Liga Mistrzów

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 18:09    #31
Z jednej strony jestem szczęśliwy z awansu mojej drużyny do finału, ale z drugiej strony... To będzie strasznie nie-fair w stosunku do Newcastle, które gra cały sezon zajebiście, a przy ewentualnym zwycięstwie Chelsea w LM nie będą grać w LM.

Ale nareszcie w Anglii wraca wszystko na właściwe tory, brakuje tylko Leeds w czołówce. No i Nottinghamu w najwyższej lidze, dzięki czemu zobaczył bym najlepszych piłkarzy na żywo ;)
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 21:01    #32
[quote="zetkaiii"]Liverpool wygrał LM będąc 5 w PL, więc to już było:)[/quote]
Kurwa, błagam nie przypominaj mi o tym finale...!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 21:32    #33
Leeds! Leeds! Leeds! W przyszłym sezonie zawalczą o awans, albo się stoczą. Bo już drugi sezon za barażami, a były blisko. Moim zdaniem Chelsea Londyn wygra Champions League. Bayern... to tylko Bayern. Zgubi ich pewność, a Chelsea nie miało prawa przejść ani Benfiki ani Barcelony, to co im może jakiś Bayern?

PS. Skoro Bayern grał ładną piłkę momentami, a momentami Real, z Realem to ten Dortmund jest aż taki dobry czy to Bayern w Bundeslidze jest taki słaby?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 22:11    #34
[quote="DeadMan"][quote="zetkaiii"]Liverpool wygrał LM będąc 5 w PL, więc to już było:)[/quote]
Kurwa, błagam nie przypominaj mi o tym finale...![/quote]
DeadMan- a co, jesteś fanem Milanu.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 23:02    #35
Ja tam jestem za Chelsea, gdyż uważam, że Bawarczycy nie wytrzymają ciśnienia tworzonego przez kibiców, którzy dopną wszystkiego by ich drużyna wygrała na swoim stadionie, a jeśli tak się nie stanie to jest duże prawdopodobieństwo, że Heynckess po tym sezonie poleci na zieloną trawkę. A tak swoją drogą pół żartem, pół serio, jeśli dojdzie do karnych to wygrać powinna je Chelsea (bo wiadomo, że jak nie będzie Terry'ego, to nie będzie miał kto zepsuć "jedenastek";) :)

 heaieono Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.04.2011
Skąd: Lidzbark Warmiński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 23:14    #36
Kolega wyrzej chyba zapomnial ze Chelsea ma Torresa, ktory w tym sezonie nie bije na kolana. I jak ogladalem mecze w jego wykonaniu to moze byc kolejny Sergio Ramosem; )

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 08:57    #37
[quote="Rossoneri1997"][quote="DeadMan"][quote="zetkaiii"]Liverpool wygrał LM będąc 5 w PL, więc to już było:)[/quote]
Kurwa, błagam nie przypominaj mi o tym finale...![/quote]
DeadMan- a co, jesteś fanem Milanu.[/quote]
No raczej:)

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 13:04    #38
[quote="heaieono"]Kolega wyrzej chyba zapomnial ze Chelsea ma Torresa, ktory w tym sezonie nie bije na kolana. I jak ogladalem mecze w jego wykonaniu to moze byc kolejny Sergio Ramosem; )[/quote]

Kolega chyba nie ogląda meczów Chelsea, tylko same skróty. Może i skutecznością zawodzi, ale daje dużo drużynie. Piłkę przytrzyma, dobrze dogra. Nie to co Kalou, czy Malouda.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 on_my_mark Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 13:54    #39
[quote="WariatCFC"] To będzie strasznie nie-fair w stosunku do Newcastle, które gra cały sezon zajebiście, a przy ewentualnym zwycięstwie Chelsea w LM nie będą grać w LM. [/quote]

To się uśmiałem, z choinki się urwałeś czy jak?

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 14:27    #40
[quote="on_my_mark"][quote="WariatCFC"] To będzie strasznie nie-fair w stosunku do Newcastle, które gra cały sezon zajebiście, a przy ewentualnym zwycięstwie Chelsea w LM nie będą grać w LM. [/quote]

To się uśmiałem, z choinki się urwałeś czy jak?[/quote]

Nie wiem z czego się uśmiałeś? Z formy Newcastle? Są w tabeli wyżej od Chelsea, Tottenhamu, czy Liverpoolu. I za pozycje, którą zajmują powinni być nagrodzeni grą w LM.

Jakbyś nie wiedział, nie będzie 5 zespołów angielskich w LM. Chelsea przy ewentualnym zwycięstwie w LM zajmie miejsce 4 zespołu, czyli Newcastle.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.