Football Manager 2016 - dyskusja

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:04    #21
kurwa marudzą żeby marudzić,po prostu mam porównanie z betą gdzie moje założenia taktyczne miały odzwierciedlenie w meczu,Reims 3 miejsce w pierwszym sezonie,Saint Etienne wicemistrz,wygrana Ligue 2 z Sochaux i Metz a kurwa zasiadam dzisiaj po AKTUALIZACJI i leci w pizde z Lyonem 0-3 czy z Bastią 1-4 no ludzie,albo inaczej niech ktoś zrobi taktykę opartą na środku ale bez żadnych skrzydłowych no 4-3-1-2 czy 4-1-2-1-2 i mi pokaże swoje zajebiste osiągnięcia,wtedy pogadamy,narazie jestChuj z gry środkiem,elo

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:07    #22
Czemu więc stosując tę sama taktykę,po 3 kapitalnych meczach Cracovią wygralem 3 kolejne mecze...4 przegralem po walce...Czy w realnej pilce pilkarze zawsze sluchaja polecen trenera i graja to co on sobie wyobraża???hmmm

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:14    #23
[quote="gregryszka"]Czemu więc stosując tę sama taktykę,po 3 kapitalnych meczach Cracovią wygralem 3 kolejne mecze...4 przegralem po walce...Czy w realnej pilce pilkarze zawsze sluchaja polecen trenera i graja to co on sobie wyobraża???hmmm[/quote]

lol,ziomuś czytaj ze zrozumieniem, skoro na becie przez 3 sezony młodziaki w moim Reims się słuchali to dlaczego teraz zbieram wpierdol ? nie mam siły powoli do tej gry,co roku napierdalam 1000h+ czekając na łatki i patche a w tym roku byłem miło zaskoczony betą,że od razu mogę cieszyć się grą,niestety SI mi zjebało moją ulubioną rozrywkę,powinni się nazywać ISIS,zwykli terroryści komputerowi

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:23    #24
wierzę Ci,tez czasem lapalem frustracje,ale cierpliwie i do celu dąż;)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:43    #25
[quote="Slayer666"][quote="gregryszka"]Czemu więc stosując tę sama taktykę,po 3 kapitalnych meczach Cracovią wygralem 3 kolejne mecze...4 przegralem po walce...Czy w realnej pilce pilkarze zawsze sluchaja polecen trenera i graja to co on sobie wyobraża???hmmm[/quote]

lol,ziomuś czytaj ze zrozumieniem, skoro na becie przez 3 sezony młodziaki w moim Reims się słuchali to dlaczego teraz zbieram wpierdol ? nie mam siły powoli do tej gry,co roku napierdalam 1000h+ czekając na łatki i patche a w tym roku byłem miło zaskoczony betą,że od razu mogę cieszyć się grą,niestety SI mi zjebało moją ulubioną rozrywkę,powinni się nazywać ISIS,zwykli terroryści komputerowi[/quote]
To kompletny absurd, jeśli uważasz, że gra jest zabugowana, ponieważ przegrywasz, a kiedy wygrywasz, to jest super. Więcej dystansu i cierpliwości :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 21:46    #26
O Cie chuj, kolejny,który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ja nie mam nic do porażek.Wielokrotnie nawet po wpierdolu z Bastią czy Caen cieszyłem się z gry moich zawodników,wiedziałem,że to tylko wypadek przy pracy,na obecnym silniku nie widzę żadnego progresu,bez różnicy co zmeniam,gdzie kogo ustawiam

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 22:05    #27
[quote="Pucek"]To kompletny absurd, jeśli uważasz, że gra jest zabugowana, ponieważ przegrywasz, a kiedy wygrywasz, to jest super. Więcej dystansu i cierpliwości :)[/quote]
On już tak ma. Poczytaj sobie jego stare posty:p
https://gyazo(...)3b85094f
Chodziło o te posty
https://gyazo(...)57379b78

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 13.11.2015 o godz. 22:09

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 22:09    #28
Może to dubelkonto Makarona? :D

 StaryMundi Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 22:15    #29
[quote="Slayer666"]O Cie chuj, kolejny,który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ja nie mam nic do porażek.Wielokrotnie nawet po wpierdolu z Bastią czy Caen cieszyłem się z gry moich zawodników,wiedziałem,że to tylko wypadek przy pracy,na obecnym silniku nie widzę żadnego progresu,bez różnicy co zmeniam,gdzie kogo ustawiam[/quote]

Drogi Adminie,
Naprawdę nie masz problemu, że na forum twórczo i kwieciście udzielają się tacy dżentelmeni jak powyżej? Są przecież specjaliści, którzy pomagają w walce z niepohamowanym pragnieniem wydobywania z siebie bluzgów. Jest to jednostka chorobowa, która jest związana z różnymi kompleksami oraz frustracjami wynikającymi z życia realnego. Nie ma co się śmiać, ale nie jestem pewien czy kolega ze swoimi problemami nie zaśmieca tego forum. Może się mylę. Decyzja należy do Ciebie, Adminie.

Wracając do tego co istotne. Z serią jestem od czasu CMa i po latach rozczarowań muszę powiedzieć że w tym roku dają radę. Realizm na plus. Trzeba mądrze wprowadzić drużynę w sezon aby nie było mnóstwo kontuzji, trzeba zgrać drużynę aby dobrze realizowali założenia. Tak dobrze było ostatnio w 2012. Może w końcu obędzie się bez killer taktyk co spowoduje smuteczek u niektórych;)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 22:29    #30
Killer taktyka juz jest na FM Base. Predator rzadzi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.