Football Manager 2016 - dyskusja

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 19:12    #11
Beta była zajebista,widać było,że piłkarze reagują na polecenia i graj tak jak chcę,pełna wersja gry to gówno nie rozrywka,nie ważne czy daje utrzymanie piłki,którkie podania i wolne tempo-wszystko leci na lage do przodu w odatku nie da się grać środkiem,w pizde wszystko po 1-3,0-2 a było tak zajebiście na becie

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:02    #12
[quote="Slayer666"]Beta była zajebista,widać było,że piłkarze reagują na polecenia i graj tak jak chcę,pełna wersja gry to gówno nie rozrywka,nie ważne czy daje utrzymanie piłki,którkie podania i wolne tempo-wszystko leci na lage do przodu w odatku nie da się grać środkiem,w pizde wszystko po 1-3,0-2 a było tak zajebiście na becie[/quote]

Jednk musisz ponownie dopracować swój warsztat trenerski. U mnie już nie występuje sytuacja,że piłka przelatuje nad głową obrońcy,to samo tyczy się obsurdalnych wyników,wystarczy poobserwować sytuacje na boisku i jak rywal ma kolejną setkę to zmienic ustawienie a nie liczyć,że jakoś się uda,nową łatkę również już rozgryzłem,drobne zmiany w mojej starej taktyce i jest wszystko ok.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:15    #13
[quote="robal15"][quote="Slayer666"]Beta była zajebista,widać było,że piłkarze reagują na polecenia i graj tak jak chcę,pełna wersja gry to gówno nie rozrywka,nie ważne czy daje utrzymanie piłki,którkie podania i wolne tempo-wszystko leci na lage do przodu w odatku nie da się grać środkiem,w pizde wszystko po 1-3,0-2 a było tak zajebiście na becie[/quote]

Jednk musisz ponownie dopracować swój warsztat trenerski. U mnie już nie występuje sytuacja,że piłka przelatuje nad głową obrońcy,to samo tyczy się obsurdalnych wyników,wystarczy poobserwować sytuacje na boisku i jak rywal ma kolejną setkę to zmienic ustawienie a nie liczyć,że jakoś się uda,nową łatkę również już rozgryzłem,drobne zmiany w mojej starej taktyce i jest wszystko ok.[/quote]

uuuuła,aż tak zabolało ? może chcesz o tym pogadać ?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:20    #14
[quote="Slayer666"]Beta była zajebista,widać było,że piłkarze reagują na polecenia i graj tak jak chcę,pełna wersja gry to gówno nie rozrywka,nie ważne czy daje utrzymanie piłki,którkie podania i wolne tempo-wszystko leci na lage do przodu w odatku nie da się grać środkiem,w pizde wszystko po 1-3,0-2 a było tak zajebiście na becie[/quote]

Slayer, najlepsze jest to, że pełna wersja nie zawiera zmian w silniku meczowym. Chcesz o tym pogadać?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:22    #15
[quote="Slayer666"][quote="robal15"][quote="Slayer666"]Beta była zajebista,widać było,że piłkarze reagują na polecenia i graj tak jak chcę,pełna wersja gry to gówno nie rozrywka,nie ważne czy daje utrzymanie piłki,którkie podania i wolne tempo-wszystko leci na lage do przodu w odatku nie da się grać środkiem,w pizde wszystko po 1-3,0-2 a było tak zajebiście na becie[/quote]

Jednk musisz ponownie dopracować swój warsztat trenerski. U mnie już nie występuje sytuacja,że piłka przelatuje nad głową obrońcy,to samo tyczy się obsurdalnych wyników,wystarczy poobserwować sytuacje na boisku i jak rywal ma kolejną setkę to zmienic ustawienie a nie liczyć,że jakoś się uda,nową łatkę również już rozgryzłem,drobne zmiany w mojej starej taktyce i jest wszystko ok.[/quote]

uuuuła,aż tak zabolało ? może chcesz o tym pogadać ?[/quote]

O co Ci chodzi? Napisałem tylko, że u mnie jest wszystko ok oraz ME jest perfekcyjny. Musisz jedynie przysiąść przez zimę nad nim i opanować go. Tyle.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.11.2015 o godz. 20:25

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 poznaniakk1986 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:41    #16
Czy wy też macie co mecz kontuzje albo nawet kilka kontuzji?! Nie idzie grać... Do tego pełno czerwonych kartek...

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:44    #17
Ale macie ból dupy z tymi kontuzjami. Też mi padali jak muchy to zmieniłem na panowanie nad piłką,obciążenia przeciętne i mam góra jeden zerwany mięsień na sezon,2-3 tygodniowcyh nie liczę,bo po to mam 20 ludzi w składzie,żeby nie narzekac na L4.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.11.2015 o godz. 20:45

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:48    #18
W okresie przygotowawczym jak i na początku sezonu często piłkarze łapali kontuzje, ale czym dalej tym mniej ich się zdarza.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:55    #19
Chyba trochę Jagiellonia jest przypakowana, połowa sezonu a mam ofertę za Swderskiego z Dortmundu za 7mln euro i nie wiem czy przyjąć. W realu Świderski jest dobry ale aż tak?

Jak sądzicie sprzedawać?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.11.2015 o godz. 20:58

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 20:59    #20
Niektórzy marudza,żeby pomarudzić,nie łątwiej zagłębić sie trochę?pokombinowac?czem,u nie mam masy kontuzjii?czemu pilka nie przelatuje nad głowami obrońców?Wyniki i kontzuje BARDZO realistyczne....faktem jest,że za duzó kartoników sędziowie pokazują,silnik meczowy-miodzik

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.