Gra przeciwko trenerowi?

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013, 19:06    Pytanie
Witam!

Czy w tej grze jest coś takiego jak gra przeciwko trenerowi? Nie będę się rozwodził i wylewał żali na ośmieszające zachowania moich graczy, ale bardzo mnie dziwi, że w sparingu potrafią zagrać perfekcyjnie, a w starciu ligowym zachowują się jakby chcieli przegrać... Stąd moje pytanie.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 00:46    #20
Ta gra robi sobie po prostu ze mnie jaja! W poprzednią wersje grało mi się pięknie, każdym klubem można było zdobyć wszystko, gdyż piłkarze grali to co mieli grać. A tutaj nie grają nic. Rozmowy są dobrze prowadzone, jak już wspomniałem. Taktyka opanowana maksymalnie, piłkarze grają na swoich ulubionych pozycjach. Relacje mamy dobre, nic nie stawiają się mi. Więc nie rozumiem, czemu grają taki piach. Kompletna żenada.

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 09:42    #21
No to pewnie taktyka jest do bani, albo źle dobierasz zawodników do pozycji. Gra jest tak zrobiona, żeby dało się wygrać, zapewniam Cię.
Just Raven.

 djyazzy11 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2013
Skąd: Polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 12:14    #22
Podam swoj przyklad...Gralem Wisla Pulawy,szlo mi niezle czego dowodem byl awans na zaplecze ekstraklasy(gralem taktyka 442 Modern Warfare)po 1 rundzie mialem 3 miejsce i dostalem propozycje z Beveren(Belgia)skorzystalem,pierwszy sezon w polowie tabeli-w nastepnym dostalem propozycje z Lokeren gdzie klub przezywal kryzys....I...........po 13kolejkach zostalem zwolniony(grali taki piach ze UJ)...Taktyka taka sama,rozmowy pojete,treningi zrobione,sklad nielichy wiec skad ta ostatnia pozycja w lidze i TAKA GRA PILKARZY???taktyka nie moze byc zla skoro byl awans Wisla Pulawy w prawie nie zmienionym skladzie....moze ktos wie cos czego inni nie wiedza? :D pzdr

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 13:35    #23
Taktyka jak najbardziej może być za słaba dla tego konkretnego zespołu. To, że jedni sobie radzą nie gwarantuje sukcesu przy całkowicie innej kadrze, w realiach innej ligi + z innymi przeciwnikami.
Just Raven.

 djyazzy11 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2013
Skąd: Polska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 13:48    #24
Ale w sumie jak zaczne kombinowac z taksa jak zespol zacznie przegrywac to pojecie taktyki zajmnie reszte sezonu a okaze sie ze znowu nie ta i zwolnienie....nie mam zamiaru miec jakiejs killer taktyki nawet jesliby byla ale nie rozumiem jak mozna beveren(slaba kadra) zrobic naprawde fajne wyniki(nie wygrane co mecz ale naprawde fajne akcje i duzo walki) a w lokeren(dobry sklad) zjechac na OSTATNIE miejsce w lidze(to ta sama liga co Beveren wiec przeciwnicy tacy sami) i nie grac POPROSTU NIC......to troche dziwne moim zdaniem......pzdr i dzieki za odp

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2013 15:39    #25
Może są zbyt mało profesjonalni, ambitni czy coś w ten deseń, mają za mało gwiazdek na tym poziomie rozgrywek itp :P lub nie lubią trenerów Polaków, to tak jakby Legie prowadził Niemiec, wiecie o co cmn? Nie wiem czy coś takiego wprowadzili do gry ale możliwe że tak właśnie jest ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.05.2013 o godz. 15:43

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2013 12:49    #26
Akurat gre pod konkretna narodowosc manago moge odrzucic. Objalem w 13 Real Madryt jako menago nie majacy pojecia o pilce (amator). Zawodnicy sie fochali, ale tylko o grzywny/brak doswiadczenia. Zaczalem wygrywac, ugralem podwojna korone (nie wyszlo w LM) i uwierzyli w moje umiejetnosci. A ci, co nie wierzyli (Pepe, Baptistao, Marcelo, Leon) zostali bez ceregieli sprzedani :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2013 03:14    #27
tak ale w realu forme motywacji maja pewnie kontrakty pilkarzy ;)

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 14:02    #28
Podam swój przykład. Grałem napoli, przegrałem każdy sparing jak leci, największa przegrana to 3-0 u siebie z jakimś ogórkiem 2 ligi angielskiej. xD A w sezonie natomiast grali jak z nut, przez co wygrałem ligę, europa league i coppa italia. :P Autentyk to jest.

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 15:49    #29
Opanowali taktykę i zgrali się, nic nadzwyczajnego.
Just Raven.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.