Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 16:18    #41
Kilkasz prawym w grę na Steamie, wchodzisz we Właściwości i tam masz zakładkę Pliki lokalne. Opcja "sprawdź spójność plików gry".

20 sekund w Google. W moim wieku chłopie jesteś...
twitter.com/Ceyvol

 H3rus Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2011
Skąd: Wronki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 16:20    #42
Siema. Zacząłem grać VI ligą angielską (ambitnie!), ale idzie mi baaaardzo słabo... Z jednej drużyny mnie już wywalili, w drugiej już dwa mecze przegrałem... jakieś rady jak grać tak słabymi drużynami?? Im kompletnie nic nie wychodzi. Staty to w większości mają <10...

 ndz91 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 21:01    #43
Minimum poleceń taktycznych, prosta taktyka i mocne nerwy to podstawa w grze w niższych ligach.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2015 21:29    #44
[quote="H3rus"]Siema. Zacząłem grać VI ligą angielską (ambitnie!), ale idzie mi baaaardzo słabo... Z jednej drużyny mnie już wywalili, w drugiej już dwa mecze przegrałem... jakieś rady jak grać tak słabymi drużynami?? Im kompletnie nic nie wychodzi. Staty to w większości mają <10...[/quote]
Wymienić minimum połowę zawodników i cały sztab :-)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Kombajn Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 09:25    #45
Witam. Mam takie pytanie, czy nie ma już opcji kupić zawodnika przed końcem kontraktu?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 09:45    #46
[quote="Kombajn"]Witam. Mam takie pytanie, czy nie ma już opcji kupić zawodnika przed końcem kontraktu?[/quote]

Prawa Bosmana nikt nie odwołał i raczej nigdy nie zawiesi. Po prostu w niektórych krajach jest taka niepisana umowa, że nie można podebrać zawodników, którym zostało tylko pół roku do końca roku. Nie wiem czemu tak jest, widać gentlemen's agreement. Jak dobrze wiem to jest tak w Anglii i ostatnio tak mi się też zdarzyło przy szukaniu zawodników w Brazylii.
E: rozumiem, że o to chodziło w zdaniu "kupić zawodnika przed końcem kontraktu"?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.11.2015 o godz. 09:46

 Kombajn Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 11:07    #47
[quote="SuperZiemniak"][quote="Kombajn"]Witam. Mam takie pytanie, czy nie ma już opcji kupić zawodnika przed końcem kontraktu?[/quote]

Prawa Bosmana nikt nie odwołał i raczej nigdy nie zawiesi. Po prostu w niektórych krajach jest taka niepisana umowa, że nie można podebrać zawodników, którym zostało tylko pół roku do końca roku. Nie wiem czemu tak jest, widać gentlemen's agreement. Jak dobrze wiem to jest tak w Anglii i ostatnio tak mi się też zdarzyło przy szukaniu zawodników w Brazylii.
E: rozumiem, że o to chodziło w zdaniu "kupić zawodnika przed końcem kontraktu"?[/quote]

Dokładnie chodzi o kupno zawodnika przed końcem kontraktu. Dodam też, że w drugą stronę to działa, zawodników mogę sprzedać przed końcem kontraktu. W kwestii ścisłości gram dodatkiem z polską ligą.

 H3rus Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2011
Skąd: Wronki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 13:08    #48
W sztabie mam 1 trenera i dwóch scoutów :D :)

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 14:42    #49
Strasznie zraziłem się poprzez FM 15 do Football managerów. Pierwszy raz od CM 03/04 nie kupiłem najnowszego managera w dniu premiery (niektóre managery nawet w wersji beta+full). Pytanie do tych, którzy posiadają najnowszego football managera czy opłaca się kupić? Czy coś się zmieniło kosztem poprzednich wersji? Pograłem troszkę w demo, ale jednak to nie to samo, gdzie zawsze grałem w lidze polskiej, a w demie dają tylko ligę angielską.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015 15:08    #50
[quote="SuperZiemniak"][quote="Kombajn"]Witam. Mam takie pytanie, czy nie ma już opcji kupić zawodnika przed końcem kontraktu?[/quote]

Prawa Bosmana nikt nie odwołał i raczej nigdy nie zawiesi. Po prostu w niektórych krajach jest taka niepisana umowa, że nie można podebrać zawodników, którym zostało tylko pół roku do końca roku. Nie wiem czemu tak jest, widać gentlemen's agreement. Jak dobrze wiem to jest tak w Anglii i ostatnio tak mi się też zdarzyło przy szukaniu zawodników w Brazylii.
E: rozumiem, że o to chodziło w zdaniu "kupić zawodnika przed końcem kontraktu"?[/quote]
Prawo Bosmana nie obowiązuje na całym świecie, to europejski wynalazek - stąd kwestia Brazylii.
Dodatkowo musicie pamiętać, że w FMie obecne są klauzule przedłużenia umowy przez klub - jeżeli zawodnik podpisał kontrakt do 30.6.16 z opcją przedłużenia o rok, to nie możesz go zatrudnić przed 30.6.16, bo klub wciąż może jednostronnie przedłużyć jego umowę. Tak samo ma się sprawa z umowami automatycznie przedłużanymi po awansie lub po rozegraniu określonej liczby spotkań.

Jeżeli chodziło o coś innego, to daj znać, bo post trochę enigmatyczny ;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.