Gra przeciwko trenerowi?

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013, 19:06    Pytanie
Witam!

Czy w tej grze jest coś takiego jak gra przeciwko trenerowi? Nie będę się rozwodził i wylewał żali na ośmieszające zachowania moich graczy, ale bardzo mnie dziwi, że w sparingu potrafią zagrać perfekcyjnie, a w starciu ligowym zachowują się jakby chcieli przegrać... Stąd moje pytanie.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 20:34    #1
Nie ma czegoś takiego, żeby gra była w jakiś sposób przeciwko trenerowi ;)

Powodem słabszych wyników w oficjalnych meczach mogą być złe rozmowy motywacyjne. W sparingach nie ma presji, więc jakoś dają radę. A jak już przyjdzie mecz o punkty to siadają psychicznie.

Ale sądzę, że i tak głównym powodem jest po prostu zła taktyka. Mecze towarzyskie zazwyczaj są ze słabszymi przeciwnikami, więc nie trudno wygrać nawet bez dobrej taktyki. A jak już przyjdzie mierzyć się z kimś równym sobie to wtedy błędy taktyczne wychodzą bokiem.

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 21:40    #2
mylisz się niestety, grałem sezon milanem kiedyś, sparingi każdy wygrany, graliśmy przeciwko realowi, chelsea i kilka innych klasowych drużyn, , potem przychodzi sezon mecz przeciwko tym niebieskim z genui i porażka, potem ledwo remis z pescara potem znów porażka z palermo

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 21:55    #3
@sxz69, niestety nie masz racji :) Część sparingów grałem przeciwko słabszym, ale o wiele bardziej byłem zadowolony z tych rozegranych z silniejszymi. Chłopacy zagrali świetnie spotkania z dwoma zespołami z wyższej ligi (w której teraz występuję), obydwa wygrane po 2:0, praktycznie zdominowałem rywala (nie grali rezerwowymi). A w oficjalnych spotkaniach 0:0 i 0:3 po żenujących meczach. Generalnie nie wiedzie mi się najgorzej, ale gra jest często bardzo frustrująca. Zresztą nie wiem, czy klasa rywali ma tu znaczenie. Bo jeśli piłkarz potrafi podawać, co wynika z jego danych, to powinien chociaż te 70% piłek zagrać celnie. A nie 70% w trybuny albo pod nogi rywala :) Albo jak w 85' przegrywam, mam ustawioną szybką grę bezpośrednimi zagraniami, mój zawodnik wychodzi na wolne pole, a piłkę dostaje... Mój bramkarz :) Cudowne przerzucenie z połowy przeciwnika pod moją bramkę. Mógłbym takich akcji mnożyć i mnożyć. Ale nie o to tu chodzi. Jeśli to jest wina taktyki, to ja nie wiem co w niej zmienić :P

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 23:51    #4
Złe polecenia? Nadmiar swobody? Może sobie chłopaki nie radzą z presją albo grają kichę w ważnych meczach?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 09:21    #5
Rozmowy motywacyjne to podstawa. Najlepiej nigdy nie chwalic druzyny, chyba, ze wygrywa 10 mecz z rzedu ;] Po prostu za kazdym razem "dla kibicow", w przerwie "stac was na wiecej" lub "jestem rozczarowany" w przypadku remisu lub ujemnego wyniku, a po kazdej wygranej "liczy sie nastepny mecz". Po remisie "rozczarowanie" a po porazce ze slabszym zespolem (agresywnie) "niezadowolony". Nawet w sparingach. Nie przejmowac sie, ze pilkarze zle reaguja, bo po paru spotkaniach z takimi rozmowami beda reagowac pozytywnie, a pozniej wrecz wcale ich nie obejdzie, ze nie sa chwaleni.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2013 o godz. 09:22

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 09:25    #6
Nigdy nie chwalić? Ja krytykuję jedynie po przegranych u siebie, i morale mam na max poziomie
Just Raven.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 12:17    #7
[quote="KRaven031"]morale mam na max poziomie[/quote]
Ale jak przegrasz, to spada rownierz na maxa ;] Po prostu sprobuj jak mowie.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 13:07    #8
Rozmowy motywacyjne nie są rozwiązaniem. Od zawsze uchodziłem w każdym managerze za ostrego przywódce i teraz nic się nie zmieniło. Jak wygrywam 2:1 to daje nawet "że uciekliśmy spod topora". Rzadko ich chwalę, bardzo. W ciągu 8 meczów, może raz mi się zdarzyło i nadal grają klapę.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 14:47    #9
Ale chyba nie powiesz mi, ze jest druga polowa sezonu? Koncowka wrecz? Pod koniec sezonu druzyna bedzie grac gorzej, sa zmeczeni sezonem itd. Wystaw rezerwowy sklad, lub przynajmniej kluczowych zawodnikow posadz na lawce i zobacz czy jest poprawa. U mnie gra rezerwa niemal cala druga polowe sezonu i spisuja sie lepiej niz podstawowa jedenastka w danym momencie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2013 o godz. 14:47

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.