Football Manager 2016 - dyskusja

 Narayn Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 02:43    #31
Witam mam pytanie gram z kolegą przez sieć ,ja jestem administratorem a kolega co chwile ma crashe,ja nie miałem żadnego.Wiecie może dlaczego tak się dzieje?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 13:49    #32
[quote="student137"]Chyba trochę Jagiellonia jest przypakowana, połowa sezonu a mam ofertę za Swderskiego z Dortmundu za 7mln euro i nie wiem czy przyjąć. W realu Świderski jest dobry ale aż tak?

Jak sądzicie sprzedawać?[/quote]
Sortując po CA to 213. zawodnik w kraju, więc albo zrobił u ciebie bardzo duży postęp, albo przepłacają za potencjał :>
Możesz powiedzieć jaka baza danych? Przy małej bazie, gdzie AI ma ograniczony wybór potencjalnych wzmocnień mogą pojawiać się zbyt wysokie oferty - to nawet naturalne.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:11    #33
Mała baza danych 80k. Głównie z wybranych lig. Przeważnie gram na 135k na Europę Wschodnią oraz zawodników z Argentyny i Chile.

PS: Prezes go oddał. Nie miałem nic do powiedzenia, ale oferta naprawdę była korzystna.
Ale trochę się zdziwiłem bo za Drągowskiego mam ciągle oferty rzędu 3,5mln euro a tu Świderski za 7mln. W Fm15 kiedyś Mackiewicza sprzedałem za 2mln ale tamtego to mocno wytrenowałem. A w FM16 Świderski był podstawowym graczem 18 spotkań 4 gole 8 asyst średnia 7,30 ale ja bym nie dał za niego 7mln :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 14.11.2015 o godz. 15:19

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:38    #34
W poprzednim fmie średnia ocena strasznie zawyżała cenę grajka. Ja na przykład takiego Bicho sprzedałem za 40 mln ojro, od groma miałem takich ofert. Strasznie mi się ten system nie podobał. Polegał on na tym, że jak grajek miał wysoką średnią notę, to gwiazdki mu szły do góry (4/5) przez co komputer myślał, że on jest graczem światowej klasy. Potem przychodziły oferty z topowych klubów za 40-50 mln ojro, przenosili się do nich, a po pół roku już byli na transfer list z pensją 200k na tydzień... i później gnili w rezerwach do końca kontraktu. Mam nadzieję, że tego nie będzie w tym fmie. Na razie ten system był tylko w ostatnim fmie. Dla mnie to jest chore, żeby za grajków z CA mniejszym niż 150 płacić po 50 mln ojro...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2015 o godz. 15:39

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:49    #35
[quote="robal15"]W poprzednim fmie średnia ocena strasznie zawyżała cenę grajka. Ja na przykład takiego Bicho sprzedałem za 40 mln ojro, od groma miałem takich ofert. Strasznie mi się ten system nie podobał. Polegał on na tym, że jak grajek miał wysoką średnią notę, to gwiazdki mu szły do góry (4/5) przez co komputer myślał, że on jest graczem światowej klasy. Potem przychodziły oferty z topowych klubów za 40-50 mln ojro, przenosili się do nich, a po pół roku już byli na transfer list z pensją 200k na tydzień... i później gnili w rezerwach do końca kontraktu. Mam nadzieję, że tego nie będzie w tym fmie. Na razie ten system był tylko w ostatnim fmie. Dla mnie to jest chore, żeby za grajków z CA mniejszym niż 150 płacić po 50 mln ojro...[/quote]

Lol,no przecież to jest odwzorowanie prawdziwego futbolu. Ile jest tak zwanych jednosezonowców,wyjdzie im super rok i zaraz gruby transfer a potem rozczarowanie,albo kupowanie kota w worku. W moim Reims kupiłem Fofane za 300 k euro a po roku sprzedałem do Benfici za 14 bo miał na prawej obronie 16 asyst i note 7.59.Ten system jest świetny i logiczny-grasz dobrze to wartość idzie w góre tak samo jak cena. Podoba mi się w obencym FM'ie że nawet jak gracz ma stały potencjał to można na różne ścieżki poprowadzić jego kariere. Np naki N'goku to typowy random,którego w Metz sami wystawiają na listę a jak ich prowadziłem to został królem strzelców Ligue 2 i był wyceniany na 10 mln euro po sezonie,gdybym ich nie objął to typ w życiu by tyle nie kosztował i tak nie grał

 Luky1992 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:51    #36
Mam problem z nowym Fm 16 mianowicie po rozpoczęciu kariery mam inne nazwisko managera niż podawałem i nazwiska piłkarzy też są fikcyjne. Proszę o pomoc

 Luky1992 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:55    #37
Nikt nie jest w stanie pomóc z tymi nazwiskami??

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:56    #38
[quote="Slayer666"][quote="robal15"]W poprzednim fmie średnia ocena strasznie zawyżała cenę grajka. Ja na przykład takiego Bicho sprzedałem za 40 mln ojro, od groma miałem takich ofert. Strasznie mi się ten system nie podobał. Polegał on na tym, że jak grajek miał wysoką średnią notę, to gwiazdki mu szły do góry (4/5) przez co komputer myślał, że on jest graczem światowej klasy. Potem przychodziły oferty z topowych klubów za 40-50 mln ojro, przenosili się do nich, a po pół roku już byli na transfer list z pensją 200k na tydzień... i później gnili w rezerwach do końca kontraktu. Mam nadzieję, że tego nie będzie w tym fmie. Na razie ten system był tylko w ostatnim fmie. Dla mnie to jest chore, żeby za grajków z CA mniejszym niż 150 płacić po 50 mln ojro...[/quote]

Lol,no przecież to jest odwzorowanie prawdziwego futbolu. Ile jest tak zwanych jednosezonowców,wyjdzie im super rok i zaraz gruby transfer a potem rozczarowanie,albo kupowanie kota w worku. W moim Reims kupiłem Fofane za 300 k euro a po roku sprzedałem do Benfici za 14 bo miał na prawej obronie 16 asyst i note 7.59.Ten system jest świetny i logiczny-grasz dobrze to wartość idzie w góre tak samo jak cena. Podoba mi się w obencym FM'ie że nawet jak gracz ma stały potencjał to można na różne ścieżki poprowadzić jego kariere. Np naki N'goku to typowy random,którego w Metz sami wystawiają na listę a jak ich prowadziłem to został królem strzelców Ligue 2 i był wyceniany na 10 mln euro po sezonie,gdybym ich nie objął to typ w życiu by tyle nie kosztował i tak nie grał[/quote]

Tylko że schody się zaczynają gdy chcesz znaleźć sobie nowych grajków - wtedy każdy przescoutowany gracz ma 2 gwiazdki. Trudno jest odróżnić szrot od gwiazdy, musisz każdego grajka przejrzeć indywidualnie. Jak kupowałem Inigo Martineza do Depo, to miał 2 gwiazdki, pograł z pół roku u mnie już miał 4.5 gwiazdki.
No właśnie, fajne to jest, bo można się w łatwy sposób szybko wzbogacić :)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 15:56    #39
@Luky1992
Sprawdź spójność plików w Steam.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.11.2015 o godz. 15:56

twitter.com/Ceyvol

 Luky1992 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 16:00    #40
Jak to zrobić??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.