Lidze Europy dobrze jej zrobi.[/quote]


Kolejny... Czemu niby nie zasłużyła? Bo postawiła autobus na Camp Nou? Już widzę jak (nazwa drużyny której kibicujecie) gra otwartą piłkę z Barceloną.
W piłce liczą się WYNIKI, a nie STYL.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:04    #63
No ale skoro Liga Mistrzów to czemu ma grać Chelsea czy Barcelona? Może i dla sponsorów gorzej, ale wg mnie byłby większy ciąg na ten awans. Taki APOEL mielił w LM, a teraz mistrzem nie jest. Co z tego że MU wychodzi na te mecze jak nie wygrywają grupy? Nawet z niej nie wychodzą, bo oni już tego smaku nie czują, nawet jedzenie kawioru i popijania go szampanem może się obrzydnąć.

Ale to jest bardzo szeroka wizja, bo wiadomo, że takie coś się nie ziści. A sama formuła eliminacji jest dla państw z piłkarskiego 3 świata sprzyjająca. Polska klubowa piłka się tam zalicza, gdzieś w środku stawki. Ale jakoś nie możemy awansować, poza tym... jakoś tego nie czuję. Polski klub co dwa tygodnie w TV? Zagrzeb też niby grał, zespół przecież ciekawy... co widać po powołaniach Chorwacji na EURO - jedynie brak Kovacicia mnie dziwi... a jednak dostali ostro.

Co do tego pecha gry z Liverpoolem czy może Chelsea, to lepiej odpaść takiej Wiśle z Liverpoolem czy klubem z Bułgarii, Azerbejdżanu czy Armenii? Wpływy z biletów na pewno wyższe.

Czyli co? Jeśli Chelsea wygra to Arsenal nie ma el. do LM?

A niech tam wygra lepszy. Chociaż wolałbym żeby nie był to Bayern. Zbyt butni i pewni siebie.

Dopóki nie pojawił się Mourinho z Porto i Rehhagel z Grecją to liczyły się wyniki, za którym szedł styl. Zniszczyli futbol. Może odkryli bardziej taktyczny, ale dotychczasowy futbolu zniszczyli.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 19:06

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:08    #64
Wariat, pozdro, jeśli dla Ciebie wyznacznikiem zasługiwania na zwycięstwo jest granie otwartej piłki i wyniki w meczu z Barceloną. Naprawdę mało mnie obchodzi to, jak grali z FCB. Sezon mieli tragiczny, nie załapaliby się do pucharów gdyby nie FA Cup, w porównaniu do Bayernu o wiele gorszy. Więc niby dlaczego mieliby zasłużyć?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:10    #65
Jak Chelsea wygra(oby!) to w LM zabraknie Tottenhamu.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:12    #66
To teraz pytanie z innej beczki: Borek czy Ryczel? :]
twitter.com/Ceyvol

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:14    #67
Jeśli chodzi o komentowanie to jestem wielkim fanem Borka :).

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:17    #68
Bayern został zmieciony przez Dortmund. W zasadzie te drużyny nie zasługują na finał... patrząc po grze w trakcie całego sezonu. A jednak!

Ja liczę na świetnie widowisko. Tyle. Liverpool z Milanem stworzyli je dwukrotnie. Oby historia z drużynami w podobnej sytuacji się powtórzyła.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 19:18

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:17    #69
[quote="Bolson"]Wariat, pozdro, jeśli dla Ciebie wyznacznikiem zasługiwania na zwycięstwo jest granie otwartej piłki i wyniki w meczu z Barceloną. Naprawdę mało mnie obchodzi to, jak grali z FCB. Sezon mieli tragiczny, nie załapaliby się do pucharów gdyby nie FA Cup, w porównaniu do Bayernu o wiele gorszy. Więc niby dlaczego mieliby zasłużyć?[/quote]

Bayern za to miał genialny sezon. Ośmieszony na obu frontach przez BVB, która odpadła z LM już w fazie grupowej.
Po secundo, załapaliby się do europejskich pucharów nawet bez FA Cup.

Skoro są w finale LM, to zasłużyli by się w nim znaleźć. Finału nie dają za darmo, poza tym nie porównuj ligi niemieckiej z angielską, bo ta druga jest lepsza o wiele lat świetlnych.;

Jak Liverpool wygrywał LM będąc przy tym na 5 miejscu w tabeli, to zasłużył na zwycięstwo, czy nie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 19:19

[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2012 19:21    #70
Oczywiście, do finału Pucharu Niemiec, do wicemistrzostwa i do finału LM nawet nie musieli się kwalifikować. Grali w przekroju całego sezonu lepiej od Chelsea.
A Chelsea pomyliła mi się z Liverpoolem, pardon.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.