Gra przeciwko trenerowi?

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013, 19:06    Pytanie
Witam!

Czy w tej grze jest coś takiego jak gra przeciwko trenerowi? Nie będę się rozwodził i wylewał żali na ośmieszające zachowania moich graczy, ale bardzo mnie dziwi, że w sparingu potrafią zagrać perfekcyjnie, a w starciu ligowym zachowują się jakby chcieli przegrać... Stąd moje pytanie.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 18:59    #30
@myfunny - niezbyt, jakoś większość się ogarnęła pomimo tego, że nowe kontrakty zaproponowałem DOPIERO wtedy, gdy zawodnikom przeszedł foch :P
Więc odpada opcja przekupstwa :P

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 01:13    #31
Ja gram Lechem. Grali dobrze i nagle przestali grać cokolwiek. Wszystko dostaję, albo naciągane remisy z cieniasami. Mam listopad. Byłem pierwszy w lidze z 6 przewagi, a jestem na 4. Co za parodia kurwa. A i beka największa, że nagle wylatuje 4 z podstawowego na 4 miesiące.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 09:21    #32
[quote="IwoS"]Ja gram Lechem. Grali dobrze i nagle przestali grać cokolwiek. Wszystko dostaję, albo naciągane remisy z cieniasami. Mam listopad. Byłem pierwszy w lidze z 6 przewagi, a jestem na 4. Co za parodia kurwa. A i beka największa, że nagle wylatuje 4 z podstawowego na 4 miesiące.[/quote]
po 1. Nie klniemy.
po 2. wymien sklad.

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.06.2013 09:44    #33
Przeciwnicy już dawno weszli w sezon i zaczynają się schodki, to całkiem normalne i realistyczne
Just Raven.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2013 15:56    #34
Nie mam pojęcia co odmieniło drużynę, ale wygrałem ligę, Puchar Polski, a w LE doszedłem do 1/4 i przegrałem po walce z Liverpoolem. Nie wiem co było przyczyną, taktyka cały czas była taka sama. Byłem już na 4 pozycji, nagle wszystko zaczęło się sypać, jak pisałem wcześniej, ale coś w nich tchnęło. Może moja twarda ręka, albo odpowiednie treningi. Może też rozmowy z piłkarzami. Teraz wygrałem w Superpucharze.

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2013 23:29    #35
Odgrzewam mój stary temat, bo znów potrzebuję pomocy... Zrobiłem sobie małą przerwę, teraz piłka znowu mnie przyciągnęła, ale... Jedynie żeby mnie denerwować. Po porażce 6:4 (sic!), w której rywal niemal podwoił swój dorobek punktowy zrezygnowałem z prowadzenia zespołu. Szybko znalazłem zatrudnienie u ligowego konkurenta. Zespół silniejszy, sprowadziłem na dodatek kilku nowych zawodników, trzech z nich ze statusem "gwiazdy ligi" weszło do I składu. Myślałem, że zacznę piąć się na szczyt, niestety, powtarza się to samo co ostatnio... Zawodnicy grają piach. Warto wspomnieć, że mój były zespół, chociaż gra tą samą taktyką i składem (z jedną zmianą - nowy trener wprowadził gracza, którego zakontraktowałem w trakcie I rundy) nagle zaczyna wszystko wygrywać. 5 meczów - 5 zwycięstw. U mnie, tak jak ostatnio, czuję się, jakbym prowadził drużynę przedszkolaków. Uznałem, że poświęcę jedno spotkanie na testy, ale nic to nie zmienia. Jedna z najsłabszych ekip kroi mnie: 3:1, 4:0, teraz w 70' 5:1. Próbowałem różnych, drobnych, modyfikacji w taktyce,która jest przygotowana pod zawodników, żaden "zabójca" ściągnięty z neta. Rozmów motywacyjnych próbowałem różnych, od ostrych, do miłych. Zawsze są "zielone" reakcje, ale widać do serca nic sobie z tego nie biorą, skoro pokazują taką żenadę... OK, zrozumiałbym, gdyby po prostu brakowało umiejętności, nie trafiali na pustą, itd. Ale tu jakby cała gra jest jakaś abstrakcyjna i dziwna. Np. nie potrafią nawet wyprowadzić akcji, bo jak tylko pomocnik dostanie piłkę, to chociaż może podać do wielu kolegów i do przodu, i do tyłu, zazwyczaj po prostu staje i czeka aż mu odbiorą... To samo napastnicy pod polem karnym, jeśli akurat nie mogą huknąć w danej chwili. Chociaż mam wyłączoną grę na czas, a dynamikę ustawioną na "szybką". Obrońcy kryjący napastników lubią się nagle zatrzymywać, robiąc tym samym miejsce do prostopadłych podań. Może problemem jest to, iż moim jedynym sukcesem jest awans do Ekstraklasy z I ligi, a doświadczenie wybrałem najniższe? Tylko jeśli tak, to w jaki sposób zdobyć zaufanie piłkarzy, tak aby grali wedle poleceń, a nie spacerowali? Rozumiem, że Realem, czy inną Barceloną wystarczyłoby wygrać parę trofeów, ale co jeśli ktoś bierze się za nieco ambitniejsze zadanie i próbuje coś wywalczyć zespołem z niższej ligi i nie ma w składzie "samograjów"? Czy po prostu jest wtedy skazany na klęskę?

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2013 23:57    #36
Skończyło się 6:1 :) Zagrałem kolejny raz, 1:0 w plecy. Znowu po "cudownej" akcji moich zawodników. Najpierw pomocnik do którego była zagrywana piłka zatrzymał się nagle, pozwalając rywalowi na bezproblemowe dojście do piłki i dośrodkowanie, potem w ślady kolegi poszedł mój obrońca, tyle, że skutkiem był strzał zupełnie niepilnowanego rywala i gol :) Naprawdę nie wiem o co chodzi. chyba ta piłka gryzie moich. Co chwilę łapię się za głowę jak widzę lecącą ją obok mojego gracza, który nie raczy zrobić kroku do przodu po nią. W najlepszym wypadku czekają aż ustawiony 10x dalej rywal dobiegnie i przetnie podanie, gdyby jednak mimo wszystko mieli szansę, to nieraz uciekają w przeciwną stronę :) Wykonują odpowiedni ruch, jedynie wtedy, gdy mogą zablokować podanie do lepiej ustawionego kolegi, tudzież dośrodkowanie ofensywne :) Wtedy zawsze stoją na posterunku, żeby odbić piłkę wprost pod nogi rywala :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.